از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

United Wardrobe - Fashion App
United Wardrobe - Fashion App

دانلود United Wardrobe - Fashion App 2.8.0

  
توسط: United Wardrobe
2444
رده سنی: 3 سال و بالاتر

Wardrobe United - به صورت امن خرید و فروش مد دست دوم در بازار مد

لباس و لباس متحد یک بازار مد برای خرید و فروش لباس، کفش، کفش ورزشی و لوازم جانبی است. این که آیا شما در قطار، در سخنرانی و یا در خانه بر روی نیمکت هستید: شما دسترسی به گنجه دیجیتال خود را در هر کجا، و همچنین صندوق های 1 میلیون کاربر دیگر!

در United Wardrobe، شما می توانید از طریق برنامه حرکت کنید و از محصولات دیگران که فروش می کنید الهام گرفته شده است. شما می توانید برای محدود کردن توصیه ها، جستجو و فیلتر کنید. وقتی چیزی را دوست دارید، می توانید آن را مورد علاقه خود قرار دهید و بر روی آن کلیک کنید اطلاعات بیشتری کسب کنید. آیا می دانستید که می توانید تا 80٪ لباس های بسیار شیک را با خرید در لباس کمد متحده بپوشانید؟

آیا شما در گنجه خود را تنها یک یا دوبار پوشیده اید؟ فروش آنها را در Wardrobe متحده و کسب برخی از پول اضافی؟ بیش از 1 میلیون کاربر در انتظار لباس از گنجه خود هستند! این واقعا آسان است برای فروش لباس های خود: شما عکس های محصول خود را آپلود و قیمت فروش خود را در کمتر از یک دقیقه تنظیم کنید.

خوش بگذره!

وردربو متحده در هلند، بلژیک، فرانسه و آلمان در دسترس است.

آیا چیزی مانند آن کار نمی کند، یا آیا شما ایده ای برای بهبود دارید؟ ارسال یک ایمیل به مدیر عامل ما Sjuul در sjuul@unitedwardrobe.com


تغییرات :

در United Wardrobe ما همواره با برنامه ریزی اشکالات، بهبود عملکرد و اضافه کردن ویژگی های جدید در جهت بهبود برنامه ما کار می کنیم. به این ترتیب ما می توانیم مداد استاندارد را در همه جای دنیا به کار ببریم.

اگر سوالی دارید، لطفا یک ایمیل به support@unitedwardrobe.com ارسال کنیدتعداد دانلود :

500,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Nov 8, 2018

نسخه فعلی :

2.8.0

توسعه دهنده :

United Wardrobe

حجم فایل :

20.31 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

support@unitedwardrobe.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد