از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Catch You: 1 to 10 Player Stickman Fighting Game
Catch You: 1 to 10 Player Stickman Fighting Game

دانلود بازی Catch You: 1 to 10 Player Stickman Fighting Game 1.3.02

  
دسته: اکشن
توسط: Octacube Studios
185
رده سنی: USK: Ages 6+

این یک بازی بامزه روی چوب برای 1، 2، 3، 4، 5، 6، 7، 8، 9 یا 10 بازیکن است. شما می توانید با یک تلفن یا رایانه لوحی بازی کنید. اگر بیش از 6 نفر هستید، توصیه میکنیم این بازی را روی رایانه لوحی انجام دهید. با رباتها یا با دوستان و خانواده خود بازی کنید. بزرگ برای شکستن مدرسه، سوار شدن به اتوبوس، و یا در حالی که انتظار برای وعده های غذایی خود را در یک رستوران است.

کنترل های این بازی مهمانی آسان هستند. از دکمه خود برای جابجایی گرانش برای شکل چوب خود استفاده کنید. جمع آوری کریستال های سبز برای افزایش سرعت شکل چوب خود و گرفتن مخالفان خود را. پس از انباشته شدن، آنها را بیرون بکوبید. اما از پشت عقب نمی افتد و به جای آن از دست شما خارج می شود. توجه: همانطور که عنوان نشان می دهد، این یک بازی جذاب از یک بازی مبارزه است.

در مرکز نقشه، سپر واقع شده است. چهره های Stick که محافظت می شوند نمی توانند از بین بروند. پس از محافظت، صبر کنید تا بازیکنان دیگر شما را از بین ببرند و آنها را از بین ببرند.


تغییرات :

• وضعیت شرط بندی تغییر کرد زمان محدود: بازی ها می توانند بسیار طولانی و خسته کننده شوند، زمانی که تنها چند بازیکن باقی مانده بودند. این بازی در حال حاضر به یک محدودیت زمانی که می توانید در منوی گزینه ها تنظیم کنید پایان دهید. علاوه بر این، هر کس دارای زندگی بی نهایت است، بنابراین هر بازیکن می تواند تا بازی به پایان برسد.تعداد دانلود :

10,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Oct 18, 2018

نسخه فعلی :

1.3.02

توسعه دهنده :

Octacube Studios

حجم فایل :

35.26 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

info@octacube-studios.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد