از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Dragon Z Fighter - Saiyan Budokai
Dragon Z Fighter - Saiyan Budokai

دانلود بازی Dragon Z Fighter - Saiyan Budokai 4.0

  
دسته: اکشن
توسط: HQV Group CJ
6020
رده سنی: همه سنین

Dragon Z Fighter - Saiyan Budokai همچنان یک جنگنده سه بعدی سرگرم کننده و در دسترس است.

• شرح
- عملکرد ساده و سریع گیم سری Budokai به خوبی در بازی مبارزه به نمایش می گذارد، و ارائه هر دو چشم نواز پر جنب و جوش و از لحاظ فنی چشمک می زند. Dragon Z Fighter - مجموعه ای از ویژگی های Saiyan Budokai از ویژگی های برهنه است که به طور جدی بر اساس هسته جامد بازی و کمی ناامید کننده است.

• گیم پلی
- کنترل بازی به راحتی بر روی بازی مبارزه با استفاده از دو دکمه صورت برای حملات دروغین، یکی برای جلوگیری از حملات و یکی برای شلیک کردن حملات انرژی در محدوده. همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، حملات غواصی به آسانی می تواند به کمپوت ها متصل شود، و با فشار دادن هر دو به یک بار، شما می توانید حریف خود را پرتاب کنید. نگه داشتن دکمه بلوک، محافظت از شخصیت شما را تنظیم می کند، گرچه زمانیکه شیردهی به موقع در دکمه بلوک می تواند حمله را به طور کامل انجام دهد یا حتی حمله انرژی را به حریف خود بسپارد.

- این حملات انرژی متغیر است که گیکو و Vegeta گیم پلی چنین تمایزی متمایز. علاوه بر نوار زندگی استاندارد شما، یک کیم متر وجود دارد که در آن نوع حملات انرژی را می توانید پرتاب کنید. Ki شما به طور طبیعی در طی یک جنگ افزایش می یابد، اما شما همچنین می توانید دکمه L را فشار دهید تا به سرعت شارژ شود، هرچند این امر به شما بسیار آسیب پذیر خواهد شد.

- با توجه به چقدر کی هزینه می کنید، حملات انرژی شما می تواند از یک سنگ گرانول زرد ضعیف به یک کابوس متوقف و متوقف شود. حملات کاملا شبیه به کی غیرقابل انعطاف است، زیرا یک پانچ به موقع میتواند تمام چیزها را از بین ببرد، اما هنگام فرود آنها چشمگیر و کاملا ویرانگر است. بعضی از شخصیت ها، مانند سایان، می توانند از انرژی ki برای تبدیل شدن به شکل های قوی تر نیز استفاده کنند.

• شخصیت ها
- کدام شخصیت هایی که انتخاب می کنید به شما کمک می کند می تواند تفاوت زیادی در نحوه انجام یک مأموریت داشته باشد، هرچند سیستم قدرتمند جدید نقش بسیار بزرگی نیز ایفا می کند. در تقریبا هر بازی Budokai دیگر، قهرمان شدن شما از طریق کپسول هایی که شما می توانید با کسب پیروزی و یا خرید از فروشگاه با پول کسب شده توسط برنده شدن انجام شد انجام شد.


تغییرات :

- رفع سقوطتعداد دانلود :

100,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Aug 13, 2018

نسخه فعلی :

4.0

توسعه دهنده :

HQV Group CJ

حجم فایل :

212.16 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

congminh2601@gmail.com


آموزش نصب Dragon Z Fighter - Saiyan Budokai
  • فایل APK را دانلود و نصب کنید -> com.syawZer.ultriaKai.apk
  • فایل DATA.com.syawZer.ultriaKai.4.0-Seedroid.com.zip را دانلود کرده و محتوای آنرا در پوشه Android/obb اکسترکت کنید.
  • اکنون می توانید بازی را بدون مشکل اجرا کنید.

دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد