از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Singapore Airlines
Singapore Airlines

دانلود Singapore Airlines 21.7.3 (218)

  
18430
رده سنی: USK: All ages

برنامه SingaporeAir به شما امکان راحتی سفر را از رزرو به سوار شدن به سوئیت و فراتر از آن ارائه می دهد.

از تجربه کاربر به ویژگی های شخصی، همه چیز طراحی شده است که سریع، بصری و لذت بخش برای استفاده است.

ویژگی های بیشتر به صورت پیشرفت در آپدیت های آینده از برنامه SingaporeAir اضافه می شود، اما در اینجا برخی از توابع کلیدی که می توانید از آن لذت ببرید:

1. کشف، احراز هویت و کسب آخرین معامله بر روی بروید
با راهنمایی های جدید شهر ما به مقصد هایی که به آن پرواز می کنیم، سفر می کنیم. مرور معاملات کرایه به مقصد مورد علاقه خود را، و به اشتراک گذاری آنها را با دوستان و خانواده. برنامه ریزی گریز بعدی شما هرگز آسان تر نبوده است.

2. جستجو، رزرو و پرواز پرواز خود را
با یک رابط سریع تر و کامل تر، می توانید از ماجراجویی بعدی خود و یا جزئیات بیشتر در سفرهای آینده و گذشته خود، رزرو کنید. شما هم اکنون می توانید از miles خود، AliPay، یا PayPal برای رزرو پرواز خود، صندلی های مورد علاقه، بیمه و خیلی بیشتر استفاده کنید. پس از چند شیپور خاموشی و ابجو بدشانس، آماده باشید تا به عقب برگردید و استراحت کنید.

3. هزینه های چک کردن را ترک کنید
از طریق فرودگاه، با وارد کردن تلفن همراه خود و دیگران در همان رزرو، از طریق فرودگاه بیدار شوید. و برای اینکه آن را حتی ساده تر، می توانید پاسپورت همراه خود را به دستگاه خود بفرستید و آن را در هر زمان مشاهده کنید.

4. مدیریت حساب KRISFLYER خود را
اطلاعات مهم خود را نزدیک به شما نگه دارید. فقط یکبار وارد شوید، و شما قادر خواهید بود به راحتی مایل به تعادل، معاملات و PPS ارزش خود را KrisFlyer پیگیری کنید. اعضای باشگاه PPS همچنین می توانند به نمایندگان خدمات به مشتریان از طریق PPS Connect * متصل شوند.

5. تجربه آینده پرواز
دریافت اطلاعات در مورد سیستم سرگرمی KrisWorld برنده جایزه و ایجاد لیست بازی شخصی خود را بر روی تلفن یا رایانه لوحی خود. به عقب برگردید و فیلم های مورد علاقه خود را به طور مستقیم از تلفن / رایانه لوحی خود پخش کنید یا مسیر پرواز و پیشرفت خود را مشاهده کنید. **

* این سرویس در حال حاضر فقط برای اعضای ثبت شده PPS اعضای با شماره تلفن معتبر سنگاپور قابل اعمال است.

** این ویژگی در A350 و هواپیمای بوئینگ 777-300ER انتخاب شده است.

لطفا توجه داشته باشید که با دانلود برنامه SingaporeAir، شما با شرایط و ضوابط، از جمله سیاست حفظ حریم خصوصی، که میتوانید در http://www.singaporeair.com/en_UK/terms-conditions/ و http: // www .singaporeair.com / en_UK / حریم خصوصی سیاست /


تغییرات :

- رفع اشکالات متفرقه، به روز رسانی و بهبودتعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Oct 24, 2018

نسخه فعلی :

21.7.3 (218)

توسعه دهنده :

Singapore Airlines Limited

حجم فایل :

64.19 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

sq_mobile@singaporeair.com.sg


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد