Viber Messenger - Messages, Group Chats & Calls

دانلود آخرین نسخه
Viber Messenger - Messages, Group Chats & Calls
Viber Messenger - Messages, Group Chats & Calls
Viber Messenger - Messages, Group Chats & Calls
Viber Messenger - Messages, Group Chats & Calls
Viber Messenger - Messages, Group Chats & Calls
Viber Messenger - Messages, Group Chats & Calls
Viber Messenger - Messages, Group Chats & Calls
Viber رایگان، ساده، سریع و امن برنامه پیام رسانی و تماس است. پیام رسان برای بیش از 1 میلیارد کاربر در سراسر جهان! اکنون به صورت رایگان متن و تماس های تلفنی با کیفیت عالی دریافت کنید.

Viber کاملا رایگان است همه چیزهایی که نیاز دارید، یک برنامه داده یا اتصال Wi-Fi است و شما برای انجام این کار خوب هستید. برقراری تماسهای بین المللی رایگان، ارسال پیامهای متنی، گپ گروهی باز کنید و خیلی بیشتر! امروز Viber را دانلود کنید تا با افراد ارتباط برقرار کنید، مهم نیست که چه کسی هستند یا از کجا هستند.

چرا Viber بهترین برنامه پیام رسانی برای شما است؟

دسکتاپ و برنامه های قرص کاملا همگام سازی شده
Viber به طور کامل به رایانه و لپ تاپ شما همگام سازی شده است. شما می توانید تمام پیام ها و تماس های خود را مشاهده کرده و با آنها به طور مستقیم از رایانه لوحی یا تبلت Android چت کنید.

برقراری صوتی و تصویری رایگان
تماس های ویدئویی صوتی و تصویری با کیفیت را به دوستان و خانواده بفرستید!

تماس با کم هزینه با پایانه های Viber خارج
تماس با خطوط تلفن ثابت، کاربران غیر Viber و یا هر کسی که یک سرویس اینترنتی یا یک تلفن همراه با خدمات تلفنی ارزان قیمت Viber Out ندارد.

ارسال پیام های رایگان
در ارتباط بودن هرگز آسان تر نبوده است. یک پیام متنی رایگان ارسال کنید، یک عکس، یک برچسب یا GIF، یک ویدیو یا هر فایل دیگر به اشتراک بگذارید.

گپ گروهی را باز کنید
با افتتاح یک چت گروهی تا 250 عضو، با دوستان، خانواده و همکاران خود آشنا شوید.

چت و تماس با 100٪ حریم خصوصی
با تشکر از رمزنگاری پایان دادن به پایان، هر نوع اطلاعاتی که در Viber به اشتراک می گذارید، همیشه بین شما و شخصی که با آن صحبت می کنید باقی می ماند. هر پیامی که ارسال میکنید از طریق دستگاه شما به یک گیرنده به صورت یک کد رمزگذاری شده است که فقط دستگاه آنها میتواند به متن ساده با استفاده از کلید رمزگذاری ترجمه شود. کلید های رمزگذاری تنها در دستگاه های کاربر وجود دارد و جایی دیگر. بنابراین، هیچکس - حتی Viber - نمیتواند پیامهایتان را بخواند.

خود را از بین ببرد
شروع یک گفتگوی مخفی که به شما اجازه می دهد یک تایمر خود تخریب برای هر پیام در مکالمه خود را به طوری که پس از خواندن پیام خود، آن را به طور خودکار از تلفن گیرنده خود را حذف شده است.

خود را با GIF ها و برچسب ها بیان کنید
واژه ها فقط می توانند خیلی حرف بزنند احساسات شما را با بی نظیر GIF ها و بیش از 35،000 برچسب از بازار Viber Sticker بیان کنید.

انجمن Viber با کاربران نامحدود را شروع کنید
مهم نیست که شما علاقه مند هستید، حالا می توانید جامعه Viber خود را شروع کنید! با تعداد نامحدودی از افراد، در مورد یک موضوع یا علاقه مشترک، ارتباط برقرار کنید. لذت بردن از کنترل های مدیریت بیشتر از قبل و همچنین ویژگی های مکالمه جدید در یک فضای گپ منحصر به فرد که در آن شما می توانید با تمام عکس ها تماس بگیرید.

غنی سازی مکالمه شما با Extensions چت
ادغام مکالمات خود را با انواع مختلف از چت برنامه های افزودنی از جمله دسترسی آسان به لینک های مورد علاقه خود، GIF ها و فیلم ها، Yelp، یوتیوب، رزرو، Spotify و بیشتر.

Viber خارج از اشتراک یک بسته نرم افزاری از دقیقه برای تماس با یک مقصد خاص، که در برنامه خریداری شده و تمدید به صورت ماهیانه یا هفتگی بسته به برنامه شما. اگر از طریق فروشگاه بازی مشترک شوید، پس از خرید تأیید، پرداخت به حساب شما پرداخت می شود. اشتراک به طور خودکار تمدید می شود مگر اینکه تمدید خودکار حداقل 24 ساعت قبل از پایان دوره فعلی خاموش شود. حساب شما برای تمدید تا 24 ساعت قبل از پایان دوره فعلی با نرخ طرح انتخاب شده شما متهم می شود. شما می توانید اشتراک خود را مدیریت و تمدید خودکار را در هر زمان، با رفتن به تنظیمات حساب فروشگاه Play خود در دستگاه خود، مدیریت کنید.

و خیلی بیشتر:
* دوستان را در یک گروه بنویسید تا آنها چیزی از دست ندهند

* پخش پیام به چندین مخاطب

* پیام های پین را به بالای صفحه گروه خود ببرید

* پاسخ به هر پیام خاص در یک چت گروهی

* مکان خود را به اشتراک بگذارید

* تبادل اطلاعات با دوستان

ویبر بخشی از گروه Rakuten است، رهبر جهانی در تجارت الکترونیک و خدمات مالی.
نصب Viber رایگان مسنجر و شروع به اتصال!
تعییرات :
زبان برنامه Viber خود را به زبان مورد نظر خود تغییر دهید، حتی اگر آن را با زبان دستگاه شما متفاوت است
دانلود Viber Messenger - Messages, Group Chats & Calls نسخه 10.7.0.4
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید