از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Beast Animals Kingdom Battle: Dinosaur Battle
Beast Animals Kingdom Battle: Dinosaur Battle

دانلود بازی Beast Animals Kingdom Battle: Dinosaur Battle 1.7

  
دسته: اکشن
توسط: Gamtertainment
689
رده سنی: USK: Ages 16+

شبیه ساز نبرد پادشاهی حیوانات در نبرد دایناسور و بازی شبیه ساز دایناسور
خوش آمدید به بازی Exotic Animal Kingdom Battle 2018 که دارای یک بازی منحصر به فرد از حیوانات وحشی است که در نبرد نهایی مبارزه می کنند. بازی های مبارزه با حیوانات با استراتژی جنگ های سلطنتی حیوانات، تجربه جدیدی از بازی شبیه ساز نبرد حیوانات را به ارمغان می آورد. آیا شما در مورد نبرد حماسی و جنگ استراتژی شبیه سازی می دانید که دارای یک استراتژی نبرد دقیق از شبیه ساز نبرد در جنگ حماسی است؟ شبیه ساز حیوانات وحشی با شبیه ساز شیر، شبیه ساز گرگ، و صنایع وحشی برای حمله به بازی شبیه ساز جنگ. در این ماجراجویی وحشی تصور کنید که شما یک نبرد دایناسور هستید. و زمان آن برای نجات پادشاهی حیوانات خود را به عنوان جنگ توسط دشمنان خود را در بازی های حیوانات عجیب و غریب مورد حمله قرار گرفت. غوغا، رنج، سواره نظام و حمله دایناسور در انتظار شما هستند. از جنگنده های مختلفی انتخاب کنید و آنها را در میدان نبرد قرار دهید. مخالفان شما در بازی های حیوانات عجیب و غریب با رزمندگان حیوانات مجهز هستند. نگران نباش این دقیقا زمان برای دفاع از امپراتوری خود را با جنگجوی حماسی بزرگ خود است. از مهارت های جنگی بازی های جنگی حیوانات خود استفاده کنید و مبارزه کنید تا پیروزی را ادعا کنید. حالت مورد علاقه خود را انتخاب کنید تنها بازیکن یا گودال ماسهبازی و شروع به بازی با استراتژی نبرد حماسی. ویژگی ارتقاء آن به شما امکان می دهد نیروی پیشرفته تر دفاع کنید. شخصیت های حماسی مختلف شبیه ساز جنگ ستارگان، یعنی Rhino، Cheetah، Gorilla، Tiger، Lion، Elephant دارای مهارت های مختلف شگفت انگیز جنگی هستند. شما جنگجوی حماسی شبیه ساز قیر است و شما توانایی شکست دادن دشمن را با استراتژی جنگ های جنگ ستارگان حماسی دارید. لذت بردن از سرگرم کننده از بازی نبرد حماسی و شبیه ساز را به بازی نبرد جنگل با ماجراجویی وحشی و قهرمان حماسی از شبیه ساز نبرد و شبیه ساز پادشاهی حیوانات دریایی Savanna در شبیه ساز جنگ حماسی است.

آماده برای شبیه ساز نبرد در هنر وحشی
حیوان جنگل حیوانات حماسی و حماسی حیوانات را می داند زیرا شما بهترین نبرد دایناسور در جنگ شبیه ساز به ماجراجویی واقعی وحشی است. شما به عنوان جنگجوی نبرد شبیه ساز جنگی قهرمان با داشتن بازی های مبارزه با حیوانات savanna بازی مهارت های نبرد تاکتیکی از آخرین نبرد میدان بازی گرگ مبارزه با حیوانات وحشی مبارزه با. در حال حاضر شما به عنوان رهبر پادشاهی جنگ نبرد آینده در بازی های نبرد پادشاهی حیوانات را هدایت می کند. گرفتن مسئولیتی که برای صلح و افتخار شبیه ساز حیوانات وحشی و هنر وحشی در این بازی نبرد نهایی مبارزه خواهید کرد. شبیه ساز گرگ خود، شبیه ساز شیر، فیل، راینو، یوزپلنگ و شبیه ساز گوریل را در میدان نهایی نهایی در بازی های شبیه ساز نبرد واقعی تنظیم کنید. زندگی شما در حال تغییر با این بهترین بازی شبیه ساز حیوانات با تاکتیک های نبرد حماسی نهایی به بازی شبیه ساز جنگ است.

لذت بردن از حیوانات جنگل مبارزه با شیر، گرگ، گوریل، فیل، مبارزه با دایناسور و مبارزه با راین
لذت بردن از بازی های حیوانات پادشاهی با شیر وحشی و دیگر حیوانات جنگل مبارزه بر خلاف شبیه ساز مبارزه با اعتصاب در بازی های مبارزه با حیوانات. پرش به نبرد حیوانات وحشی و دستیابی به پیروزی در برابر دشمنان پادشاهی در حیوانات نبرد بازی گودال ماسهبازی. بازی های نبرد نهایی و بازی های نبرد حماسی در منطقه جنگ در بازی های حیوانات وحشی و بازی های دایناسور، یاد می گیرند که در بازی گرگ با دنیای حیوانات مبارزه کنند. این یک جنگ حماسی است که در آن حیوانات جنگل حاکم می شوند، پس آماده باشید برای دفاع از ارتش حیوانات در جنگ حماسی جدید. شبیه ساز شیرهای خود را با تاکتیک های جنگی حماسی تنظیم کنید و ارتشی را با شبیه ساز گرگ بسازید زیرا شما جنگجوی حماسی در برابر بازی شبیه ساز جنگ است.

جنگل حیوانات جنگل نبرد: حماسه ویژگی های نبرد:
• ماموریت های اعتیاد آور از بازی های جنگ حماسی
• WAR محیط شگفت انگیز برای تحسین شبیه ساز حیوانات وحشی!
• گرافیک 3D بزرگ برای جنگ Simulator!
• صداهای انفجاری واقع گرایانه از بازی دامداری حیوانات Savanna
• کنترل صاف و آسان!
• انواع مختلف سربازان قدرتمند!
• حالت گودال ماسهبازی


تغییرات :

مشکل تصادف حل شدتعداد دانلود :

100,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Sep 6, 2018

نسخه فعلی :

1.7

توسعه دهنده :

Gamtertainment

حجم فایل :

65.49 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

gamtertainment@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد