از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Laundry Service Dirty Clothes Washing Game
Laundry Service Dirty Clothes Washing Game

دانلود بازی Laundry Service Dirty Clothes Washing Game 1.7

  
توسط: Tenlogix Games
863
رده سنی: همه سنین

زمان مسئولیت فروشگاه جدید لباسشویی خود را در شهر با بازی سرویس لباسشویی خالص لباس شستشو بازی کنید. اجازه دهید مدیریت کنیم و ثابت کنیم که سرویس مغازه روزانه روزانه شما در شهر است. لباس های کثیف مشتریان را با دقت شستشو دهید و همه توانایی های خود را در بازی تمیز کردن ماجراجویی جدید نشان دهید. در سرویس خشکشویی لباس های شسته شده لباس های گشاد که ممکن است از ابتدا ببینید، در واقع یک مشکل شستشو و یک تمیز کردن است. فروشگاه لباسشویی خود را به موقع باز کنید و با انتخاب لباس های کثیف سرگرم شوید. این یک بازی مدیریت زمان به چالش کشیدن برای دختران است، بنابراین در زمان نگه داشتن چشم انداز اجازه نمی دهد که هر مشتری در خدمت خدمت خلبانی بازی لباس شستشو خشمگین.


Hey boys & girls new laundry tenlogix در اینجا بر روی گوگل بازی به نام سرویس لباسشویی خالص لباس شستشو بازی است. عجله کنید و شروع به انجام لباس های شسته شده با شستن لباس ها در تلفن همراه خود کنید، این بازی ها را برای دختران انجام دهید. با استفاده از بهترین شستشو و تمیز کردن بازی ها برای دختران، کار روزانه روزانه شستشو خود را انجام دهید. برای تمیز کردن لباس های کثیف از تجربه هیجان انگیز خود از فروشگاه لباسشویی لذت ببرید. برای مدت زمان محدود شما باید لباس های لباسشویی مشتریان خود را بررسی کنید و کارگر خود را برای تکمیل تمام فرایند به عنوان مشتریان خود را در خدمات لباسشویی خالص لباس بازی شستشو نیاز دارد. آیا در انجام وظایف بازی تمیز احساس تنبلی میکنید؟ شما می توانید بر روی دستگاه قهوه شیر خود را شارژ کنید تا بتوانید به محض رسیدن به مشتریان خدمت کنید و در زمان کوتاه در بازی تمیز کردن ماجراجویی، لباس های شسته شده را بپوشانید.

خدمات لباسشویی لباس کثیف شستشو بازی گیم

• لباس های کثیف را از مشتریان جمع آوری کنید
• شما می توانید وظایف مانند شستن، خشک کردن و اتو کردن لباس ها را انجام دهید
برای شتاب کار خود روی دستگاه قهوه ضربه بزنید
• انجام وظیفه خود را در زمان برای به دست آوردن حداکثر سکه

خدمت خدمت در اینجا است اما خدمت به خدمت نیست. مشتریان می آیند و لباس های کثیف خود را به شما می دهند تا آن را برای ماجراجویی بسازید. اکنون شغل خود را برای شستن و شستشو لباس ها برای خوشحالی مشتریان آماده کنید. این بازی تمیز کردن به شما این امکان را می دهد که از بهترین امکانات شستشو در یک رختکن لذت ببرید. خدمات لباسشویی لباس های خام لباس های شسته شده را می توان توسط بزرگسالان، دختران و بچه ها بازی کرد. فروشگاه مغازه روز شستشو را در زمان خود باز کنید. وقت آن است که معروف شویم استفاده از بهترین امکانات شستشو و تمیز کردن بازی، یک پاک کننده حرفه ای در بازی برای بچه ها است. مردم در فروشگاه لباسشویی، زمان برای جمع آوری و تمیز کردن لباس های کثیف، لباس می پوشند. فراموش نکنید که پول نقد را در بازی پول نقد ثبت کنید.

بهترین بازی های سرگرم کننده برای دختران خدمات رختشویی لباس های کثیف لباس های شسته شده در بازی گوگل در اینجا است. بازی منحصر به فرد از نوع خود را که در آن شما باید انجام وظایف شستشو و تمیز کردن. برای انجام کار خود از شستشو، خشک کن و آهن در فروشگاه لباسشویی استفاده کنید. مدیریت شمارش نقدی در فروشگاه روز لباس شویی. کسب سکه و خرید تجهیزات خود را در کسب و کار شستشوی ارتقا دهید. یک کارمند کسب و کار موفق لباس های شسته شده و ارزش خود را در مغازه های لباسشویی را ثابت کنید. خدمات لباسشویی لباس های خام لباس های شسته شده برای دختران بهترین زمان عبور است. در سطوح بعدی سخت تر خواهد شد بنابراین خودتان برای چالش تمیز برای بچه ها آماده می شوید.

شلوار، کت و شلوار، پیراهن، روابط، ژاکت، پیراهن، تاپ ها و لباس های دیگر را جمع آوری کنید. مراقب باشید در شستن و به یاد داشته باشید سفارش مشتری به درستی. زمان کلیدی در این بازی مدیریت زمان است. مردم در زندگی خود مشغول هستند، به طوری که برای تمیز کردن لباس و سرویس خدمت به فروشگاه لباسشویی خود می آیند. بهترین خدمات را در خدمات رختشویی به آنها ارائه دهید.

خدمات لباسشویی لباس های کثیف لباس های شسته شده بازی

• سرگرم کننده و آسان بازی بازی لباس های لباسشویی
• زمان واقعی کسب و کار کسب و کار تجربه
• وظایف چالش برانگیز شستن لباس را انجام دهید
• فروشگاه شستشوی شگفت انگیز و HD
• جلوه های صوتی خنک
• بهترین بازی شستشو
• شانس تبدیل شدن به یک شستشو حرفه ای از فروشگاه لباسشویی خودتعداد دانلود :

50,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jul 17, 2018

نسخه فعلی :

1.7

توسعه دهنده :

Tenlogix Games

حجم فایل :

28.38 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

info@tenlogix.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد