از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Abs Workout - Burn Belly Fat with No Equipment
Abs Workout - Burn Belly Fat with No Equipment

دانلود Abs Workout - Burn Belly Fat with No Equipment 1.2.4

  
توسط: Simple Design Ltd.
83269
رده سنی: 3 سال و بالاتر

کریستال های پایه نمیتوانند شکم شما را صاف کنند. ABS یکی از سخت ترین قطعات بدن برای آموزش هستند. برای تک زدن ABS، شما نیاز به تمرین عضلات هسته ای حرفه ای و علمی دارید.

ما یک برنامه منظم تمرین 30 روزه برای تمرینات روزانه خود آماده می کنیم. این تمرین ها به شما کمک می کند تا کالری ها را بسوزانید، شکم خود را تکان دهید و کمر خود را ترمیم کنید.

پس از 30 روز، تغییر در شکل ABS شما را متوجه خواهید شد. شما یک بدن سکسی را خواهید گرفت و اعتماد به نفس را ایجاد خواهید کرد.

با استفاده از انیمیشن ها و راهنماهای ویدئویی می توانید مطمئن شوید که از فرم مناسب برای هر تمرین استفاده می کنید و نتایج مطلوب را به دست می آورید. هیچ تجهیزات لازم نیست، بنابراین شما به راحتی می توانید تمرینات خود را در خانه یا هر کجا در هر زمان شروع کنید.

ویژگی های کلیدی

- تمرین های مختلف هر روز
- به تدریج شدت ورزش افزایش می یابد
- پیگیری کاهش وزن در نمودارها
- آهنگ کالری سوخته
راهنمایی های مربی در هر تمرین به شما کمک می کند نتایج بهتر را دریافت کنید
- بدون نیاز به تجهیزات، تمرین با وزن بدن خود
- انیمیشن ها و راهنماهای ویدئویی
- مناسب برای همه، هر دو مبتدی و جوانب مثبت

تمرین در خانه
چند دقیقه در روز برای تمرین در منزل خود یک شکم صاف را بکشید. بدون تجهیزات مورد نیاز، فقط از وزن بدن خود برای تمرین در خانه استفاده کنید.

برنامه تناسب اندام زن
حفظ مناسب و تمرین برای زنان برای از بین بردن چربی شکم. این برنامه تناسب اندام زن دارای تمرینات چربی شکم و تمرین برای زنان است. همه این تمرینات چربی شکم را کاهش می دهند و تمرین برای زنان می تواند در هر زمان در هر نقطه انجام شود.

سوختگی چربی سوزی
این برنامه تناسب اندام زنانه تمرینات چربی سوزی شکم، تمرین زنانه، ورزش برای زنان، تمرین هسته ای است. تمرینات سوزاندن چربی شکم، تمرین زنانه، ورزش برای زنان و تمرین هسته ثابت کرد که به ایجاد عضلات شکمی کمک می کند. عرق کردن با تمرین زنانه، تمرین هسته ای و ورزش برای زنان!

تمرینات تغذیه با چربی و تمرینات سلام
بهترین تمرینات سوزاندن چربی و تمرینات سلام برای شکل دادن به بدن بهتر. سوختن کالری با تمرینات سوزاندن چربی، و ترکیب با تمرینات hiit برای به دست آوردن بهترین نتایج.

مربی تناسب اندام
تمام تمرینات توسط مربی حرفه ای تناسب اندام طراحی شده است. راهنمای تمرین را از طریق ورزش، درست مانند داشتن مربی شخصی تناسب اندام در جیب شما!تعداد دانلود :

10,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Dec 13, 2018

نسخه فعلی :

1.2.4

توسعه دهنده :

Simple Design Ltd.

حجم فایل :

12.57 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

abishkking@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد