از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

SEEK Job Search
SEEK Job Search

دانلود SEEK Job Search 6.2.1

  
توسط: SEEK Limited
16767
رده سنی: 3 سال و بالاتر

مشاغل جستجو - پیدا کردن کار بعدی خود و یا حرکت بعدی شغل خود را در حال حاضر به دنبال! ما جستجوی شغلی را انجام می دهیم و پروسه را آسان می کنیم. مهم نیست که آیا شما در سیدنی، ملبورن، بریزبن، پرت، اوکلند، ولینگتون یا هر جای دیگری در استرالیا یا نیوزیلند هستید - صدها هزار شغل در انتظار شما هستیم. جستجو در بازار بیشترین بازدید و کاملا رایگان کار و اشتغال استرالیا و نیوزیلند!

آماده برای پیدا کردن کارهای عالی آسان و سریع؟
به سادگی شغل را با اجازه دادن به ما از نقش، صنعت یا مکان بعد از آن آشنا کنید. سپس شما به راحتی می توانید نتایج خود را با نوع کار (تمام وقت، زمان پاره وقت، گاه به گاه یا درجه حرارت) و یا حقوق خود را اصلاح کنید.

هر زمان که به برنامه برمی گردید، فرصت های شغلی جدیدی را به راحتی شناسایی کنید و شغل هایی را که دوست دارید صدا کنید. در غیر این صورت آن را به ما می دهد - ما شغل هایی را که فکر می کنیم برای شما مناسب است توصیه می کنیم!
شغلی را که دوست دارید پیدا کردید؟ برای شغل سریعتر با فرم های درخواستی پر از درخواست اعمال کنید.

نیاز به نگه داشتن مسیر پیگیری جستجوی کار شما؟
• یک جستجو را یک بار انجام دهید - اگر دوست دارید، آن را ذخیره کنید و ما آن را آسان می کنیم تا دوباره به آن بازگردیم
• ما همچنین اطمینان حاصل خواهیم کرد که از آنچه شغل جدیدی می دانید، چه شغلی است که قبلا دیده اید، بنابراین لازم نیست که در مورد آن فکر کنید!
• شغل هایی که ذخیره کرده اید و برنامه های ارسالی شما را می توان به راحتی در صفحه «فعالیت من» مشاهده کرد

از دست ندادن کارمند
• نگران نباشید - SEEK اکنون می تواند برای بعضی از نقشها به شما بگوید که آیا برنامه شما مشاهده شده است یا اینکه آیا احتمال دارد که پیشرفت کنید یا خیر.

دریافت بازخورد؟
ما می خواهیم از تو بشنویم! با کلیک کردن بر روی «بازخورد» در برنامه، ما را با افکار خود آگاه سازید یا به ما در usersupport@seek.com.au ایمیل بفرستید.


تغییرات :

ما در حال حرکت منو به پایین صفحه نمایش است، بنابراین ویژگی های برنامه همیشه قابل مشاهده است و فقط یک شیر آب دور. لطفا افکار خود را با ما در میان بگذارید!

اگر شما هر گونه مسائل مربوط به برنامه را پیدا یا تجربه کنید، لطفا به ما در usersupport@seek.com.au اطلاع دهیدتعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Dec 18, 2018

نسخه فعلی :

6.2.1

توسعه دهنده :

SEEK Limited

حجم فایل :

8.38 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

usersupport@seek.com.au


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد