از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Winter Night Live Wallpaper
Winter Night Live Wallpaper

دانلود Winter Night Live Wallpaper 1.3

  
توسط: My Cute Apps
3122
رده سنی: همه سنین

زمستان شب زنده تصاویر پس زمینه یک نرم افزار رایگان ™ آندروید ™ است که صفحه نمایش خود را به یک "سرزمین عجایب زمستانی" تبدیل خواهد شد! سازمان دیده بان چگونه برف روی رقص بر روی صفحه نمایش خود را انتخاب کنید و تراکم و شدت خود را انتخاب کنید! شما لازم نیست به دنبال "گزارش برف" و یا مانیتور "شرایط برف" - "آب و هوای زمستان" و "فصل زمستان" در هر بار که شما در تلفن خود نگاه کنید در دسترس خواهد بود! اگر شما "روال شب زمستانی" خود را داشته باشید و دوست دارید که در "شب ساکت" در "پارک زمستانی" هنگام خوابیدن از "نور شب" پیاده شوید، همچنین این برنامه رایگان را دوست دارید و فکر می کنید "این زندگی فوق العاده "هنگامی که این تصاویر پس زمینه زنده نفس گیر به نظر می رسد. شما این برنامه رایگان با شکوه را دوست خواهید داشت و از هر زمانی که "تصویر زمینه زمستان شب" جدید باز می شود خوشحال می شوم. زمستان شب زنده تصاویر پس زمینه قطعا جدید مورد علاقه خود را "زمستان تصویر زمینه زندگی می کنند" برنامه است که لبخند بر روی صورت خود را هر بار که شما می بینید برف افتادن از "آسمان شب" قرار داده است!

🎅 ❄ ❅ ❅ ❆⛄ ❄ ❅ ❅ ❄ ❅ ❅ ❄ ❅ ❅ ❄ ❅ ❅ ❄ ❅ ❅

نحوه تنظیم تصویر زمینه زنده:
❄ طولانی بر روی صفحه اصلی تا زمانی که منوی برچسب "تنظیم تصویر زمینه" بیرون می آید، طبقه بندی "تصاویر پس زمینه زنده" را انتخاب کنید و به "Winter Night Live Wallpaper" بروید.
❄ تصویر مورد علاقه خود را "زمستان پس زمینه" را انتخاب کنید.
❄ هنگامی که شما این "تصاویر پس زمینه برف و پس زمینه" را دانلود کنید، شما پنج عکس دوست داشتنی دریافت خواهید کرد. بقیه آنها در طی پنج روز آینده باز خواهد شد.
❄ اگر تصویر پس زمینه پس از راه اندازی مجدد تنظیم مجدد شود، لطفا آن را به جای کارت SD به ذخیره سازی دستگاه خود منتقل کنید!
❄ سرعت و تراکم برف و برف های متحرک بر روی صفحه نمایش خود را انتخاب کنید!
❄ "تم شب زمستان" ایده آل برای تلفن های HD و قرص!

"اجازه دهید آن برف" بر روی دستگاه شما با این "تصاویر پس زمینه زمستانی" است که شما را شادی "بازی های زمستانی" و "تعطیلات زمستانی" را به ارمغان بیاورد! شما مجبور نیستید برای لذت بردن از این برنامه فوق العاده رایگان لباس های زمستانی، دستکش ها، چکمه یا روسری را بپوشید - فقط یک نگاه به یکی از این تصاویر برفی شما را گرم و لبخند بر روی صورت خود قرار دهید! این تصاویر "شب حالت" که توسط یک دوربین "شبانه" گرفته شده است اثر آرام بخش و آرام بخش داشته و شما شگفت زده خواهید شد که چقدر زیبا هستند.

اگر "رانندگی زمستان" دشوار است، دستگاه خود را در دستان خود بچرخانید و آن را پارچ کنید و ببینید چگونه برف روی روی صفحه نمایش خود در مقابل تصاویر پسزمینه زنده نفس می کشد. شما نیازی به یک دوربین دید در شب ندارید یا یک جغد شبانه برای لذت بردن از این تصاویر پس زمینه ناز زمستانی است. همه شما باید انجام دهید این برنامه رایگان را دانلود کنید و سرگرم کننده ممکن است شروع شود! دستگاه شما یک نگاه جدید جالب خواهد داشت و صفحه نمایش شما هر زمان که به آن نگاه می کنید خوشحال خواهد شد!

نصب Winter Night Live Wallpaper و نصب لمس خود را با انتخاب زمستان شب زمستانی که بیشترین را دوست دارید و با انتخاب تراکم و شدت دانه های برف! از سوی دیگر، شما هر روز می توانید تصویر زمینه زمستان خود را تغییر دهید و دستگاه شما همیشه متفاوت و جذاب خواهد بود! حشرات و برف ها می توانند بسیار سرگرم کننده و جذاب باشند، زمانی که می توانید با انتخاب گزینه مناسب، برف ها را کنترل کنید! این دستگاه در تمام طول سال بر روی دستگاه شما برف می شود و این برنامه رایگان عالی شما را در خلق و خوی زمستان در یک ضربان قلب بدون در نظر گرفتن فصل!


تغییرات :

*** هیچ حادثه ای بیشتر! ***
- بهترین بروز رسانی تا کنون - حذف اشکالات، بهبود عملکرد!
- برای به روز رسانی های آینده بمانید، ما به شما تصاویر بیشتر زنده و دیگر برنامه های واقعا زیبا ارائه می دهیم!
- از نظرات شما متشکریم، آنها را در آینده فرا می گیرند، برای ما بسیار معنی دار است!تعداد دانلود :

100,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jul 9, 2018

نسخه فعلی :

1.3

توسعه دهنده :

My Cute Apps

حجم فایل :

6.27 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

LepofinPamcev@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد