از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

QR & Barcode Scanner
QR & Barcode Scanner

دانلود QR & Barcode Scanner 1.5.3

  
توسط: Gamma Play
760469
رده سنی: 3 سال و بالاتر

اسکنر بارکد QR و بارکد سریعترین QR / بارکد اسکنر است که وجود دارد. QR و بارکد اسکنر برنامه ضروری برای هر دستگاه اندیشه است.

QR و بارکد اسکنر / کد خوان QR بسیار آسان برای استفاده است. به سادگی به QR یا بارکد می خواهید اسکن کنید و برنامه به طور خودکار آن را شناسایی و اسکن کند. بدون نیاز به فشار دادن هر دکمه، گرفتن عکس یا تنظیم زوم.

QR و بارکد اسکنر می تواند اسکن و خواندن تمام انواع QR / بارکد از جمله متن، آدرس، ISBN، محصول، تماس، تقویم، ایمیل، محل، Wi-Fi و بسیاری از فرمت های دیگر. پس از اسکن و کاربر رمز گشایی خودکار تنها با گزینه های مربوط به نوع فرد QR یا بارکد ارائه می شود و می تواند اقدام مناسب را انجام دهد. شما حتی می توانید اسکنر QR و بارکد را برای اسکن کد کوپن / کد کوپن برای دریافت تخفیف و صرفه جویی در هزینه استفاده کنید.

اسکن بارکد محصولات با اسکنر QR و بارکد در مغازه ها و مقایسه قیمت ها با قیمت های آنلاین برای صرفه جویی در هزینه. QR و بارکد اسکنر نرم افزار تنها QR کد خوان / بارکد اسکنر شما هرگز نیاز است.

► مانند ما در فیس بوک: https://www.facebook.com/gammaplay/
► ما را در توییتر دنبال کنید: https://twitter.com/GammaPlay


تغییرات :

با تشکر از استفاده از QR و بارکد اسکنر! به طور منظم به روزرسانی های Google Play را برای به روز رسانی سریع، قابلیت اطمینان، عملکرد و رفع اشکالات به طور مرتب انجام می دهیم.تعداد دانلود :

50,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Dec 13, 2018

نسخه فعلی :

1.5.3

توسعه دهنده :

Gamma Play

حجم فایل :

3.31 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

gammaplay.com@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد