از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Calorie, Carb & Fat Counter
Calorie, Carb & Fat Counter

دانلود Calorie, Carb & Fat Counter 2.4.0

  
توسط: Virtuagym
28222
رده سنی: همه سنین

Virtuagym Food: کمک به شما برای زندگی سالم و احساس خوب. با پاسخ دادن به چند سوال در مورد شیوه زندگی و اهداف خود، یک طرح تغذیه شخصی شخصی را دریافت کنید. ما از برنامه هایی برای اهداف مختلف حمایت می کنیم: از دست دادن وزن، حفظ وزن، افزایش وزن و ایجاد عضلات. خوردن آنچه شما می خواهید، اما نگه داشتن چشم آن کالری ها، کربوهیدرات ها و چربی ها!

امکانات
* بانک اطلاعات مواد غذایی معتبر توسط متخصصان تغذیه معتبر
* غذاهای خود را اضافه کنید
* خوردن وعده های غذایی و بلافاصله بعدا آنها را اضافه کنید
* ردیابی تغذیه برای چندین هدف (مثلا کاهش وزن و رشد ماهیچه)
* بیش از یک کالری ضد: نگاهی به آن کربوهیدرات ها، پروتئین ها و چربی ها نیز داشته باشید
* پیگیری وزن، درصد چربی و بسیاری از معیارهای بدن دیگر در Progress Tracker را دنبال کنید
* مجتمع با Virtuagym تناسب اندام برای تمرینات خانگی و ورزشگاه
* پاداش برای خوردن سالم را کسب کنید

چه چیزی باعث می شود VIRTUAGYM ویژه
- برنامه های ما با همکاری باشگاه های تناسب اندام / سالن های ورزشی، مربیان شخصی و متخصصان تغذیه ساخته شده است، و Virtuagym راه حل جامع ترین تمرین و تغذیه در بازار است. ما بیش از کالری شمارنده هستیم، این یک اکوسیستم کامل است.
- ما از برنامه های تغذیه ای برای اهداف متعدد مانند کاهش وزن، حفظ وزن و ساخت عضله حمایت می کنیم. این کالری شمارنده، پروتئین شمارنده، شمارنده کربن و شمارنده چربی در یک است، به طور کامل با برنامه ردیابی تناسب اندام ما با تمرینات کامل تمرینات مجازی مجتمع شده است. با استفاده از این برنامه، می توانید اهداف خود را سریعتر از همیشه برآورده کنید.
 - ما یکی از برنامه های پیشرو در بخش بهداشت و تناسب اندام است و در بخش بهداشت و تناسب اندام در کشورهای مختلف در سراسر جهان برجسته شده است.
- ما یکی از اولین برنامه های ردیاب غذایی است که از دستورالعمل طراحی مواد توسط گوگل استفاده می کنند. این به این معنی است که رابط بسیار کاربر پسند و بصری است.

پایگاه داده معتبر مواد غذایی
پایگاه داده غذا ما به چندین پایگاه اطلاعات غذایی رسمی مرتبط است. این پایگاه داده های غذایی به طور منظم به روز می شود. مواد غذایی موجود در این فهرست توسط متخصصان تغذیه اعتبار داده شده است.

برای انواع اهداف:
- کاهش وزن: تمرکز بر این کالری برای از دست دادن وزن. ترکیب کالری ما با تمرین با Virtuagym تناسب اندام و رسیدن به اهداف خود را!
- حفظ وزن: برنامه رژیم غذایی مناسب برای شما را پیدا کنید. شما یک رژیم غذایی متعادل را با کالری، کربوهیدرات، پروتئین و چربی به دست خواهید آورد.
- افزایش وزن: خوردن، خوردن، خوردن. پیدا کردن غذاهای که به شما کمک می کند تا به اهداف خود برسید.
- ساخت عضله: شما به پروتئین نیاز دارید. بسیاری از پروتئین. از پروتئین ما استفاده کنید تا ببینید کدام غذاها برای شما بهتر است.

برنامه های غذایی مختلف:
ما برنامه رژیم غذایی برای اهداف متعدد داریم شما می توانید رژیم غذایی خود را انتخاب کنید (کربوهیدرات کم، پروتئین بالا، کم کالری، هر چه می خواهید) و ما به شما برنامه رژیم غذایی خود را ارائه می دهیم. Virtuagym Food با چند برنامه رژیم غذایی همراه است:
- ماندگار
- رژیم غذایی پروتئین بالا
- رژیم کم کربوهیدرات
- عضله سازی رژیم غذایی
- ورزشکار
- تمرینات هوازی
- پس از رژیم غذایی کاهش وزن
- سفارشی: درصد خود را از کربوهیدرات ها، پروتئین ها و چربی ها انتخاب کنید.

یکی دیگر از چیزهای خوب در مورد Virtuagym Food این است که می تواند توسط گیاهخواران نیز مورد استفاده قرار گیرد. شما می توانید هر چیزی که می خواهید بخورید. فقط نگاهی به مواد مغذی که می خورید، نگاهی بیندازید. بنابراین اگر شما گیاهخوار هستید، می توانید فقط با رژیم غذایی رژیم گیاهخواری خود را با غذا سوق دهید.

کاملا سازگار با VIRTUAGYM FITNESS
- یک حساب، دسترسی به همه چیزهایی که لازم دارید
- تمرینات کامل
- تمرینات 3D متحرک
- دستورالعمل های تمرینی نوشته شده
- ردیابی پیشرفت: بیش از 30 ارزش در دسترس است

خدمات مشتری
آیا می خواهید پایگاه داده مواد غذایی در زبان خودتان باشد؟ توصیه هایی برای نسخه بعدی به ما اطلاع دهید! بازخورد همیشه با ارزش است. اگر یک اشکال پیدا کردید، لطفا با ما در support@virtuagym.com ایمیل کنید. رتبه 1 ستاره به ما کمک نمی کند تا آن را حل کنیم.


تغییرات :

- بهبود سرعت برنامه و ثابت برخی از مسائلتعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jun 5, 2018

نسخه فعلی :

2.4.0

توسعه دهنده :

Virtuagym

حجم فایل :

11.44 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

support@virtuagym.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد