Volume Booster Pro

دانلود آخرین نسخه
Volume Booster Pro
Volume Booster Pro
Volume Booster Pro
تقویت کننده جلوه برای آندروید یک برنامه کنترل حجم صدا عالی است که حجم تلفن آندروید را برای همه جریان های صوتی (موسیقی، صدا، زنگ، سیستم) کنترل می کند. شما به راحتی می توانید تنها با یک کلید، صدای تلفن خود را به حداکثر برسانید.

گوش دادن به آهنگ های برتر در کتابخانه موسیقی خود را با BEST جلوه فوق العاده بلند تقویم برای برنامه اندیشه برای آندروید! موسیقی جلد EQ دارای ویژگی های مختلف از جمله استودیو زنده موسیقی VU متر، پنج گروه اکولایزر، آمپر، bassboost، مجازی سازی 3D، حجم لغزان و کنترل صوتی است. برای به دست آوردن بهترین نتایج، جفت Music Volume EQ را با بهترین هدست های خود جفت کنید. اگر شما یک هدست جفتی نداشته باشید و یا اگر می خواهید از یک بلندگو استفاده کنید، هنوز هم می توانید با برنامه ما از موسیقی خوب لذت ببرید. موسیقی جلد EQ همچنین تقویت بلندگو بلندگو است اگر شما با استفاده از بلندگو بلوتوث برای گوش دادن به موسیقی است.

شما می توانید جلوه های صوتی را بر روی تلفن خود را برای لذت بردن از آهنگ های مورد علاقه خود را به طور کامل، با اضافه کردن یک تقویت کننده باس ساب ووفر به آهنگ های خود را بهبود بخشد. بیایید موزیک های منحصر به فرد خود را با تقویت کننده صوتی اکولایزر و برنامه های تقویت کننده باس بسازیم.
تقویت کننده حجم برای آندروید در حال حاضر زندگی می کنند، شده اند پرس و جو چگونه به افزایش حجم در اندیشه؟ چگونه حجم صدای گوشی اندرویدی را افزایش دهیم؟ این تقویت کننده صوتی برای آندروید دانلود رایگان آماده به راک و رول و آن صدا افزایش یافته است که شما خواب.

Volume Booster - Amplifier Volume برنامه ساده، کوچک، رایگان برای تقویت صدای بلندگو یا هدفون خود است. مفید برای فیلم ها، کتاب های صوتی و موسیقی.
تقویت کننده حجم برای اندروید یک برنامه است که قصد دارد تا راه را به شما گوش دادن به تلفن خود را، یکی از بهترین برنامه تقویت کننده حجم برای اندیشه و بهترین برنامه تقویت کننده باس آسان برای استفاده و گرفتن چنین فضای محدود در گوشی خود، دانلود آن را در حال حاضر و لذت بردن از تجربه افزایش حجم به طور طبیعی.
برنامه Super Bouder Volume Booster 2018 همه در یک بلندگو + هدفون افزایش حجم، تقویت کننده باس اکولایزر و پخش موسیقی، با طراحی زیبا و رابط کاربری ساده است. در حال حاضر با حجم بلندگو سوپر بلندگو شما می توانید با استفاده از آن می توانید صدای بلندگو و افزایش حجم تلفن همراه خود را 30٪ -40٪ افزایش دهید. تقویت کننده آن صدای شما را می دهد و می دهد
حجم فوق العاده بالا

Volume Booster Pro به شما امکان می دهد تا سطوح جلوه های صوتی را تنظیم کنید تا بهتر از موسیقی یا صوتی خود خارج از گوشی خود بیرون بیایید.

تقویت کننده باس برای هدفون، ساده ترین راه برای کنترل صداهای گوشی و میزان صدای بلندگو است. فقط با یک ضربه از یک دکمه می توانید تمام موارد زیر را افزایش دهید:
- حجم موسیقی خود را افزایش دهید
- افزایش میزان زنگ هشدار شما
- افزایش صدای تماس تلفنی شما
- تقویت صداهای اعلان خود را
- تقویت تمام صداهای سیستم شما
- موسیقی بلندتر
- صدا تقویت کننده باس

highlite:
Augmenter le volume des ecouteur
super amplificateur de son ecouteur
lautstärke erhöhen equaliser
auper lautstärke erhöhen kopfhörer
حجم فوق العاده amplificatore

به راحتی به حداکثر حجم دستگاه های خود را افزایش می دهد.
تقویم جلد بسیار آسان برای استفاده است، فقط شیر BOOST را فشار دهید و منتظر برنامه افزایش سخنرانان گوشی خود را.
مراقب باشید با استفاده از هدفون یا هدست.
تقویت کننده جلوه بلندگوهای خود را تا 70-80٪ افزایش می دهد. گوشی شما نه تنها تقویت موسیقی و حجم بلندتر بلکه کیفیت صدا بهتر از اصل است. تقویت کننده صدا برای اندروید وقتی که صدای تقویت کننده به بالاترین سطح خود را با عملکردهای نظارت موثر، تحریف نمی کند. بهبود کیفیت صدا دستگاه اندیشه خود را با اولین عادلانه جهانی واقعی، باس تقویت و صدای فراگیر.

ویژگی های تقویت کننده حجم برای آندروید: موسیقی اکولایزر طرفدار:
- تقویت کننده حجم صدا
- بلندگو فوق العاده بلند مدت
- دوره موسیقی EQ + تقویت کننده باس
- تقویت باس و تقویت کننده حجم صدای بلند
تقویت کننده صدا اکولایزر
- اثر Bassbooster - تقویت کننده سخنران
- اکولایزر + بازیکن تقویت کننده حجم و جلوه های صوتی اک
- دستگاه پخش موسیقی اکولایزر و تقویت کننده حجم
- موسیقی تقویت کننده

دانلود رایگان این تقویم حجم مفید برای رایگان در حال حاضر! لطفا از هر گونه مشکل یا مشکل در هنگام استفاده استفاده کنید. فراموش نکنید که امتیاز برای ما 5 ستاره برای بهبود جلوه صوتی بلند مدت است.
حجم تلفن خود را با Volume Booster افزایش دهید!
تعییرات :
نسخه جدید Volume Booster 2018
* رفع اشکالات جزئی
* حداکثر تقویت کننده حجم، اما کیفیت صدا تلفن را کاهش نمی دهد
* آسان برای کنترل حجم تلفن خود را
دانلود Volume Booster Pro نسخه 4
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید