از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Kahoot!
Kahoot!

دانلود Kahoot! 3.3.3

  
دسته: آموزش
توسط: Kahoot!
58793
رده سنی: 3 سال و بالاتر

امتحانات خود را (kahoots) در چند ثانیه ایجاد کنید، در هر زمان، هر زمان، به تنهایی و یا با دوستان خود، سرگرم کننده و یاد بگیرید! کوهوت! سحر و جادو یادگیری برای دانش آموزان، معلمان، ابرقهرمانان اداری، طرفداران چیزهای بی اهمیت و یادگیرندگان مادام العمر را از بین می برد.

برنامه ما دارای مجموعهای از ابرقدرتهاست! در اینجا تعداد کمی از آنها هستند:

برنامه ایجاد امتحان
خلاقیت می تواند در هر زمان جرقه ای ایجاد کند! حتی اگر در حال حرکت هستید، یک بازی را در چند دقیقه ایجاد کنید. این کار برای پروژه های دانشجویی عالی است و همچنین می تواند در هنگام احوال دوستان شما را شگفت زده کند.

برنامه بازی زنده
به ملک های کوچک hosted live - به عنوان مثال، در کلاس های درس - از برنامه به عنوان کنترل بازی استفاده کنید و مدال ها را ببرید! یا کلاه مسابقه خود را قرار دهید: بازی خودتان را برای دیگران بر روی یک صفحه بزرگ، درست از تلفن یا رایانه لوحی خود بگذارید.

برنامه چیزهای بی اهمیت
مسابقه بر روی هر موضوع از میلیون ها بازی در پلت فرم ما پیدا کنید. شما می توانید به صورت خود بازی کنید یا دوستان خود را برای رقابت های سرگرم کننده به چالش بکشید.

برنامه خانگی
به جای تکالیف کاغذی، معلمان اکنون می توانند به عنوان تکالیف با استفاده از چالش ها، پادوات را اعطا کنند. کارهای خانگی عالی انجام دهید، زمان صرفه جویی در تکالیف و پیگیری پیشرفت یادگیری را نجات دهید.

برنامه آموزش از راه دور
تماس با همه مربیان شرکتی! آموزش واقعا با Kahoot درگیر شدن! چالش ها، حتی اگر شرکت کنندگان مایل از هم جدا باشند برای کسب و کار، این ویژگی بخشی از برنامه های حق بیمه ماست - Kahoot! به علاوه یا Kahoot! نرم افزار.

اماده برای بازی؟!


تغییرات :

- ما برخی از آیکون های جدید و تصاویر جدید را اضافه کردیم تا برنامه نه تنها بهتر به نظر برسد، بلکه بصری تر نیز خواهد بود
- اکنون معلمان و کاربران کسب و کار قادر به دعوت بیشتر بازیکنان به چالش های خود در هنگام ارتقا به Kahoot! به علاوه یا Kahoot! نرم افزار. بازی های بزرگتر به این معنی است که شما می توانید یک رقابت مدرسه ای و یا شرکت در سراسر یا آموزش و پرورش داشته باشید!تعداد دانلود :

10,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Feb 1, 2019

نسخه فعلی :

3.3.3

توسعه دهنده :

Kahoot!

حجم فایل :

17.27 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

hello@kahoot.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد