از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Farm Day Village Farming: Offline Games
Farm Day Village Farming: Offline Games

دانلود بازی Farm Day Village Farming: Offline Games 1.1.3

  
توسط: Big Alpha Games
4.2828640937805 2807
2807
ANDROID
0
رده سنی: همه سنین

پس از به ارث بردن یک مزرعه از والدین خود، شما باید وظایف کشاورزی را برای بازگرداندن میراث به معروف ترین کشاورزان در این بازی کشاورزی رایگان انجام دهید. اجتماعی بودن به مدیریت مزرعه خود کمک می کند و آن را رشد می دهد. دنیای جدید تازه برای مراقبت از مزرعه سرسبز سبز و حیوانات خود را با بازی مزرعه. مزرعه رویایی خود را در این بازی بهترین بازی آنلاین در میان سالهای میان رده ایجاد کنید. مدیریت مزرعه خود، برداشت محصول، فروش کالا برای ساخت زمین های خود و لذت بردن از محبوب ترین بازی های آنلاین مزرعه. قبل از برداشت محصولاتی مانند ذرت، گندم، پنبه، کلزا و یونجه، مزرعه خود را آماده کنید تا منابع خود را جمع آوری کنید و کشت کنید. این نوعی است که شما رشد می کنید تا یک کشاورز شاد شوید.


رهبری دنیای کسب و کار فامیلی نزدیک شهر در این بازی کشاورزی محبوب. کشاورزان روز مبارک روز مبارک! زمان برای کشف معادن برای یافتن منابع و مصنوعات. به محصولات خود، محصولات تجاري و فروش خود را از طریق یک قطار تحویل دهید. اسب ها، گربه ها، سگ ها، گاو و مرغ ها در مزرعه بزرگ مدیریت آسان نیست. زمین مزرعه خود را در این بازی مزرعه رایگان آنلاین تزئین کنید. مزرعه آفات کشاورزی برای حوض پرورش خانواده پر زرق و برق دار شما خواهد بود. شما حیوانات دوست داشتنی دارید که در این بازی کشاورزی مشغول به کار هستند، شبیه سازی شغل یک کشاورز که مشغول مدیریت یک مزرعه بزرگ است.


چیزی منحصر به فرد برای دوستداران بازی های کشاورزی، یک بازی کاملا آفلاین کاملا جدید برای ساخت، کشت و برداشت محصول برای تبدیل زمین خود به مزرعه شاد. مزرعه روستای خود را در نزدیکی شهر شهرت بسازید. با محصولات شگفت انگیز مانند لبنیات، نانوایی و خیلی بیشتر شما زندگی واقعی یک کشاورز را در این بازی کشاورزی تجربه می کنید. هنگامی که شما شروع به کار می کنید، زمین های کشاورزی خود را با بازدید کننده هایی که برای خرید محصولات تازه در مزرعه پر می شوند پیدا خواهید کرد. دکور زمین کشاورزی را به آن مزرعه خواب خود را در این بازی مزرعه را.


آنچه که در داخل
کشت محصولات شگفت انگیز
FEED حیوانات مزرعه
ملاقات بازدید کنندگان هیجان انگیز جدید
ACCOMPLISH چالش
DECOR زمین کشاورزی
حمل و نقل محصولات نهایی


توجه مهم
FARM DAY رایگان است برای دانلود و بازی. با این حال، برخی از ویژگی های درون بازی را می توان برای پول واقعی خریداری کرد. به یاد داشته باشید، این یک بازی آنلاین است. اتصال به شبکه اجباری نیست


تغییرات :

روسی و پرتغالی زبان اضافه شده
اطلاع رسانی پاداش روزانه اضافه شده
برخی از انیمیشن ها بهبود یافته است
بهبود محلی
برخی از تصادفات ثابتتعداد دانلود :

500,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jul 2, 2018

نسخه فعلی :

1.1.3

توسعه دهنده :

Big Alpha Games

حجم فایل :

76.19 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

bigalphagames@gmail.com

دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد