از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Runtastic Push-Ups Counter & Exercises
Runtastic Push-Ups Counter & Exercises

دانلود Runtastic Push-Ups Counter & Exercises 1.13

  
توسط: Runtastic
81436
رده سنی: همه سنین

قوی تر شدن و افزایش فشار بیشتر با برنامه Runtastic Push Ups رایگان!

برنامه Runtastic push ups دستگاه Android شما را به یک TRAINER PUSH UPS های شخصی شما برای تمرین قفسه سینه بالا می برد. این کامل است که آیا شما در مورد شروع به کار و یا در حال حاضر یک فشرده تمرین فن. با استفاده از برنامه فشار برای تقویت و تنه خود را در هر نقطه، هر زمان. بدون ورزش و تجهیزات مورد نیاز برای تمرین قدرت - فقط شروع به کار! یک برنامه آموزش فشرده آموزش تمرین علمی، شما را به هدف خود هدایت می کند با استفاده از یکی از موثر ترین تمرینات قفسه سینه. به علاوه، در مورد شمارش تکرارهای خود فراموش کنید: سنسور مجاورت در گوشی هوشمند / رایانه لوحی شما قابل اعتماد است. شما فقط بر روی فرم و قدرت بدن تمرکز می کنید، برنامه ی push ups شما بقیه را انجام می دهد.

ویژگی های APP و مزایا:
* فشار شمارش شمارنده را تکمیل کنید، تکرار فشار را با استفاده از سنسور مجاورت و یا بینی خود را لمس صفحه نمایش!
* دسترسی به سطح 1 برنامه علمی توسعه فشار تا تمرین برای تمرین قفسه سینه
* صدای مربی برای بازخورد ثابت در طول تمرین بدن فوقانی شما
* با بهترین مربیان فشارخون خود (به زودی یکی از تمرینات قفسه سینه مورد علاقه خود را!) بهترین و بهترین سوابق شخصی خود را تنظیم کنید.
* ارسال فعالیت های تمرین فشار به Runtastic.com
* ادغام فعالیت های Runtastic به حساب MyFitnessPal شما
* به اشتراک گذاشتن موفقیت خود را در + Google، فیس بوک، توییتر و یا از طریق ایمیل
* جمع آوری مدال های انگیزشی از فشار خود را برای عملکرد تمرین قدرت خود را
* تایمر اتوماتیک شمارش معکوس برای استراحت بین تنظیمات ورزشی در طول تمرین فشار دادن

انگیزه ساده
آمارهای مربوط به تکرارهای انجام شده شما، نه تنها به شدت انگیزه دارند، بلکه به شما یک مرور کلی و عالی از تمام جلسات تمرین قدرت شما ارائه می دهند. استفاده از سوابق شخصی خود را برای افزایش انگیزه خود را حتی بیشتر و نگه داشتن تنظیم PR های جدید برای این حرکت کلاسیک بالا بدن فوق العاده. به عشق خود را فشار دهید تا برنامه و مقابله! آیا می دانستید که فشارهای بالا برای تمرینات قفسه سینه نیز یک تمرین عالی هسته ای نیز ارائه می دهند!

منحصر بفرد
فشارهای خودکار شما به طور خودکار با استفاده از شتاب سنج گوشی هوشمند / رایانه لوحی خود یا با لمس کردن صفحه نمایش با بینی شما تشخیص داده می شود. آماده برای تمرین فشار قاتل؟ بیایید قدرت بدن شما را افزایش دهیم.

عملی و آموزنده: اگر میخواهید، می توانید تمرینات فشار قوی برنامه برنامه خود را به Runtastic.com آپلود کنید. در آنجا شما می توانید در هر زمان و همچنین تمام آمار خود را برای نظارت بر پیشرفت خود دسترسی داشته باشید.

Runtastic همه چیز در مورد برنامه های سلامت و تناسب اندام است! بیشتر برنامه های ما را برای کمک به رسیدن به اهداف تناسب اندام خود در http://play.google.com/store/search؟q=pub:Runtastic بیشتر ببینید

سفر خود را به سمت بدن رویای خود و قدرت بدن افزایش دهید! شروع برنامه Runtastic Push-Ups Workout و شروع تمرینات خود را - هر زمان و هر کجا که شما آن را احساس می کنید ... .just کشیدن و فشار دادن! همیشه در هنگام انجام تپه های خود به فرم مناسب تمرکز کنید و تمام بدن خود را درگیر کنید! شما همچنین یک تمرین هسته ای بزرگ خواهید داشت! آماده، تنظیم، pushups!

فشار برای قفسه سینه: بلیط خود را به قوی ترین خود! یکی از بهترین تمرینات کشیدن سینه ها است. نه تنها آنها به شما تمرین فوق العاده بالا بدن، بلکه تمرین هسته باور نکردنی نیز می دهد. شما باید آنها را به تمام تمرینات قدرت بدنی خود اضافه کنید!

Runtastic همه چیز در مورد برنامه های سلامت و تناسب اندام است! بیشتر برنامه های ما را برای کمک به رسیدن به اهداف تناسب اندام خود در http://play.google.com/store/search؟q=pub:Runtastic بیشتر ببینید

C'mon، دریافت pushups خود را!


تغییرات :

جدید در Runtastic Push-Ups:

* نظرات شما: ما دائما در حال بهبود برنامه هایمان هستیم تا بهترین تجربه ممکن را به شما ارائه کنیم.

عشق Runtastic؟ با 5 ستاره به ما امتیاز دهید و به دیگران در مورد تجربه خود در فروشگاه Google Play بگویید.تعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jul 22, 2018

نسخه فعلی :

1.13

توسعه دهنده :

Runtastic

حجم فایل :

16.78 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

support.android@runtastic.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد