از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Dino Hunting Free
Dino Hunting Free

دانلود بازی Dino Hunting Free 1.0

  
دسته: اکشن
توسط: CoveTech Games
503
رده سنی: Teen

سافاری - Dino Hunter بهترین بازی شکار دایناسور آزاد، این جنگل بارانی ژوراسیک را کشف و دایناسورها ترسناک را پیدا کنید همه دایناسورها در این جنگل بارانی گسترش یافته اند! دریافت اسلحه خود را و شروع به بهترین بازی تیراندازی دایناسور در این بازی شکار ژوراسیک با بیش از 20 نوع از دایناسورها ماقبل تاریخ، گرسنه برای طعمه و آماده برای حمله به شما.

تفنگ هدف های ماقبل تاریخ را با عکس های سر برای پاداش های بزرگتر و ارتقاء اسلحه های عظیم در این بهترین بازی تیراندازی دایناسور! به یاد داشته باشید که با استفاده از Camera View در هواپیما بازی دایناسور هوا را برای پرواز دینو تماشا کنید.
 دایناسورها مانند برنتواسوروس زمین را در دوره ی ماقبل تاریخ هزار سال قبل اداره کرده اند.
Dino Hunting Free بهترین بازی تیراندازی دایناسور با سلاح های قدیمی با سلاح های مدرن و تیرانداز اول شخص به تیرانداز سوم شخص و راننده جیپ در دنیای زیبا با گیاهان سبز می باشد. شکارچی دایناسور جهان واقعی در این بازی دایناسورها.

شکار دایناسورهای مختلف در بهترین بازی تیراندازی دایناسور وجود دارد که شما را شکار دایناسور واقعی می داند. بیش از 20 نوع دایناسورها برای شکار و انواع مختلف حیوانات خونخوار دوران باستان وجود دارد. Ankylosaurus، Apatosaurus، Brontosaurus، Carnotaurus، Parasaurolophus، Spinosaurus، Stegosaurus، Triceratops، Velociraptor، T Rex، Allosaurus، Triceratops، و Giganotosaurus می باشد.

شکار بازی دایناسور با بهترین بازی تیراندازی دایناسور شما شکار دایناسورها، جنگل (حیوانات جنگل های جنگلی) زنده ماندن است.

بنابراین عقب نشینی نکنید، لانچر خود را محکم بگیرید، یک هدف کامل بگیرید، مهارت تیرانداز تیراندازان خود را به عنوان یک شکارچی دایناسور واقعی آزمایش کنید و اجازه ندهید فرار کنید. تیراندازی بزرگ تیرانداز از خفا در محیط بیابان جنگل واقعی به عنوان یک قهرمان واقعی و به دست آوردن این چالش شکار در این بهترین تیراندازی بازی دایناسور

بازی پرتاب نارنجک، تیراندازی تیراندازی با کمان، تیراندازی باف، تیراندازی کوتاه تفنگ و در حالت باستانی شما می توانید دینو را با شمشیر، سپر و بول در این بازی رایگان شکار دینو کشتن.
اگر شما عاشق بازی تیراندازی حیوانات و بازی های شکار دینو و سپس شکارچی دایناسور آزاد است برای شما به عنوان آن را به شما فرصتی برای شکار دینو و شکار موجودات وحشی در محیط جنگل های عجیب و غریب جنگل عجیب و غریب و اجازه دهید شما تبدیل به شکار قاتل دایناسور سال 2018. اعتماد شما مهارت های تفنگ تفنگ دستی در حالی که شکار شما می آید. دایناسور Hunter Free به شما یک تجربه شگفت انگیز با گرافیک واقعی، جذاب جلوه صوتی، بهترین شکار دینو و رانندگی جیپ قرمز و خرد کردن دینو را می دهد.

به Superhero Dino Hunting Free خوش آمدید: تیراندازی آزاد مرزی شما باید هدف قرار دادن خطرناک ترین گوشتخوار، گونه های خونخوار همیشه در روی زمین است. بنابراین تک تیراندازان! تفنگ تک تیرانداز خود را در دستان خود نگه دارید تا برای ماجراجویی هیجان انگیز آماده شوید. از این موجودات مضر وحشی نگران نباشید زیرا ابرقهرمان اینجاست که برای کمک به شما با این موجودات خطرناک، ترسناک و خزنده

ویژگی های بازی:
• Superhero Hulk و Flash-man، Commando و Good Dino آماده هستند تا از شما حمایت کنند.
هیجان واقعی داینو پیگیری و حمله مرگبار دینو
• گرافیک شگفت انگیز و محیط های ماقبل تاریخ
• بیش از 1000 سطح هیجان با تعداد مختلف دایناسورها.
• بازی بسیار معروف با انیمیشن های حمله
• انتخاب دایناسور از انتخاب شما برای شکار از بیش از 20 دایناسورها.
• آسان و صاف اسلحه اول شخص تیرانداز و فیزیک رانندگی جیپ شامل.

نحوه بازی:

دکمه سمت راست برای شلیک، زوم، مبادله و اجرا است
دکمه سمت چپ برای حرکت و کل صفحه نمایش است برای هدف،
در نقشه شما می توانید دایناسور را پیدا کنید و آنها را تعقیب کنید تا شکار کنید.
دکمه جیپ را فشار دهید و در حالت رانندگی جیپ.تعداد دانلود :

100,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

May 31, 2018

نسخه فعلی :

1.0

توسعه دهنده :

CoveTech Games

حجم فایل :

43.03 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

playspirit223@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد