از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Technology Wallpapers 4K Technology Backgrounds
Technology Wallpapers 4K Technology Backgrounds

دانلود Technology Wallpapers 4K Technology Backgrounds 1

  
دسته: عکاسی
توسط: Motion Wallpapers
0
رده سنی: همه سنین

آیا شما از طرفداران تصاویر پس زمینه تکنولوژی هستید؟ به دنبال تصاویر پس زمینه با کیفیت بسیار بالا با دیوارهای واضح و روشن هنری برای نمایش؟ تجربه تصاویر پس زمینه هنر بالا که تصاویر پس زمینه با رنگ ظاهر است. این اشیاء یک تصویر بسیار واضح و واضح دارند که اشیا را لذت تماشا می کنند.

ویژگی ها 👇
-NO ADS
-PREMIUM WALLS WHEN COMPARED TO A FREE APP
-4K و 8K تصاویر پس زمینه
حجم مناسب تصاویر پس زمینه - 7MB / 700DPI
-HDR تصاویر پس زمینه (به زودی)
- پشتیبانی از هر وسیله، از جمله دستگاه های با صفحه نمایش بزرگ: 1080x1920 پیکسل (Full HD 1080p) و 2160x3840 پیکسل (Ultra HD 4K S8 Plus).

👉 لطفا به یاد داشته باشید برای ارزیابی / بررسی 👍 ❥мети تفریحی

با "تکنولوژی زمینه تصاویر پس زمینه 4K PRO" با استفاده از تکنولوژی Background، می توانید هر روز با حداقل زمینه های اشیاء، نگاه جدیدی به تلفن خود بیابید. شما نه تنها می توانید این پس زمینه های HD را مرور کنید، بلکه موارد دلخواه را نیز انتخاب کنید تا بتوانید بعضی از پس زمینه ها را برای بعضی از آنها تغییر دهید.

فن آوری تصاویر پس زمینه فن آوری 4K PRO شامل یک مجموعه بسیار خوبی از زمینه های HD است که توسط اشارات هنری و اقلام در نزدیکی شما الهام گرفته شده است.

اگر دوست داشتنی از زمینه های فناوری هستید، ممکن است دوست داشته باشید که این تصاویر پس زمینه حداقل در HD بر روی گوشی خود داشته باشید تا بتوانید هر روز گوشی خود را با انواع با کیفیت پایین تصاویر پسزمینه از برنامه "Technology Backgrounds 4K PRO Technology" .

این برنامه "فناوری تصاویر پس زمینه 4K PRO Technology" برای فروش در دسترس است. پس برای چی منتظری؟ گوشی خود را هر روز با نگاهی به تصویر زمینه گوشی خود، با سفارشی کردن تصاویر پس زمینه تکنولوژی، به گوشی خود ببخشید.

ما همیشه در تلاش برای ارائه بهترین تجربه کاربر برای کاربران ما است. ما همچنین به دنبال بازخورد، پیشنهاد یا پیشنهاد شما هستیم. لطفا در صورت تمایل به ما در مورد فن آوری های ما در "motionwallpapers@gmail.com" ایمیل بفرستید تا ما بتوانیم بهترین تجربه ها و به روز رسانی ها را به شما ارائه دهیم.

فناوری، استفاده از دانش علمی به اهداف عملی زندگی بشر یا، همانطور که گاهی اوقات بیان می شود، به تغییر و دستکاری در محیط انسانی است. خواندن بیشتر در این موضوع. تجارت بین المللی: فناوری. توسعه تکنولوژیکی همچنین می تواند مزایای تجارتی متمایز را ارائه دهد.


تغییرات :

به روز رسانی عملکرد
اندازه APK کاهش یافته است
تصاویر پس زمینه را می توان دانلود و ذخیره کرد :)
عملکرد بهبود یافته است
جدید سرور اختصاصی ایالات متحده
اشکالات معمول رفعتعداد دانلود :

10+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jul 3, 2018

نسخه فعلی :

1

توسعه دهنده :

Motion Wallpapers

حجم فایل :

4.47 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

Motionwallpapers@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد