Mobile Print - PrinterShare

دانلود آخرین نسخه
Mobile Print - PrinterShare
Mobile Print - PrinterShare
Mobile Print - PrinterShare
Mobile Print - PrinterShare
Mobile Print - PrinterShare
Mobile Print - PrinterShare
Mobile Print - PrinterShare
Mobile Print - PrinterShare
Mobile Print - PrinterShare
به طور مستقیم از تلفن یا رایانه لوحی Android به تقریبا هر چاپگر به طور مستقیم چاپ کنید! چاپ عکس ها، ایمیل ها، اسناد (از جمله PDF، مایکروسافت ورد، اکسل، پاورپوینت و سایر فایل ها)، صورتحساب ها، فاکتورها، پیام ها، صفحات وب و موارد دیگر. PrinterShare باعث می شود چاپ آسان و راحت است که آیا چاپگر شما درست در کنار شما و یا در سراسر جهان است!

مهم: برخی از ویژگی های رایگان نیست! برای باز کردن قفل این ویژگی ها، شما نیاز به خرید و نصب PrinterShare Premium Key را دارید که یک برنامه کوچک است که به سادگی باید بر روی دستگاه نصب شود تا ویژگی های حقوقی برنامه رایگان را باز کند.
ما به شدت توصیه می کنیم چاپ صفحه آزمون برای اطمینان از سازگاری با چاپگر خود را قبل از خرید حق بیمه کلید.


نکته: متاسفانه، ما باید از ویژگی های برنامه اسکایپ و تماس ورود به سیستم از طریق برنامه به دلیل بروزرسانی به خطمشی مجوز در Google Play حذف شود. مشتریان عزیز، ما از این موضوع بسیار ناراحت هستیم. و ما برای حل این مسئله تلاش می کنیم.
به همین دلیل لطفا به به روز رسانی برنامه ارتباط برقرار کنید. هنگامی که پیامهای مجاز و مجوز تماس را از Google دریافت میکنیم، ما قصد داریم ویژگیها را به برنامه برگردانیم.


با PrinterShare شما به راحتی می توانید عکس ها و عکس ها (JPG، PNG، GIF)، ایمیل (از Gmail) و فایل پیوست (PDF، DOC، XLS، PPT، TXT)، مخاطبین، دستور کار، صفحات وب (HTML) و دیگر محتوای دیجیتال از حافظه دستگاه، ارائه دهندگان ذخیره سازی ابر مانند گوگل درایو، یک درایو، جعبه، Dropbox و سایر برنامه های کاربردی با استفاده از عمل اشتراک. شما حتی می توانید پیام های متنی را برای محاکمه یا مسائل حقوقی چاپ کنید!

چاپ UPS برچسب های حمل و نقل به طور مستقیم از یک مرورگر در دستگاه اندیشه به چاپگر حرارتی پشتیبانی شده با ورود به وب سایت UPS.


همچنین می توانید بسیاری از گزینه های چاپ مانند اندازه کاغذ، جهت صفحه، کپی، محدوده صفحه، یک یا دو طرفه چاپ (حالت دوتایی)، کیفیت چاپ (رزولوشن)، رنگ یا تک رنگ، سینی رسانه و غیره را تنظیم کنید.


با نسخه رایگان برنامه، شما می توانید:

* چاپ با محدودیت های خاص در بی سیم نزدیک (فای، بلوتوث) و مستقیم پرینتر های متصل USB OTG؛
* چاپ در ویندوز به اشتراک گذاشته (SMB / CIFS) و یا چاپگر به اشتراک گذاشته شده با Mac؛
* چاپ از طریق Google Cloud Print (از جمله ذخیره به عنوان PDF)؛
* چاپ 20 صفحه در حالت دور از اینترنت.

برای چاپ نامحدود، شما باید نرم افزار PrinterShare Premium Key را بر روی دستگاه تلفن همراه خود نصب کنید.


ویژگی های حق بیمه عبارتند از:

* نامحدود مستقیم چاپ مستقیم (PDF، اسناد، عکس و غیره) از طریق Wi-Fi یا بلوتوث بدون کامپیوتر؛
* چاپ از راه دور نامحدود پایان دریافت (ویندوز یا مک) مجبور به خرید صفحات و یا اشتراک نیست.


PrinterShare پشتیبانی از انواع مختلفی از HP، کانن، برادر، کداک، سامسونگ، دل، Ricoh، Lexmark، Kyocera، OKI و دیگر پرینترها از جمله شبکه های قابل قبول است. لیست کامل پرینترهای پشتیبانی شده در http://printershare.com/help-mobile-supported.sdf موجود است. شما همچنین می توانید به چاپگرهای پشتیبانی نشده و قدیمی با نرم افزار رایگان برای Mac و Windows موجود در http://printershare.com چاپ کنید.


در اینجا لیستی از پرینترها پشتیبانی شده توسط برنامه PrinterShare است:
http://www.printershare.com/help-mobile-supported.sdf
اطمینان حاصل کنید که چاپگر شما پشتیبانی می شود.


لطفا توجه داشته باشید:

1) مجوزهای درخواستی برای چاپ محتویات مورد نیاز است و برای جمع آوری اطلاعات شخصی شما مورد استفاده قرار نمی گیرد. برای توضیح دقیق تر لطفا سؤالات ما را در http://www.printershare.com/help-mobile-faq.sdf ببینید
2) Google Cloud Print نیاز به آخرین نسخه مرورگر Chrome را بر روی رایانه شما یا چاپگر با قابلیت چاپ Google Cloud Print دارد. برای دستورالعمل تنظیم بیشتر لطفا http://www.google.com/support/cloudprint/ را مطالعه کنید
3) اگر چیزی طبق انتظارات کار نکند، لطفا یک ایمیل به support@printershare.com بفرستید


یک چاپ خوب داشته باشید!

P.S. برای چاپ مستقیم در مجاورت چاپگرهای انتخاب شده PrinterShare دانلود شده و از درایورهای ارائه شده توسط HPLIP (http://hplipopensource.com) و GutenPrint (http://gimp-print.sourceforge.net) استفاده می شود. این درایورها تحت مجوز عمومی عمومی GNU، نسخه 2 توزیع شده است.
تعییرات :
مسائل ثابت در درایور کانن
دانلود Mobile Print - PrinterShare نسخه 11.22.0
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید