از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Messenger
Messenger

دانلود Messenger 1.1.6

  
118405
رده سنی: 3 سال و بالاتر

مسنجر ارتباطی از تمام برنامه های پیام رسان شما مانند توییتر، فیس بوک، ویبر، واتساپ رسم و خیلی بیشتر است، به شما امکان دسترسی به دنیای هر پیام دهنده را می دهد.

جستجوی بیشتر برای برنامه های پیامرسان اجتماعی بیشتر نیست. با استفاده از مسنجر، شما فقط نیاز به یک کلیک برای باز کردن برنامه پیامرسان خود را هر زمان که بخواهید یک پیام رسان با دوستان و خانواده های خود داشته باشید، زمان های باز هر برنامه پیامرسانی را نشان می دهید، برنامه ی Messenger بیشترین استفاده را پیدا می کنید.

نصب غیر رایگان بدون نیاز به برنامه های پیامرسانی، بدون نیاز به مصرف ترافیک شبکه تلفن همراه، تمام پیامرسانی و برنامه های ارتباطی می تواند در برنامه مسنجر ما باز شود و استفاده شود.

مسنجر به شما کمک می کند تا برنامه های پیامرسان اجتماعی مورد علاقه خود مانند Twitter، Facebook، Viber، Whatsapp Messenger و خیلی بیشتر را باز کنید. شما می توانید برنامه پیام رسان خود را به عنوان دوست دارید اضافه کنید.

تمام دوستان و خانواده خود را در یک پیام رسان نگه دارید، تمام برنامه های پیام رسان اجتماعی خود را فقط با یک کلیک باز کنید. هر بار که شما می خواهید با دوستان و خانواده هایتان پیام رسان را جستجو کنید، برنامه های پیامرسان را جستجو نکنید.


تغییرات :

برخی از اشکالات را ثابت کردتعداد دانلود :

10,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Dec 24, 2018

نسخه فعلی :

1.1.6

حجم فایل :

5.43 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

bobhoskins520@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد