از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Helix Jumper
Helix Jumper

دانلود بازی Helix Jumper 1.5

  
دسته: تفننی
11003
رده سنی: همه سنین

برنامه Helix Ball Jumping یک بازی جدید برای آندروید است که برای بازی آسان است، اما برای کارشناسی ارشد سخت است. این بازی اعتیاد به بازی رایگان است، اما شما می توانید پول را در خرید برنامه صرف کنید. این چیزی است که شما باید در مورد Helix Ball Jump و Helix Ball Jump برای بچه ها بازی کنید.

جهش Helix Ball چیست؟

 Helix Ball Jumping یک بازی سبک بی پایان از بازی است که در آن شما سعی می کنید توپ را به پایین مجموعه ای از سیستم عامل ها که شما اجتناب از سیستم عامل قرمز که به نوبه خود به پایان می رسد. این ساده، اما بسیار اعتیاد آور است.
این برنامه یک بازی است که در خریدهای نرم افزاری زیاد نمیشود، اما آنها در کنار اکثر برنامههای رایگان وجود دارند.
همانطور که میروید، بازی سخت تر می شود. آگهی ها بین نوبت ها را مشاهده خواهید کرد و می توانید آگهی را برای ادامه مشاهده کنید.
شما می توانید Helix Ball Jumping برای آندروید را در فروشگاه Google Play دانلود کنید.

چگونه به بازی پرش Helix توپ

پخش پرش اسپرینگ ساده ساده است. شما یک انگشت روی صفحه قرار داده و آن را به سمت راست به چرخش ساختار مارپیچ حرکت دهید. شما توپ را که روی صفحه نمایش است، حرکت می دهید، فقط سیستم عامل هایی که در اطراف یک قطب مرکزی چرخ می کنند حرکت می کند.
سیستم عامل را حرکت دهید تا توپ از طریق دهانه عبور کند. این می تواند در سیستم عامل ها گزاف گویی، اما شما نمی توانید بر روی قرمز گزاف گویی کنید.
نمره های بیشتر با رفتن از طریق چندین بار در یک بار. اگر شما از طریق سه یا بیشتر بروید، می توانید بر روی یک نقطه پلت فرم قرمز فرود بیاورید زیرا این پلتفرم را شکست خواهد داد.
اگر شما می میرید، می توانید آگهی را تماشا کنید تا ادامه یابد. این آگهی حدود 10 ثانیه طول می کشد و شما نمی توانید آن را امتحان کنید. شما فقط می توانید یک بار در هر نوبت احیا کنید.

آیا Helix توپ پریدن برای کودکان و نوجوانان مناسب است؟

 Helix Ball Jumpingis برای بچه ها بازی می کند. والدین اغلب در مورد تبلیغات، در خرید برنامه ها و محتوای بازی نگران هستند. Helix Ball Jumping دارای 12+ امتیاز برای موارد زیر است که از تبلیغات شما ممکن است دیده شود.
¥ Ê متفرقه / اطلاعات پزشکی خفیف / درمان
¥ قبیله / الکل الکل، توتون و تنباکو، و یا استفاده از مواد مخدر یا منابع
¥ محتوا و برهنگی جنسی خفیف / محتوای خفیف
¥ Ê تشدید / ترسناک / تم ترس
¥ Ê مسابقات / قمار شبیه سازی خفیف
¥ Ê متداول / تمایلات بالغ / مضطرب
¥ Ê ناراحتی / کارتون خفیف یا خشونت فانتزی
¥ خشونت واقعی خشونت آمیز واقعی
در حالی که بازی می کردم، فقط تبلیغات را برای بازی های دیگر که مناسب سن بودند دیدم. اگر برای تبلیغات هیچ هزینه ای پرداخت نکنید، محتوای بازی قطعا برای هر کسی که 4 ساله است، مناسب است.

 توپ Helix پریدن نکات و ترفندها
شما می توانید با Helix Ball Jumping تمرین کنید و با راهنمایی ها و ترفندها درست کنید. شما به هیچ خریدی در برنامه نیازی ندارید، فقط صبر و عمل کنید. در اینجا نکات پرش Helix Ball Jump مورد نیاز برای گرفتن نمره بالاتر است.
1. وقت خود را بردارید - یک بار به بالا بردن و گرفتن 3 یا بیشتر سیستم عامل.
2. نابود کردن قرمز - استفاده از سه یا بیشتر پریدن به دست کشیدن یک پلت فرم قرمز زمانی که سخت برای پیدا کردن یک محل شما می توانید زمین.
3. شانس گرفتن - اعتماد به نفس خود را رفلکس و چرخش برای رفتن بیشتر زمانی که شما از یک پلت فرم سوم.
4. احیای هر بار - می توانید خوردن یک آگهی را تماشا کنید، اما هر زمان که از چند سیستم عامل استفاده می کنید، استفاده از آن برای زنده ماندن ارزشمند است.
5. تمرین - بازی را ادامه دهید و یاد بگیرید که بازه های پلتفرمی را که نیاز دارید مشخص کنید و اینکه چقدر شما نیاز دارید که انگشت خود را حرکت دهید تا از طریق باز شدن بعدی بدست آید.


تغییرات :

نسخه جدیدی از Addictif Helix Jumper در اینجا است.
لذت بردن و به اشتراک گذاری نمره خود را با دوستان!تعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jun 11, 2018

نسخه فعلی :

1.5

توسعه دهنده :

3D Games International

حجم فایل :

27.67 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

josefmodovan@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد