از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Vault-Hide SMS,Pics & Videos,App Lock, Free backup
Vault-Hide SMS,Pics & Videos,App Lock, Free backup

دانلود Vault-Hide SMS,Pics & Videos,App Lock, Free backup 6.8.12.22

  
1042394
رده سنی: 3 سال و بالاتر

Vault یک برنامه تلفن همراه است که برای مخفی کردن عکس ها، فیلم ها، اس ام اس ها، سیاهههای مربوط به تماس ها و مخاطبین روی گوشی شما طراحی شده است. در حال حاضر بیش از 100 میلیون کاربر در سراسر جهان با استفاده از Vault برای محافظت از حریم خصوصی تلفن همراه خود در حالی که از برنامه Lock، Bookmark Bookmark، مرورگر ناشناس، Cloud Backup و بسیاری از ویژگی های مفید دیگر به صورت کامل رایگان استفاده می کنند، وجود دارد. اکنون آنها را بپیوندید

ویژگی های بالا

☆ مخفی کردن و محافظت از عکس ها و فیلم ها: عکس ها و فیلم های وارد شده به تلفن می تواند پس از وارد شدن رمز عبور صحیح مشاهده و پخش شود. این عکس ها و فیلم ها همچنین می توانند برای حفاظت بهتر از Cloud Space پشتیبانی شوند.

☆ مخفی کردن و محافظت از اس ام اس: شما به راحتی می توانید اس ام اس را مخفی کنید و بخوانید، هر زمان که بخواهید، آنها را ارسال کنید. شما می توانید هماهنگ سازی متقابل دستگاه با پشتیبان ابر بدون نگرانی در مورد از دست دادن استفاده کنید.

☆ اطلاعات تماس / تماس سیاهههای مربوط محافظت: مخاطبین خود را به عنوان خصوصی تنظیم کنید و همه سیاهههای تماس و اس ام اس با آنها پنهان می شوند.

☆ یادآوری تماس: هر زمان که یک تماس ورودی وجود دارد، شما مطلع خواهید شد که آیا آن را از یک telemarketer، تحویل بسته و یا به سادگی یک تماس اسپم است.

☆ قفل برنامه (حفاظت از حریم شخصی): استفاده از برنامه قفل برای محافظت از جوایز اجتماعی، عکس، تماس شما و تلفن به منظور جلوگیری از نشت حریم خصوصی.

☆ مرورگر خصوصی: با استفاده از مرورگر خصوصی، مرورگر اینترنتی شما هیچ علامت پشت سر نخواهد گذاشت. همچنین ویژگی ویژگی های خصوصی وجود دارد.

☆ Cloud Backup: SMS ها، مخاطبین و سیاهههای مربوط به تماس، عکس ها و ویدیوها را به ابر پشتیبان گیری کنید تا هرگز از دست نرود.

☆ انتقال داده ها: با استفاده از ویژگی Cloud Backup، شما می توانید به راحتی اطلاعات خود را با هماهنگ سازی متقابل دستگاه به یک تلفن جدید انتقال دهید.

☆ بازیابی رمز عبور: نگران فراموش کردن گذرواژه خود هستید؟ یک ایمیل امنیتی در Vault تنظیم کنید تا بتوانید آن را بازیابی کنید.

خصوصیات پیشرفته

► خرک های مختلف و خرک جعلی
به منظور ذخیره سازی عکس ها، فیلم ها یا مخاطبین خصوصی، چندین غرفه با گذرواژه های مختلف ایجاد کنید. و یکی از آنها می تواند یک طاق جعلی باشد.

► حالت مخفی
نماد خرک را از صفحه اصلی خود ناپدید می شود و می توان آن را فقط با رمز عبور صحیح پیدا کرد، بنابراین هیچ کس نمی داند که آن وجود دارد.

► شکستن در هشدارها
مخفیانه تصویری از هر کسی که تلاش می کند به یک رمز عبور اشتباه دسترسی پیدا کند، عکس می گیرد. Vault عکس، مدرک زمانی و کد PIN وارد شده توسط همه مزاحم ها را ضبط می کند.

حمایت کردن:

► پرسش و پاسخ:

1. اگر رمز عبور خود را فراموش کرده ام؟

اگر قبلا ایمیل ایمیلی تنظیم کرده باشید، پس از وارد کردن اشتباه اشتباه، می توانید «رمز عبور را فراموش کرده اید» en-trance را ببینید. روی ورودی ضربه بزنید و دستورالعمل ها را برای بازنشانی رمز عبور خود دنبال کنید.

اگر ایمیل ایمیلی ندارید، اما دادههای خود را به فضای ابر ذخیره کرده اید، پس از نصب مجدد برنامه ذخیره، از دادههای ابر حذف شده است.


2. چگونه می توانم در حالت خفا انجام دهم؟

در حالت خام، شما می توانید با باز کردن پد شماره گیری تلفن، با وارد کردن "## رمز عبور خراب" خود (به عنوان مثال، ورودی ## 123 اگر رمز عبور شما "123")، و سپس با کلیک بر روی دکمه ارسال (یا تماس)، شما می توانید خرک را وارد کنید.

اگر در حال حاضر Vault در پسزمینه اجرا نمیشود (زمانی که نیروی متوقف شده توسط سیستم Android یا یک برنامه دیگر)، ## Password کار نخواهد کرد. حالا می توانید:

1. با افزودن ویجت Vault، هنگامی که روی صفحه نمایش ظاهر می شود، روی آن ضربه بزنید و سپس وارد شوید تا رمز ورود خود وارد شوید،

2. "Calculator NQ" را در Google Play دانلود کنید، آن را باز کنید و رمز عبور درست را وارد کنید سپس روی "=" ضربه بزنید.


3. چرا عکس ها / فیلم های من از بین می رود؟

برخی از برنامه های تمیز کردن یا ذخیره سازی ممکن است به طور خودکار پوشه داده های ذخیره شده مورد استفاده برای ذخیره تصاویر و فیلم ها را حذف کنند. بنابراین، به عنوان بهترین عمل، لطفا انتخاب پوشه داده ها و زیر پوشه های Vault (mnt / sdcard / SystemAndroid) را حذف کنید زمانی که از چنین برنامه هایی استفاده می کنید.

شما همچنین می توانید اس ام اس، عکس ها و ویدیوهای خود را با استفاده از ویژگی Cloud Backup در صفحه Premium Vault پشتیبان گیری کنید.

برای سوالات یا نظرات بیشتر،
ایمیل: vault@nq.com
► صفحه فیس بوک و Messager:
Vault - پنهان کردن عکس ها و فیلم ها، اس ام اس، برنامه قفلnqvaultapp

این برنامه از مجوز مدیریت دستگاه استفاده می کند.


تغییرات :

بهینه سازی تصویر، کاهش اندازه بسته نصب و کاهش حافظه در حال اجرا.تعداد دانلود :

50,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Dec 21, 2018

نسخه فعلی :

6.8.12.22

توسعه دهنده :

NQ Mobile Security (NYSE:NQ)

حجم فایل :

11.64 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

vault@NQ.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد