از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

My Mytel
My Mytel

دانلود My Mytel 1.0.6

  
19976
رده سنی: USK: All ages

برنامه Mytel اولویت تجارب مشتری را با ارائه یک برنامه با بسیاری از ویژگی های مطلوب برای ارائه بهترین راحتی برای مشتریان:
- ویژگی های مراقبت از خود: شماره تلفن ها را چک کنید، تعادل را چک کنید، سابقه معاملات را بررسی کنید، تعادل اصلی خود را شارژ کنید، اطلاعات شخصی را به روز کنید، نزدیکترین فروشگاه ها پیدا کنید، با مراقبت از مشتری تماس بگیرید، و غیره
- مشترک شدن در همه بسته های در دسترس، برنامه های ارتقاء و سایر خدمات ارزش افزوده، و غیره
- ابزار مدیریت: وضعیت خدمات را بررسی کنید، سهمیه تعادل باقیمانده برای بسته ها را بررسی کنید، دوباره اشتراک کنید و سرویس ها و غیره را لغو کنید.
Mytel تلاش می کند برای تبدیل شدن به پلت فرم کاربر پسند با ویژگی های هیجان انگیز جدید مانند انتقال تعادل، بررسی و پرداخت صورت حساب های پس از پرداخت با روش های مختلف (بانکداری اینترنتی، میزبان سوم شخص، و غیره)، برنامه Mytel VAS را به Mytel Self-Care برنامه و غیره
Mytel Self-Care به منظور تبدیل شدن به بهترین اپراتور شبکه در میانمار، به مشتریان کمک می کند تا تنها از یک کنترل کامل از حساب هایشان دست بردارند.


تغییرات :

- برنامه جدید خوش شانس: لرزش باز هم می آید. این بزرگتر و بهتر است - بسیاری از هدایا در انتظار شما مانند طلا 9999، لپ تاپ، گوشی های هوشمند و بسیاری دیگر دیگر. اکنون همه آنها را لرزانید!
- رفع اشکال و بهبود عملکردتعداد دانلود :

500,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Nov 1, 2018

نسخه فعلی :

1.0.6

توسعه دهنده :

Telecom International Myanmar Limited

حجم فایل :

39.65 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

phanhien.fit@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد