از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Vault-Hide SMS,Pics & Videos,App Lock,Cloud backup
Vault-Hide SMS,Pics & Videos,App Lock,Cloud backup

دانلود Vault-Hide SMS,Pics & Videos,App Lock,Cloud backup 6.7.40.22

  
4.4593648910522 985017
985017
ANDROID
0
رده سنی: همه سنین

Vault یک برنامه تلفن همراه است که برای مخفی کردن عکس ها، فیلم ها، اس ام اس ها، سیاههها تماس ها و مخاطبین روی گوشی شما طراحی شده است. در حال حاضر بیش از 100 میلیون کاربر در سراسر جهان با استفاده از Vault برای محافظت از حریم خصوصی تلفن همراه خود در حالی که از برنامه Lock، Bookmark Bookmark، مرورگر ناشناس، Cloud Backup و بسیاری از ویژگی های مفید دیگر به صورت کامل رایگان استفاده می کنند، وجود دارد.

ویژگی های برتر

مخفی کردن و محافظت از عکس ها و ویدیوها: عکس ها و فیلم های وارد شده به گوشی فقط می تواند مشاهده یا بازی پس از ورود رمز عبور صحیح.

مخفی کردن و محافظت از اس ام اس: شما می توانید اس ام اس های خود را مخفی کنید و هر زمان که بخواهید آنها را بخوانید، پشتیبان بگیرید یا بازگردانید

اطلاعات تماس / تماس سیاهههای مربوط محافظت: مخاطبین خود را به عنوان خصوصی تنظیم کنید و همه سیاهههای تماس و اس ام اس با آنها پنهان می شوند

یادآوری تماس : هر زمان که یک تماس ورودی وجود دارد، شما مطلع خواهید شد که آیا آن را از یک telemarketer، تحویل بسته و یا به سادگی یک تماس اسپم است.

برنامه قفل (حفاظت از حریم شخصی):

مرورگر خصوصی: با استفاده از مرورگر خصوصی، مرورگر اینترنتی شما هیچ ردپایی را پشت سر نخواهد گذاشت. استفاده از برنامه Lock برای محافظت از پرونده های اجتماعی، عکس، تماس شما و برنامه های تلفن به منظور جلوگیری از نشت صدا. ویژگی های خصوصی خصوصی نیز وجود دارد:

پشتیبان گیری ابر: پشتیبان گیری از اس ام اس، مخاطبین و سیاهههای مربوط به تماس، عکس ها و فیلم ها به ابر، بنابراین آنها هرگز از دست نمی روند

انتقال داده ها: با استفاده از ویژگی Cloud Backup، شما می توانید به راحتی اطلاعات خود را به یک تلفن جدید منتقل کنید.

بازیابی رمز عبور: نگران فراموش کردن گذرواژه خود هستید؟ یک ایمیلی امنیتی در Vault ایجاد کنید تا بتوانید آن را بازیابی کنید.

ویژگی های پیشرفته

خرک های چندگانه و جعلی جعلی
ایجاد چند شمع با گذرواژه های مختلف برای ذخیره عکس ها، فیلم ها و یا مخاطبین خصوصی به ترتیب. و یکی از آنها می تواند یک حقه جعلی باشد.

# stealth mode
آیکون خرک از صفحه اصلی شما ناپدید می شود و می توان آن را فقط با رمز عبور صحیح پیدا کرد، بنابراین هیچ کسی می داند که آن وجود دارد

هشدارهای شکستن
مخفیانه تصویری از هر کسی که تلاش می کند با یک رمز عبور اشتباه دسترسی داشته باشد، عکس می گیرد. Vault عکس، مهر و موم زمان و کد PIN وارد شده توسط تمام مزاحمان را نشان می دهد.

پشتیبانی:

# qandA:

1 اگر رمز عبور خود را فراموش کرده ام چه؟

اگر قبلا یک ایمیل امنیتی دارید، باید بتوانید یک & quot؛ Forgot Password & quot؛ را ببینید. en-trance هنگامی که شما ورودی اشتباه رمز عبور. روی ورودی ضربه بزنید و دستورالعمل ها را برای بازنشانی رمز عبور خود دنبال کنید.

اگر ایمیل ایمیلی نداشته باشید اما دادههای خود را به فضای ابر ذخیره کرده اید، پس از نصب مجدد برنامه Vault از داده ها می توانید از ابر بازیابی کنید.


2 چگونه می توانم در حالت مخفیانه وارد کنم؟

در حالت خام، شما می توانید با باز کردن پد شماره گیری تلفن، ورودی & quot؛ ## رمز عبور خراب خود را & quot؛ (برای مثال، ورودی ## 123 اگر گذرواژه شما & quot؛ 123 & quot؛ باشد)، و سپس روی دکمه ارسال (یا تماس) کلیک کنید.

اگر در حال حاضر Vault در پسزمینه اجرا نمی شود (زمانی که نیروی متوقف شده توسط سیستم Android یا یک برنامه دیگر)، ## Password کار نخواهد کرد. حالا شما می توانید:

1. با افزودن ویجت Vault، با افزودن ویجت Vault به صفحه اصلی تلفن گوشی، روی آن روی صفحه نمایش ظاهر شوید، سپس بر روی آن ضربه بزنید و سپس رمز ورود خود را وارد کنید یا

2. دانلود & quot؛ ماشین حساب NQ & quot؛ در Google Play، آن را باز کرده و رمز عبور درست را وارد کنید سپس روی & quot؛ = & quot؛ ضربه بزنید.


3. چرا عکس / فیلم من از دست رفته است؟

برخی از برنامه های تمیز کردن و ذخیره سازی ممکن است به طور خودکار پوشه داده های ذخیره شده مورد استفاده برای ذخیره تصاویر و ویدیو را حذف کنند. بنابراین، به عنوان بهترین عمل، لطفا انتخاب پوشه داده ها و زیر پوشه های Vault (mnt / sdcard / SystemAndroid) را حذف کنید زمانی که از چنین برنامه هایی استفاده می کنید.

همچنین میتوانید با استفاده از & quot؛ Cloud Backup & quot؛ از اس ام اس، تصاویر و ویدیوهایتان برای ابر پشتیبان تهیه کنید.
#
برای بیشتر سوالات و یا نظرات
ایمیل: vault@nq.com
صفحه فیس بوک و Messager:
Vault - پنهان کردن picsandvideos، اس ام اس، برنامه قفل @ nqvaultapp

این برنامه با استفاده از مجوز مدیریت دستگاه.


تغییرات :

رفع عمومی و بهبود ثباتتعداد دانلود :

50,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Aug 6, 2018

نسخه فعلی :

6.7.40.22

توسعه دهنده :

NQ Mobile Security (NYSE:NQ)

حجم فایل :

10.76 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

vault@NQ.com

دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد