از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

eTop-up Plus
eTop-up Plus

دانلود eTop-up Plus 1.6.3

  
توسط: CSS Technology
519
رده سنی: همه سنین

* کاربران عزیز، این نرم افزار برای خرده فروشان MPT است، اگر شما می خواهید برای تبدیل شدن به یک خرده فروش لطفا ایمیل: my@csstechnology.net

ما خرده فروشان ما را ارزش می گیریم؛ موفقیت شما برای ما مهم است.

این برنامه به شما اجازه خواهد داد
- ساده تر کردن فرایند الکترونیکی
- لذت بردن از یک رابط کاربری بهتر
- حذف معاملات اشتباه

با ویژگی های زیر:

1. MPT number - نرم افزار e-top plus plus به طور پیش فرض به پیشوند MPT (+95 9)، که تفاوت فرمت های مختلف را از بین می برد. شما تنها نیاز به وارد کردن حداقل رقم مورد نیاز است.
2. کنترل پیشوند شماره تلفن - برای حذف مجدد شماره اشتباه تنها پیشوند شماره MPT پذیرفته می شود. برنامه بر روی پیشوند های MPT تعدیل می کند.
3. کنترل شماره محدوده شماره تلفن - برنامه e-top plus plus شماره مقصد را به عنوان پیشوند شماره MPT تعریف می کند و با طول آن مرتبط است.
گزینه های نامزدی - برای ساده تر کردن مقدار انتخاب، خرده فروش قادر خواهد بود تا بالا یو پی اس از مقدار پیش تعریف شده را انتخاب کند
(500، 1.000، 3.000، 5.000، 10.000، 20.000، 30.000، 40.000، 50.000، 100.000 kyats).
5. کنترل قلمرو - برای جلوگیری از هر گونه ورودی اشتباه، فقط مقدار از پیش تعیین شده مجاز است.
6. Save PIN - برای افزایش سرعت برای هر یک از بالا، برنامه با گزینه "PIN save" پشتیبانی می کند. شما می توانید گزینه "save pin" را انتخاب کنید و PIN برای تمام شارژ های بعدی پر شده است، و از بین بردن نیاز به دستی برای هر بار شارژ برای هر بار شارژ می شود.
7. کنترل نهایی: برای جلوگیری از هر گونه معاملات اشتباه، برنامه E-Top plus plus تنها به شما اجازه می دهد تا تراکنش را تنها بعد از شماره تلفن مقصد به درستی وارد کنید و مقدار انتخاب شده است.

MPT حرکت میانمار به جلو

MPT E-topup، topup، etopup، top up، load، eload، e load، e load، e topup، e-topup، top up، میانمار، یانگون، سیم کارت، اپراتور مخابراتی، اینترنت، داده. در حال حاضر Telenor یا Ooredoo را خدمت نمی کنید.


تغییرات :

* فرقه های تمدید شدهتعداد دانلود :

50,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jun 6, 2018

نسخه فعلی :

1.6.3

توسعه دهنده :

CSS Technology

حجم فایل :

3.92 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

my@csstechnology.net


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد