از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

VMate 2019- Best Video Tube Mate& Video Downloader
VMate 2019- Best Video Tube Mate& Video Downloader

دانلود VMate 2019- Best Video Tube Mate& Video Downloader 2.06

  
توسط: VMate App Team
300030
رده سنی: Rated for 12+

VMate یک ویرایشگر ویدئویی / دانلود ویدئو با هزاران فیلم پلتفرم ویدئویی خنده دار است. یک راه ساده برای ویرایش فیلم ها و بیان خودتان - به اشتراک گذاری لحظاتی که دوست دارید، نظرات و همه چیز را که زندگی و جالب است. دنبال سازندگان جذاب باشید که داستان های عالی برای گفتن داشته باشند و بزرگترین لحظات را از سراسر هند و مردم اطراف خود کشف کنند. VMate - بهترین همسر لوله و دانلود ویدیو اجازه می دهد تا شما را به دانلود فیلم ها به عنوان دوست دارید.

بهترین لحظات تعطیلات 2019 را با VMate - بهترین همسر لوله و ویدئو دانلود کنید
- فکر می کنید یک داستان جالب برای گفتن یا می خواهید به استعداد خود به جهان نشان دهید، سپس فقط یک لحظه عالی را جذب کنید و آپلود کنید.
- به راحتی ویدیوها را مستقیما از VMate به دستگاه خود دانلود کنید.
- آسان برای برش و یا ویرایش فیلم ها از اثرات استفاده کنید تا ویدیو شما جادویی باشد. استفاده از اثرات مانند حرکت آهسته، بازگشت در زمان، سریع به جلو و بسیاری دیگر.
- از فیلترهای فوق العاده ای استفاده کنید که ویدیو شما را خیره کننده می کند.
- پیدا کردن فیلم های خنده دار، فیلم های مذهبی، پیام های وضعیت، فیلم های شایاری و تبریک.

# ویژگی های اصلی:
- تماشای انواع مختلف ویدیوهای ویروسی و ترند: ویدیوهای خنده دار، فیلم های خبری، کلیپ های شبیه سازی شده تلویزیونی، کلیپ های شبیه سازی شده فیلم، رقص و ویدیوهای موسیقی. خوراک ویدیو شخصی به طور خاص برای شما بر اساس آنچه که تماشا میکنید، مانند آن است، و به اشتراک گذاشتن. VMate به سرعت با طعم شما سازگار خواهد بود تا فیلم های مرتبط تر، جالب، سرگرم کننده، دمدمی، سر و صدا را که هرگز نمی خواهید تماشا کنید، ارائه دهید.
- دانلود فیلم ها بر روی شبکه های Wi-Fi، 2G، 3G و 4G
- ویرایش ویدئو، فیلمبرداری، آپلود و دانلود. Videomaker و videoeditor باعث می شود که شما بتوانید توجه خود را جلب کنید و پیروان و علاقه مندان بیشتری را در رسانه های اجتماعی با ویرایش ویدیوها و کلیپ های خود به فیلم های جذاب چشم
- ابزار ویرایشگر، افزودن اثر، فیلتر کردن و زیباسازی، موسیقی رایگان. VMate بهترین ابزار برای شما به سریع ناز برش، ادغام، تر و تمیز، تقسیم، معکوس، تکراری، برش ناز، چرخش، تبدیل، فشرده سازی کلیپ، دوبله ویدئو و برش فیلم
- انتخاب کنید از یک کتابخانه گسترده ای از محبوب ستاره داغ بالیوود آهنگ ها، انگلیسی Chartbusters، گفت و گو مشهور و بیشتر
- از ویرایشگر موسیقی برای شروع و توقف آهنگ هایی که می خواهید استفاده کنید
- دانلود تمام فیلم ها، آن را یک دانلود ویدئو قدرتمند برای رسانه های اجتماعی اجازه می دهد تا شما را به دانلود تمام فیلم ها از اینترنت به دستگاه های خود را. دانلود تمام فیلم های مورد علاقه خود و تماشای آنلاین.

چندین زبان هندوستان:
VMate در حال حاضر در 3 زبان موجود است: انگلیسی، هندی، پنجابی؛ در حالی که شما همچنین می توانید محتوا را در زبان های زیر پیدا کنید: انگلیسی، هندی، Bhojpuri، پنجابی و Haryani.

دیدار با دوستان جدید و اتصال در سراسر جهان!
- دانلود فیلم ها برای به اشتراک گذاشتن از طریق WhatsApp، وضعیت WhatsApp، فیس بوک، Xender، نمایش مشخصات عمومی، یوتیوب و TikTok
- ارسال پیام خصوصی به دوستان
- با سایر سازندگان ویدیو پیگیری و ارتباط برقرار کنید

یک ستاره داغ در یک جامعه بزرگ باشید!
- ویدیوهای جالب و خنده دار را از افراد اطراف خود پیدا کنید
- سازندگان را دوست داشته باشید و داستان های خود را دنبال کنید
- نظر، مانند و به اشتراک گذاری فیلم هایی که افراد دیگر ویرایش و یا شما را دوست دارند.
- به عنوان ستارگان برتر رتبه بندی کنید.

# Fast Free Video Downloader
- اگر به دنبال ویدئوی، لوله Snaptu و غیره برای دانلود ویدیو هستید، که می تواند به شما در دانلود ویدیو با سرعت بالا کمک کند، باید این برنامه ویدئو دانلود را امتحان کنید! این دانلود کننده ویدیو دانلود آسان و سریع ویدئو در بازار است. به اشتراک گذاری وضعیت Whatsapp، Whatsapp آمار، وضعیت برنامه Whatsapp، به اشتراک گذاری دانلود ویدئو، بهترین فیلم کوتاه کوتاه دانلود فیلم دانلود گرایش های آنلاین گرایش های آنلاین، دانلود ویدئو کوتاه، دانلود، کلیپ ویدیو بهترین برنامه های دانلود ویدیو.

ویدئوی وضعیت whatsapp چه وضعیت فیلم ها چه ویدئویی whatsapp ویدیو 2019 whatsapp ویدیو 2018 clipping clippar ما دوست داریم، whatsapp وضعیت ویدیو
وضعیت وضعیت ویدئوی ویدئویی وضعیت وضعیت ویدیو whatsapp وضعیت ویدیو ویدئویی

به زودی با دوستان گپ زدن
واتساپ فیلم وضعیت - واتساپ وضعیت ویدیو - فیلم وضعیت برای whatsapp
وضعیت ویدیو برای Whatsapp - وضعیت ویدئو - فیلم وضعیت - وضعیت ویدئو دانلود - فیلم وضعیت دانلود - دانلود ویدئوتعداد دانلود :

100,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jan 28, 2019

نسخه فعلی :

2.06

توسعه دهنده :

VMate App Team

حجم فایل :

19.74 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

cangsesheng@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد