از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Farm Day Village Farming: Offline Games
Farm Day Village Farming: Offline Games

دانلود بازی Farm Day Village Farming: Offline Games 1.2.2

  
توسط: Big Alpha Games
5624
رده سنی: Rated for 3+

پس از به ارث بردن یک مزرعه از والدین خود، شما باید وظایف کشاورزی را برای بازگرداندن میراث به معروف ترین کشاورزان در این بازی کشاورزی رایگان انجام دهید. اجتماعی بودن به مدیریت مزرعه خود کمک می کند و آن را رشد می دهد. دنیای جدید تازه برای مراقبت از مزرعه سرسبز سبز و حیوانات خود را با بازی مزرعه. مزرعه رویایی خود را در این بازی بهترین بازی آنلاین در میان سالهای میان رده ایجاد کنید. مدیریت مزرعه خود، برداشت محصول، فروش کالا برای ساخت زمین های خود و لذت بردن از محبوب ترین بازی های آنلاین مزرعه. قبل از برداشت محصولاتی مانند ذرت، گندم، پنبه، کلزا و یونجه، مزرعه خود را آماده کنید تا منابع خود را جمع آوری کنید و کشت کنید. این نوعی است که شما رشد می کنید تا یک کشاورز شاد شوید.


دنیای کسب و کار مشهور در نزدیکی شهر در این بازی کشاورزی محبوب. کشاورزان روز مبارک روز مبارک! زمان برای کشف معادن برای یافتن منابع و مصنوعات. به محصولات خود، محصولات تجاري و فروش خود را از طریق یک قطار تحویل دهید. اسب ها، گربه ها، سگ ها، گاو و مرغ ها در مزرعه بزرگ مدیریت آسان نیست. زمین مزرعه خود را در این بازی مزرعه رایگان آنلاین تزئین کنید. مزرعه آفات کشاورزی برای حوض پرورش خانواده پر زرق و برق دار شما خواهد بود. شما حیوانات دوست داشتنی دارید که در این بازی کشاورزی مشغول به کار هستند، شبیه سازی شغل یک کشاورز که مشغول مدیریت یک مزرعه بزرگ است.


چیزی منحصر به فرد برای دوستداران بازی های کشاورزی، یک بازی کاملا آفلاین کاملا جدید برای ساخت، کشت و برداشت محصول برای تبدیل زمین خود به مزرعه شاد. مزرعه روستای خود را در نزدیکی شهر شهرت بسازید. با محصولات شگفت انگیز مانند لبنیات، نانوایی و خیلی بیشتر شما زندگی واقعی یک کشاورز را در این بازی کشاورزی تجربه می کنید. هنگامی که شما شروع به کار می کنید، زمین های کشاورزی خود را با بازدید کننده هایی که برای خرید محصولات تازه در مزرعه پر می شوند پیدا خواهید کرد. دکور زمین کشاورزی را به آن مزرعه خواب خود را در این بازی مزرعه را.


 داخل چیست
کشت محصولات شگفت انگیز
حیوانات مزرعه FEED
MEET بازدید کنندگان جدید هیجان انگیز
چالش های ACCOMPLISH
دکور زمین کشاورزی خود را
محصولات نهایی حمل و نقل


 یادداشت مهم
FARM DAY رایگان است برای دانلود و بازی. با این حال، برخی از ویژگی های درون بازی را می توان برای پول واقعی خریداری کرد. به یاد داشته باشید، این یک بازی آنلاین است. اتصال به شبکه اجباری نیست


تغییرات :

* MAJOR UPDATE: باید تا به روز رسانی *
پروانه ها و پرندگان اضافه شده است
سگ، گربه و اسب اضافه شده با خانه های خود
نوع جدید درختان اضافه شده است
جلوه های صوتی بهبود یافته است
ناقوس نان مسئله ثابت است
دولت از دست رفته موضوع به آدرس
آسیاب شکر می تواند پس از زمان مورد نیاز تعمیر کند
سکه های گم شده مسئله ثابت
اشکال ثابت سازنده گمشده
مسئله Mole Mole ثابت شده است
امتیازات امتیاز تجربه 2X اضافه شده استتعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Oct 1, 2018

نسخه فعلی :

1.2.2

توسعه دهنده :

Big Alpha Games

حجم فایل :

80.18 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

bigalphagames@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد