از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Mind Clean - fast forever
Mind Clean - fast forever

دانلود Mind Clean - fast forever 1.0.2

  
توسط: Dr.live Studio
3911
رده سنی: همه سنین

ذهن پاک (به سرعت توسط ذهن شما) وسیله ای فوق العاده و حافظه موثر و گسترش دهنده باتری است. این کمک می کند تا برنامه های غیر ضروری را در پس زمینه تمیز کنید تا گوشی خود را تقویت کرده و انرژی باتری را ذخیره کنید. با مدیریت مناسب، می تواند تلفن همراه شما را سریعتر کند. ذهن پاک (به سرعت توسط ذهن شما) یکی از بهترین تقویت کننده های آندروید برای دستگاه های آندروید است.

ذهن پاک (به سرعت توسط ذهن شما) از سرویس دسترس پذیر استفاده می کند. با استفاده از این سرویس، می توانید تمیز کننده حافظه پنهان به روز رسانی کنید. این می تواند به شما کمک کند که نیروی متوقف کردن برنامه های غیر ضروری در پس زمینه را با «یک مرحله» متوقف کنید.

ذهن پاک (به سرعت توسط ذهن شما) می تواند پیام های خوانده نشده را یادآوری و تماس با دست با قفل هوشمند.

ما خدمات / محتوا را برای افراد زیر سن 16 سال (یا حداقل سن معادل در حوزه مربوطه) ارائه نمی دهیم. اگر شما یک جلسه کوچک با شرایط فوق هستید، شما باید شرایط موافقتنامه کاربری را بخوانید و از این برنامه تحت هدایت سرپرست خود استفاده کنید و تأیید کنید که نگهبان شما موافقت شما با استفاده از این برنامه را دارد.

★ فایل های فاسد تمیز
موتور Cloud Engine هوشمند همه چیز را خواند و فایل های ناخواسته را به هیچ وجه پنهان نمی کند. ذهن پاک (به سرعت ذهن شما) می تواند فایل های ناخواسته، ذخیره سازی بیکار و فایل های بی فایده را از میلیون ها برنامه پاک کند، در نتیجه مقدار زیادی از فضای آزاد را آزاد می کند.

★ تقویت حافظه
با تمیز کردن برنامه های پسزمینه اضافی و فرآیند، تقویت کننده حافظه ذهن پاک (به سرعت توسط ذهن شما) می تواند حافظه را آزاد کند، گوشی آندروید را سریعتر اجرا کند و انرژی باتری بسیار بیشتری را ذخیره کند. با قابلیت دسترسی، این شتاب دهنده می تواند برنامه ها را از راه اندازی مجدد خودکار جلوگیری کند و بنابراین اثر افزایش قابل ملاحظه ای را برای افزایش سرعت گوشی فراهم می کند. بدون تلفن آهسته تر

★ کولر CPU
این تمیز کننده شتاب دهنده است که می تواند برنامه ها را شناسایی و تمیز کند که ظرفیت مصرف CPU را بالا می برد و موجب گرمای بیش از حد می شود. و با تقویت حافظه، می تواند دستگاه اندیشه را با بیشترین سرعت ممکن خنک کند.

★ برنامه قفل
با رمز عبور برای صرفه جویی در برنامه های خصوصی شما.تعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jun 14, 2018

نسخه فعلی :

1.0.2

توسعه دهنده :

Dr.live Studio

حجم فایل :

13.36 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

nevermind.dev@hotmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد