از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Whoops!!
Whoops!!

دانلود بازی Whoops!! 1.3

  
دسته: تخته
توسط: Durian!
21
رده سنی: همه سنین

این بازی تخته ای شما نیست! هوس !! لذت بردن از بازی های "متقابل و دایره" هزاران ساله را به رایانه لوحی یا تلفن شما به ارمغان می آورد. گیم پلی شبیه به سایر بازی های متقابل و دایره ای مانند Parcheesi، Ludo، یا متاسف است.

حرکت در اطراف هیئت مدیره در جهت عقربه های ساعت و سعی کنید تمام چهار قطعه خود را به منطقه پایان دادن. کارت های مختلف بر جنبش شما تأثیر می گذارند و حرکت های ویژه ای را انجام می دهند که می تواند به سرعت به سمت مخالفان خود برسد. اما مراقب باشید! مخالفان شما به همان مجموعه ای از حرکت ها دسترسی دارند.

گیم پلی به سرعت در حال پیشرفت است، زیرا کارتهایی که حاوی حرکت نامناسب هستند، به صورت خودکار از صفحه نمایش خارج می شوند. هیچ وقت در میان چرخش تلف نمی شود. میله های پیشرفت و رتبه در چهار گوش صفحه نمایش، شما را به روز نگه می دارد که در آن شما در مقایسه با دیگر بازیکنان ایستاده.

قطعات شما شخصیت نیز هست! هر زمانی که یک حرکت اتفاق می افتد در بازی، به تماشای آنها به حوادثی که در اطراف آنها اتفاق می افتد واکنش نشان می دهند. Cutscenes ها از کارت های فوق العاده خاصی فعال می شوند که از ویژگی های قطعات شما نیز برخوردار هستند. آنها همچنین دارای یک پیش فرض تا حدودی غم انگیز هستند!

این برنامه توسط "Durian" تولید شده است از بوستون، MA. ما یک تیم کوچک و مستقل هستیم که به دنبال تجربیات گیم پلی سرگرم کننده و تازه برای همه دستگاه های شما می باشد. هوس !! اولین خلق و خوی جلا است و ما امیدواریم لذت بردن از آن را همانطور که ما آن را انجام دادیم.


تغییرات :

- اجازه می دهد که بازی را از بازی شروع کنید
- به روز رسانی الگوریتم زدنتعداد دانلود :

1,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Nov 8, 2017

نسخه فعلی :

1.3

توسعه دهنده :

Durian!

حجم فایل :

9.35 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

contact@durianapps.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد