از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Appie van Albert Heijn
Appie van Albert Heijn

دانلود Appie van Albert Heijn 6.6.3

  
دسته: خرید
توسط: Albert Heijn
16740
رده سنی: 3 سال و بالاتر

با Appie، خرید حتی ساده تر و شخصی تر است. شما انتخاب کنید که چگونه شما خرید مواد غذایی در آلبرت Heijn: با شما در سوپر مارکت و یا آنلاین.

به راحتی یک لیست خرید ایجاد کنید
- از یاب محصول، اسکنر بارکد استفاده کنید یا از خرید قبلی خود را انتخاب کنید. برای اضافه کردن یک محصول روی علامت + کلیک کنید.
- مشاهده تمام پیشنهاد های پاداش و قرار دادن آنها را به طور مستقیم در لیست خرید خود را. در صفحه اول وارد شوید تا بلافاصله پیشنهادات پاداش شخصی خود را مشاهده و اضافه کنید.
- از بیش از 20،000 محصول را انتخاب کنید - همانطور که در فروشگاه AH XL است.
- مرور و جستجو برای بیش از 16000 دستور العمل از Allerhande و اضافه کردن مواد تشکیل دهنده به لیست شما.
- با یک پروفایل ah.nl من وارد شوید و در میان سایر موارد لیست دستورالعمل های ذخیره شده شما نیز در سایر دستگاه ها موجود است.

خواروبار خود را در فروشگاه پیدا کنید. و کشف راحتی از خود اسکن موبایل
- فهرست خرید را در مسیر پیاده روی در فروشگاه AH مرتب کنید.
- به راحتی به برنامه خود شبیه سازی AH بپیوندید، خودتان را با گوشی هوشمند خود اسکن کنید و از ترمینال پرداخت مراقبت کنید. ممکن است در تمام فروشگاه ها با خود اسکن.

همه چیز را مستقیما از فهرست خود سفارش دهید
- لیست خرید خود را به سفارش سفارش دهید و مواد غذایی را تحویل دهید.
- شما همچنین می توانید سفارش خود را انتخاب کنید، سپس سفارش خود را با قرار ملاقات در Albert Heijn Pick Up Point آماده می شود.
- زمان مناسبي را انتخاب کنيد.
- سفارش را می توان تا روز قبل از تحویل تنظیم کرد.

Appie وجود دارد تا آن را برای شما آسان کند. آیا شما ایده هایی در مورد چگونگی بهبود دارد؟ برو از طریق منوی «About Appie»، روی «بازخورد» کلیک کنید و بازخورد خود را برای ما ارسال کنید. خدمات مشتری AH Online نیز به طور مستقیم از طریق Appie قابل دسترسی است.

با دانلود این نرم افزار شما با شرایط عمومی و شرایطی که برای استفاده از اپلی و خدمات ارائه شده از طریق Appie اعمال می شود موافقت می کنید. شما می توانید آنها را در www.ah.nl/algemene-voorwaarden بخوانید. در این برنامه حریم خصوصی و سیاست کوکی مورد استفاده قرار می گیرد که شما می توانید در www.ah.nl/privacy بخوانید.

Appie خدمات رایگان Albert Heijn B.V.، ثبت نام در اتاق بازرگانی ثبت نام آمستردام آمستردام تحت شماره 35012085، واقع در Provincialeweg 11 (1506 MA) در Zaandam. هیچ هزینه اشتراکی مربوط به این برنامه وجود ندارد.


تغییرات :

معجزات چقدر شکر، نمک و یا سایر ارزش های تغذیه ای در خواروبار شما چیست؟ Appie هم اکنون می تواند به شما بگوید چقدر مقدار خاصی از ارزش غذایی در هر 100 گرم در محصولات خریداری شده شما است. برای فعال کردن این قابلیت، به پیش خرید بروید. علاوه بر این، ما در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه از 50 یورو در خانه شما تحویل می دهیم.

آیا شما بازخورد یا سوالات دارید؟ ارسال یک ایمیل به appie.feedback@ah.nl. آیا شما با Appie خوشحال هستید؟ یک بررسی در Google Play را ترک کنید ما دوست داریم که آن را بشنویم!تعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Feb 4, 2019

نسخه فعلی :

6.6.3

توسعه دهنده :

Albert Heijn

حجم فایل :

11.96 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

appie@aholdnl.helptu.nl


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد