از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Go Fish - Free Card Game
Go Fish - Free Card Game

دانلود بازی Go Fish - Free Card Game 1.0

  
دسته: کارت
توسط: Jmay Live
154
رده سنی: همه سنین

Go Fish - بازی کارت رایگان یکی از برنامه های محبوب جدید ما برای بازی است که بارهای سرگرم کننده برای کودکان و بزرگسالان است. اگر تا به حال Play Fish را با یک عرشه کارت بازی کرده باشید، پس می دانید که چقدر آسان است که از آن آویزان شوید. این به سادگی یکی از بهترین بازی ها برای افراد مختلف است. Go Fish - بازی کارت رایگان ارائه می دهد تن از ویژگی های بازی منحصر به فرد، از جمله: دکمه های مفید، حباب سخنرانی برای بهبود گیم پلی و ایجاد بازی آسان برای جوانان، حالت های مختلف بازی، و حتی گزینه ای برای لذت بردن از بازی با 2، 3، و یا حتی 4 بازیکن دیگر. این دست پایین است، یکی از بهترین بازی های چند نفره برای هر دو بچه ها و بزرگسالان است.
شما می توانید یک بازی چالش برانگیز و رقابتی Go Fish - Free Card Game آنلاین یا آفلاین داشته باشید. حتی اگر اینترنت نداشته باشید، Go Fish - بازی کارت رایگان را می توانید با سهولت از سهولت بازی کنید. وقت بیشتری را صرف خواندن این بازی سرگرم کننده و سرگرم کننده نکنید. در عوض، این بازی عرشه کارت محبوب را دانلود کنید و به جمع آوری کارت های همان رتبه بروید تا بتوانید عنوان صاحب بازی را بازی کنید. موفق باشید!

-امکانات:
بازی با همان تعداد زیادی بازی که می خواهید!
برای همه سنین ممنون
حالت های بازی: 2 بازیکن، 3 بازیکن، 4 بازیکن
کارهای آفلاین
دکمه های حمایتی و حباب سخنرانی برای بهبود بازی

ما امیدواریم که زمان زیادی را صرف بازی Go Fish - بازی کارت رایگان کنید. اگر هرگز سؤال، نظر یا نگرانی نداشته اید لطفا به ما info@toochill.in ایمیل بزنید.تعداد دانلود :

10,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Nov 16, 2016

نسخه فعلی :

1.0

توسعه دهنده :

Jmay Live

حجم فایل :

38 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

support@chillproject.org


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد