Lync 2010

دانلود آخرین نسخه
Lync 2010
Lync 2010
Lync 2010
Lync 2010
مهم: Microsoft Lync 2010 for Android نیاز به یک سرور Lync یا Office365 / Lync Online دارد و بدون آن کار نمی کند. اگر در مورد وضعیت حساب شما مطمئن نیستید، لطفا با بخش فناوری اطلاعات خود تماس بگیرید.

Lync 2010 for Android قدرت Lync را به دستگاه تلفن همراه شما گسترش می دهد، از جمله حضور غنی، پیام های فوری، کنفرانس های صوتی و ویژگی های فراخوانی از یک رابط کاربری ساده و آسان برای استفاده.

ویژگی های کلیدی:

- دسترسی به همکاران را در زمان واقعی مشاهده کنید و بهترین راه برقراری ارتباط را انتخاب کنید - شروع یک پیام فوری (IM)، ایمیل یا تماس تلفنی.

- اتصال به تماس های کنفرانس Lync با یک لمس تنها، بدون نیاز به رمز عبور عددی طولانی و یا شماره کنفرانس.

- به جلو و یا به طور همزمان حلقه تماس به صدای سازمانی خود (Lync ID) شماره، بنابراین شما هرگز تماس از دست ندهید.

- Lync 2010 for Android امنیت لایه حمل و نقل (TLS) و محافظت از محیط داخلی / داخلی را بدون نیاز به یک VPN فراهم می کند، بنابراین تجربه ارتباطات شما بدون در نظر گرفتن کجا و یا شبکه شما مورد استفاده امن تر است.
مهم: این نرم افزار نیاز به اتصال به کپی های معتبر از مایکروسافت LYNC سرور 2010 و OFFICE365 / LYNC آنلاین و بدون آن کار نمی کند. UPDATES به MICROSOFT LYNC SERVER 2010 ممکن است برای عملکرد مناسب مورد نیاز باشد. برخی از قابلیت ها ممکن است در همه کشورها امکان پذیر نباشد. اگر شما درمورد پروانه شرکت خود و / یا انهدام LYNC اطمینان دارید، لطفا با بخش IT خود تماس بگیرید.
تعییرات :
این نسخه شامل موارد زیر است:
• ثابت برای یک شماره ورود به سیستم برای کاربران در Jelly Bean (4.2 و جدیدتر).
• رفع اشکال دیگر.

توصیه می شود: کاربرانی که از نسخه های قدیمی تر از سرویس Lync به روزرسانی می شوند، ممکن است مجبور شوند از سیستم خارج شوند و دوباره وارد سیستم شوند، پس از تکمیل نصب.
دانلود Lync 2010 نسخه 4.0.6509.3001
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد
اَپ های دیگر از این سازنده

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید