از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

AnyDesk remote PC/Mac control
AnyDesk remote PC/Mac control

دانلود AnyDesk remote PC/Mac control 4.3.4

  
7873
رده سنی: 3 سال و بالاتر

در anydesk.com شما اطلاعات بیشتر در مورد دسترسی از راه دور و تعمیر و نگهداری از راه دور، به طور مستقیم از گوشی های هوشمند و یا قرص خود و برای همه سیستم عامل ها: ویندوز، macOS، لینوکس، آندروید و iOS پیدا کنید.

فواید:

سریع: AnyDesk سریع تر از همه دیگران است. این باعث می شود عملیات دسک تاپ از راه دور امکان پذیر باشد که با استفاده از سایر نرم افزارهای دسکتاپ از راه دور غیر قابل تصور خواهد بود. ویرایش ویدئو، ویرایش عکس، مدیریت کامپیوتر، کار تیمی آنلاین ...

امن: کنترل و نگهداری از راه دور رایانه با استفاده از AnyDesk، به لطف رمزنگاری TLS 1.2، رمزگذاری RSA کلید 2048 بیتی و تکنولوژی Erlang به عنوان بانکداری آنلاین به عنوان امن است.

نمایشگاه: دسترسی به کامپیوتر از راه دور با AnyDesk رایگان برای استفاده شخصی است. برای اهداف تجاری، AnyDesk مدل های مجوز صدور مجوز بدون هزینه های پنهان، بدون اجبار برای به روز رسانی و با تمام به روز رسانی های موجود ارائه می دهد.

راهنمای سریع:
1. این برنامه را بر روی تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود نصب کنید.
2. راه اندازی AnyDesk بر روی کامپیوتر از راه دور. فایل برنامه را از وب سایت anydesk.de به کامپیوتر خود دانلود کنید و برای راه اندازی آن دوبار کلیک کنید. این نشان می دهد که ID AnyDesk کامپیوتر است.
3. برنامه را بر روی گوشی هوشمند یا رایانه لوحی خود باز کنید و سپس ID AnyDesk را وارد کنید.

AnyDesk چیست؟
محصولات رقیب فقط ادعا می کنند قادر به تضمین انتقال تصویر صاف هستند. اما AnyDesk، سریعترین نرم افزار دسکتاپ از راه دور در جهان، این وعده را حفظ می کند.

استقلال شیک
AnyDesk اولین نرم افزار دسترسی از راه دور است که به اندازه کافی قدرتمند است تا شما بتوانید روی یک کامپیوتر از راه دور کار کنید و بدون خستگی کار کنید. همه برنامه ها، فایل ها و تنظیمات خانه یا دفتر شخصی شما همیشه بلافاصله در دسترس هستند، بدون نیاز به پیکربندی شبکه مزاحم. و فایل های خود را در جایی که متعلق هستند: در کامپیوتر خود شما.

همکاری آسان
به دست آوردن بیشتر با هم AnyDesk نیز کاملا ایده آل برای کار گروهی آنلاین است. با تشکر از توانایی اختیاری برای نمایش دو نشانگر ماوس، ممکن است به طور مشترک در متن، تصاویر یا اسناد مختلف کار کنید. به راحتی، به سرعت و بدون نیاز به فایل های خود را به یک سرویس آنلاین اختصاص دهید.

تعمیر و نگهداری از راه دور
کمک به سرگرم کننده تر است زمانی که راحت است. AnyDesk می تواند خیلی بیشتر از مدیریت راه دور و پشتیبانی از راه دور انجام دهد. اما این به این معنی نیست که در این مناطق نیز درخشش نداشته باشد. با تشکر از عملکرد صحیح آن، تنظیم یک چاپگر همکار یا نصب یک ابزار CRM جدید در تمام کامپیوترهای بخش فروش تقریبا اتوماتیک است.

نرخ فریم تصویر
در شبکه های محلی و با بسیاری از اتصالات اینترنتی، AnyDesk تصاویر را با 60 فریم در ثانیه انتقال می دهد - بسیار بیشتر از سایر برنامه های دسک تاپ از راه دور. جنبشی که AnyDesk بر روی صفحه نمایش نشان می دهد، به همان اندازه صاف است، زیرا تقریبا تمام مانیتورهای PC همچنین می توانند 60 فریم بر ثانیه را تولید کنند. بنابراین AnyDesk شما را قادر می سازد تا به راحتی کار کنید، بدون نمایش لک لک.

تاخیر
هنگام کار بر روی یک دسک تاپ از راه دور، ضروری است که تاخیر زمانی کم باشد. پایین تر بودن زمان انتظار، سریع تر کامپیوتر کنترل شده به ورودی واکنش نشان می دهد. از آنجا که اتصال به اینترنت نیاز به زمان مشخصی برای انتقال داده ها از یک کامپیوتر به یک دیگر دارد، به خصوص مهم است که خود AnyDesk هر گونه تاخیر اضافی را تا آنجا که ممکن نیست ایجاد نمی کند. در شبکه های محلی، زمان تاخیر AnyDesk کمتر از 16 میلی ثانیه است و بنابراین غیر قابل تشخیص است.

حجم داده ها
هنگام استفاده از یک ابزار دسکتاپ از راه دور بر روی اینترنت، بسیار مهم است که پهنای باند در دسترس است به عنوان موثر به عنوان استفاده می شود. این به ویژه در هنگام کار بر روی اتصالات تلفن همراه مانند UMTS است. استفاده موثر از پهنای باند AnyDesk کار صاف را در پهنای باند 100 کیلوبایت در ثانیه و بالاتر انجام می دهد. اما حتی در پهنای باند پایین تر از این، AnyDesk به طور قابل توجهی بهتر از محصولات رقیب عمل می کند.


تغییرات :

ویژگی های جدید
* کنترل از راه دور بیشتر دستگاه های سامسونگ.
* اعتبارسنجی آدرس بهبود یافته
* پیشرفت های جزئی

اشکالات ثابت
* ثبات بهبود یافته.
* رفع اشکالات جزئیتعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jan 9, 2019

نسخه فعلی :

4.3.4

توسعه دهنده :

AnyDesk Software GmbH

حجم فایل :

6.58 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

info@anydesk.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد