از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Retrica
Retrica

دانلود Retrica 6.3.0

  
دسته: عکاسی
توسط: Retrica, Inc.
6169416
رده سنی: 3 سال و بالاتر

Retrica یک برنامه دوربین زیبا با ابزارهای قدرتمندی است که برای گرفتن عکس ها، شخصی سازی عکس ها و به اشتراک گذاری تصاویر با دوستان خود می باشد. خودتان را با فیلترهای هیجان انگیز و جذابیت های جدید جالب فرا می گیرید.

• فیلترهای دوربین زیبا برای هر مناسبت
ما فیلترهای 100+ را انتخاب میکنیم. و شما می توانید آنها را در زمان واقعی ببینید، قبل از اینکه خودتان را انتخاب کنید - به این معنی است که می توانید در کنار گرفتن ویرایش سمت خود تمرکز کنید.

• ظاهر چندگانه
آیا رنگ شما باید پاپ شود؟ آیا می خواهید که نگاه ساحل را شسته؟ چگونه در مورد برخی از نوری های دوربین نورپردازی؟ آیا شما می خواهید یکپارچهسازی با سیستمعامل و یا قابل توجه، Retrica شما پوشش داده شده است. دوبار ضربه بزنید تا هر یك را انتخاب كنید تا مقدار مناسب را به juuuuuust بدهید.

• با فیلم ها و GIF ها کنار بیایید
ضربه بزنید عکس فوری کامل بگیرید، و فشار دادن طولانی فیلم زنده را ضبط خواهد کرد. به GIF تبدیل شوید و یک کولاژ یا ویدیو را به لحظه GIF خودتان تبدیل کنید.

• کلاژ فوری آسان
یک عکس کافی نیست؟ چندین شخصیت خود را بیابید و بلافاصله آنها را به یک کلاژ زیبا تبدیل کنید. با لمس یک دکمه می توانید گوشی خود را به یک غرفه عکس یکپارچه تبدیل کنید.

• برچسب های سرگرم کننده، تمبر، دودل، و بیشتر!
بیش از 100 برچسب برای تزئین و ویرایش عکس های خود. فیلم های خود را پاپ کنید، پیام شخصی خود را بر روی خودتان جاسازی کنید یا تاریخ و زمان را با تمبر خلاق Retrica اضافه کنید. ما چند راه برای تزئین خودمان داریم.

• پیوست خوراک زمانی
وقتی شخصی را در Retrica دنبال می کنید، ما همه پست های خود را به ترتیب زمانی معکوس نشان می دهیم. همیشه ما هرگز عکس ها یا فیلم هایی را از افرادی که دنبال می کنید پنهان نمی کنیم.

• ارسال پیام خصوصی
Retrica فقط یک دوربین نیست بلکه یک جامعه است. با Retrica آشنا شوید و دوستان جدیدی بسازید و پیام های خصوصی خود را با ویژگی جدید پیام های مستقیم ما ارسال کنید.

• اشتراک گذاری
آپلود زیبایی های زیبا خود را به سیستم های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر، نمایش مشخصات عمومی و موارد دیگر. در Retrica، پیروان شما می توانند هر عکسی را که انتخاب می کنید برای اشتراک گذاری مشاهده کنید.

نیاز به کمک دارید؟ بازخورد دریافت کردید؟ یک ایده داشتن؟
به ما یک ایمیل در contact@retrica.co ارسال کنید. ما هر و هر ایمیل را به صورت شخصی و سریع پاسخ می دهیم.


تغییرات :

فیلترهای توکیو وارد شده اند.
فلش برگشت کنترل کننده روشنایی بازگشته است.

اگر چیزی پیدا کنید که فکر می کنید می توانیم بهتر انجام دهیم، به ما اطلاع دهید. فقط به تنظیمات بروید -> بازخورد و پشتیبانی در برنامهتعداد دانلود :

100,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Dec 21, 2018

نسخه فعلی :

6.3.0

توسعه دهنده :

Retrica, Inc.

حجم فایل :

45.43 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

contact@retrica.co


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد