از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

GoPlay Screen Recorder, Video Editor, Vlog
GoPlay Screen Recorder, Video Editor, Vlog

دانلود GoPlay Screen Recorder, Video Editor, Vlog 1.5.5

  
29
رده سنی: Rated for 3+

GoPlay ساده ترین برنامه برای دستگاه Android شما است، به شما کمک می کند تا ویدیو را ضبط و ویرایش کنید و ویدیو خود را به YouTube، Instagram، Facebook، Twitter به اشتراک بگذارید. با ویژگی های قدرتمند مانند ضبط صفحه نمایش، ضبط ویدئو، ویرایشگر ویدئو، ساز Vlog و جریان مستقیم. GoPlay باعث می شود ویدیو شما ساده باشد، سعی کنید اکنون!

ضبط صفحه
GoPlay یک بسته نرم افزاری است که به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت صفحه نمایش صفحه نمایش را تغییر دهند و همچنین نتایج نهایی را ویرایش کنند. ویرایشگر GoPlay را می توان به استفاده های فعال و غیر فعال تقسیم کرد. نقش فعال آن این است که در هنگام انتخاب گزینه هایی مانند سطح روی صفحه یا انتخاب گزینه های فریم در فریم، زمانیکه ضبط شده باشد. ضبط کننده GoPlay ضبط صفحه نمایش پایدار و مایع را فراهم می کند. با استفاده از این ضبط صفحه نمایش، شما به راحتی می توانید فیلم های محبوب تلفن همراه را ضبط کنید؛ شما می توانید تماس های ویدئویی را با خانواده و دوستان ضبط کنید. کسانی که به دنبال ضبط گیم پلی خود و یا ایجاد یک نمایش خیره کننده میباشند باید با آنچه که ارائه می شود خوشحال شوند.

جریان زنده
با پخش برنامه GoPlay، شما می توانید صفحه خود را به YouTube، فیس بوک و Twitch جریان دهید. شما می توانید گیم پلی را برای نشان دادن مهارت های خود، یا جریان فیلم ها، نمایش های تلویزیونی، و رویدادهای ورزشی برای به اشتراک گذاشتن چیزهایی که دوست دارید با افراد بیشتر! GoPlay Recorder ویژگی های قدرتمندی را فراهم می کند تا به راحتی به شما کمک کند.

Vlog و ویرایش ویدئو
اگر شما برای یک برنامه ابزار برای کمک به شما ویدئو آسان را ویرایش کنید، این بهترین برنامه ویرایشگر ویدئو برای شما است. شما می توانید فیلم های خود را با عملکرد های قدرتمند ویرایش کنید. این برنامه ویدئویی GoPlay بهترین ویدیوی ویرایشگر و فیلم ساز است که برای ایجاد و ایجاد ویدئوهای غلط است. ادغام کردن فیلم های خود را و اضافه کردن vlogger بالا با اضافه کردن فیلتر های مختلف، متن پویا، موسیقی پس زمینه، جلوه صوتی و ویدئو محصول. به عنوان یک کاربر، شما به راحتی می توانید از رابط برنامه استفاده کنید تا همه ی مواردی را که برای ویرایش ویدیو با موسیقی مورد نیاز است حرکت دهید. بر خلاف دیگر ویرایشگر ویدئویی آنلاین و یا نرم افزار ویرایش ویدئو، ویرایشگر ویدیو GoPlay به طور کامل عملکرد برای دانلود ویدیو ساز رایگان را فراهم می کند. این برنامه ویرایشگر ویدئویی رایگان برای ویرایش ویدیوهای شما است.

به اشتراک گذاری و لحظات خاص خود را ذخیره کنید
با استفاده از این برنامه آندروید برای ویرایش یک ویدیو به شما کمک خواهد کرد لحظه خاص خود را به سرعت به اشتراک بگذارید. شما می توانید هر چیزی که میخواهید را با یک کلیک به اشتراک بگذارید و با دوستان، طرفداران، کانالهای فیس بوک، یوتیوب، Instagram، TikTok و غیره به اشتراک بگذارید. GoPlay یک راه سریع برای شناختن نحوه ویرایش ویدیوها است. دانلود رایگان ویدئو برای همه کاربران رایگان است.

ویژگی های قدرتمند GOPLIY
✔️ Smart Vlog Editing Style برای ایجاد ویدیوهای برجسته
✔️ اصلاح و برش ویدئو به طول شما می خواهید
✔ موضوع بسیاری از جلوه های ویژه برای فیلم ها
✔️ افزودن برچسب های متن و آماتور در عکس ها و فیلم ها
✔ اضافه کردن موسیقی و یا ضبط صدا برای فیلم ها
✔️ تنوع از انتقال ویدئو زرق و برق دار
✔️ مخلوط کردن و مطابقت فیلترها برای ایجاد اثرات trippy
✔ موضوع ترکیب کلیپ های متعدد، اضافه کردن جلوه های ویدئویی و کامل است
✔️ به برنامه های اجتماعی مانند فیس بوک، یوتیوب، نمایش مشخصات عمومی، Tiktok و غیره به اشتراک بگذارید
✔️ ویرایش چرخش، تلنگر تلفن و یا ویدئو
✔️ رایگان برای دانلود
----------------------
این بهترین برنامه برای ویرایش و ضبط ویدئو در راه سریع و آسان است!
اکنون آن را به رایگان دریافت کنید!تعداد دانلود :

1,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Nov 10, 2018

نسخه فعلی :

1.5.5

توسعه دهنده :

beginner‘s masterpiece

حجم فایل :

25.16 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

support@goplay.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد