از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Beast Animals Kingdom Battle: Dinosaur Games
Beast Animals Kingdom Battle: Dinosaur Games

دانلود بازی Beast Animals Kingdom Battle: Dinosaur Games 1.8

  
دسته: اکشن
توسط: Gamtertainment
2003
رده سنی: Rated for 12+

شبیه ساز نبرد پادشاهی حیوانات در نبرد دایناسور و بازی شبیه ساز دایناسور
به بازی Exotic Animal Kingdom Battle 2018 خوش آمدید که دارای یک بازی منحصر به فرد از حیوانات وحشی است که در نبرد نهایی با بازی دایناسور مبارزه می کنند. بازی های مبارزه با حیوانات با استراتژی جنگ ستارگان حیوانات بازی دادن تجربه جدیدی از بازی شبیه ساز جنگ نبرد. آیا می دانید در مورد جنگ ستارگان حماسی و شبیه ساز جنگ ستراتیژی دقیق نبرد شبیه ساز نبرد در جنگ حماسی؟ شبیه ساز حیوانات وحشی با شبیه ساز شیر، شبیه ساز گرگ، و صنایع وحشی برای حمله به بازی شبیه ساز جنگ. در این ماجراجویی وحشی فقط تصور کنید که شما در حال شبیه سازی دایناسور بازی می کنید. و زمان آن برای نجات پادشاهی حیوانات خود را به عنوان جنگ توسط دشمنان خود را در بازی های حیوانات عجیب و غریب مورد حمله قرار گرفت. غوغا، رنج، سواره نظام و حمله دایناسور در انتظار شما هستند. از جنگنده های مختلفی انتخاب کنید و آنها را در میدان نبرد قرار دهید. مخالفان شما در بازی های حیوانات عجیب و غریب با رزمندگان حیوانات مجهز هستند. نگران نباش این دقیقا زمان برای دفاع از امپراتوری خود را با جنگجوی حماسی بزرگ خود است. از مهارت های جنگی بازی های جنگی حیوانات خود و مبارزه برای ادعای پیروزی استفاده کنید. حالت مورد علاقه خود را انتخاب کنید تنها بازیکن یا گودال ماسهبازی و شروع به بازی با استراتژی نبرد حماسی. ویژگی ارتقاء آن به شما امکان می دهد نیروی پیشرفته تر دفاع کنید. کاراکترهای مختلف حماسی شبیه ساز جنگ، به عنوان مثال Rhino، Cheetah، Gorilla، Tiger، Lion، Elephant دارای مهارت های شگفت انگیزی برای جنگ هستند. شما جنگجوی حماسی شبیه ساز قیر است و شما توانایی شکست دادن دشمن را با استراتژی جنگ های جنگ ستارگان حماسی دارید. لذت بردن از سرگرم کننده از بازی نبرد حماسی و شبیه ساز را به بازی های نبرد جنگل با ماجراجویی وحشی و قهرمان حماسه شبیه ساز نبرد و شبیه ساز پادشاهی حیوانات Savanna در شبیه ساز جنگ حماسی است.

آماده برای شبیه ساز نبرد در صنایع وحشی
حیوان جنگل حیوانات حماسی و حماسی حیوانات را می داند زیرا شما بهترین نبرد دایناسور در جنگ شبیه ساز به ماجراجویی واقعی وحشی است. شما به عنوان جنگجوی نبرد شبیه ساز جنگ با قهرمان مبارزه با حیوانات خانگی savanna بازی مهارت های نبرد تاکتیکی از آخرین نبرد میدان بازی های گرگ مبارزه با حیوانات وحشی مبارزه با. در حال حاضر شما به عنوان یک رهبر پادشاهی جنگ نبرد آینده در بازی های نبرد پادشاهی حیوانات را هدایت می کند. گرفتن مسئولیتی که برای صلح و افتخار شبیه ساز حیوانات وحشی و هنر وحشی در این بازی نبرد نهایی مبارزه خواهید کرد. شبیه ساز گرگ خود را، شبیه ساز شیر، فیل، رینو، یوزپلنگ و شبیه ساز گوریل با شبیه ساز دایناسور در میدان نهایی نهایی در بازی شبیه ساز نبرد واقعی تنظیم کنید. زندگی شما در حال تغییر با این بهترین بازی شبیه ساز حیوانات با تاکتیک نبرد حماسی نهایی به بازی شبیه ساز جنگ است.

لذت بردن از حیوانات جنگل مبارزه با شیر، گرگ، گوریل، فیل، حمله دایناسور و مبارزه با راین
لذت بردن از بازی های حیوانات پادشاهی با شیر وحشی و دیگر حیوانات جنگل مبارزه بر خلاف شبیه ساز مبارزه با اعتصاب در بازی های مبارزه با حیوانات. پرش به نبرد حیوانات وحشی و دستیابی به پیروزی در برابر دشمنان پادشاهی در جانور جنگ بازی گودال ماسهبازی. بازی های نبرد نهایی و بازی های نبرد حماسی در منطقه جنگی در بازی های حیوانات وحشی و بازی های دایناسور، یاد بگیرند که در بازی گرگ با دنیای حیوانات مبارزه کنند. این یک جنگ حماسی است که در آن حیوانات جنگل حکومت می کنند، پس آماده باشید برای دفاع از ارتش حیوانات در جنگ حماسی جدید. شبیه ساز شیرهای خود را با تاکتیک های جنگی حماسی تنظیم کنید و یک ارتش را با شبیه ساز دایناسور بسازید زیرا شما جنگجوی حماسی در برابر بازی شبیه ساز جنگ است.

جانور حیوانات پادشاهی نبرد: حماسه ویژگی های نبرد:
• ماموریت های اعتیاد آور از بازی های جنگ حماسی
• WAR محیط شگفت انگیز برای تحسین شبیه ساز حیوانات وحشی با بازی دایناسور!
• گرافیک 3D بزرگ برای جنگ Simulator!
• صداهای انفجاری واقع گرایانه از بازی دامداری حیوانات Savanna
• کنترل صاف و آسان!
• انواع مختلف سربازان قدرتمند!
• حالت گودال ماسهبازیتعداد دانلود :

100,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jan 4, 2019

نسخه فعلی :

1.8

توسعه دهنده :

Gamtertainment

حجم فایل :

65.49 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

gamtertainment@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد