از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

AnyDesk remote PC/Mac control
AnyDesk remote PC/Mac control

دانلود AnyDesk remote PC/Mac control 4.2.2

  
4.4408240318298 4174
4174
ANDROID
0
رده سنی: همه سنین

در anydesk.com شما اطلاعات بیشتر در مورد دسترسی از راه دور و تعمیر و نگهداری از راه دور، به طور مستقیم از گوشی های هوشمند و یا قرص خود و برای همه سیستم عامل ها: ویندوز، macOS، لینوکس، آندروید و iOS

مزایا:

Fast: AnyDesk سریعتر از همه است. این باعث می شود عملیات دسک تاپ از راه دور امکان پذیر باشد که با استفاده از سایر نرم افزارهای دسکتاپ از راه دور غیر قابل تصور خواهد بود. ویرایش ویدئو، ویرایش عکس، مدیریت کامپیوتر، کار تیمی آنلاین ...

امن: کنترل و نگهداری از راه دور کامپیوتر با استفاده از AnyDesk به عنوان امنیت بانکی آنلاین، به لطف رمزنگاری TLS 1.2، 2048 بیت RSA Key Exchange و تکنولوژی Erlang است.

نمایشگاه: دسترسی از راه دور کامپیوتر با AnyDesk رایگان برای استفاده شخصی است. برای اهداف تجاری، AnyDesk مدلهای صدور مجوز بدون هزینه های پنهان، بدون اجبار به روز رسانی و با تمام به روز رسانی ها ارائه می دهد.

راهنمای سریع:
1. این برنامه را بر روی گوشی یا تبلت خود نصب کنید.
2. راه اندازی AnyDesk بر روی کامپیوتر از راه دور. فایل برنامه را از وب سایت anydesk.de به کامپیوتر خود دانلود کنید و برای راه اندازی آن دوبار کلیک کنید. این نشان می دهد که ID AnyDesk کامپیوتر است.
3. برنامه را بر روی گوشی هوشمند یا رایانه لوحی خود باز کنید و سپس شناسه AnyDesk را وارد کنید.

AnyDesk #
محصولات رقیب فقط ادعا می کنند که قادر به تضمین انتقال تصویر صاف باشند. اما AnyDesk، سریعترین نرم افزار دسکتاپ از راه دور در جهان، این وعده را حفظ می کند.

استعداد شیک
AnyDesk اولین برنامه دسترسی از راه دور است که به اندازه کافی قدرتمند است تا شما بتوانید روی یک کامپیوتر از راه دور کار کنید و بدون خستگی . همه برنامه ها، فایل ها و تنظیمات خانه یا دفتر شخصی شما همیشه بلافاصله در دسترس هستند بدون نیاز به پیکربندی شبکه مزاحم. و فایل های خود را در جایی که تعلق دارند، باقی می گذارند: بر روی کامپیوتر خود.

همکاری آسان
بیشتر با هم همکاری کنید. AnyDesk نیز کاملا ایده آل برای کار گروهی آنلاین است. با تشکر از توانایی اختیاری برای نمایش دو نشانگر ماوس، ممکن است به طور مشترک در متن، تصاویر یا اسناد مختلف کار کنید. به راحتی، به سرعت و بدون نیاز به فایل های خود را به یک سرویس آنلاین اختصاص دهید.

تعمیر و نگهداری از راه دور آرام
کمک به لذت بیشتر زمانی که مناسب است. AnyDesk می تواند خیلی بیشتر از مدیریت راه دور و پشتیبانی از راه دور انجام دهد. اما این به این معنی نیست که در این مناطق نیز درخشش نداشته باشد. با تشکر از عملکرد صاف، راه اندازی یک چاپگر همکار و یا نصب یک ابزار CRM جدید در تمام کامپیوتر ها در بخش فروش تقریبا اتوماتیک است.

نرخ فریم تصویر
در شبکه های محلی و با بسیاری از اتصالات اینترنت، AnyDesk انتقال تصاویر با 60 فریم در ثانیه - بسیار بیشتر از همه برنامه های دیگر از راه دور دسک تاپ. جنبشی که AnyDesk بر روی صفحه نمایش نشان می دهد، به همان اندازه صاف است، زیرا تقریبا تمام مانیتورهای PC همچنین می توانند 60 فریم بر ثانیه را تولید کنند. AnyDesk به این ترتیب شما را قادر می سازد تا به طور صاف و بدون لکه لبه نمایش کار کنید.

Latency
هنگام کار بر روی یک دسک تاپ از راه دور، ضروری است که تاخیر زمانی کم باشد. پایین تر بودن زمان انتظار، سریع تر کامپیوتر کنترل شده به ورودی واکنش نشان می دهد. از آنجا که اتصال به اینترنت نیاز به زمان مشخصی برای انتقال داده ها از یک کامپیوتر به یک دیگر دارد، به خصوص مهم است که خود AnyDesk هر گونه تاخیر اضافی را تا آنجا که ممکن نیست ایجاد نمی کند. در شبکه های محلی، زمان تاخیر AnyDesk کمتر از 16 میلی ثانیه است و بنابراین غیر قابل شناسایی است.

حجم داده
هنگام استفاده از یک ابزار دسکتاپ از راه دور بر روی اینترنت، بسیار مهم است که پهنای باند موجود به طور موثر به عنوان امکان پذیر است این به ویژه در هنگام کار بر روی اتصالات تلفن همراه مانند UMTS است. استفاده موثر از پهنای باند AnyDesk کار صاف را در پهنای باند 100 کیلوبایت در ثانیه و بالاتر انجام می دهد. اما حتی در پهنای باند پایین تر از این، AnyDesk به طور قابل توجهی بهتر از محصولات رقیب عمل می کند.


تغییرات :

اشکالات ثابت
* ثبات بهبود یافته.تعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jul 9, 2018

نسخه فعلی :

4.2.2

توسعه دهنده :

AnyDesk Software GmbH

حجم فایل :

6.24 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

info@anydesk.com

دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد