از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Deezer Music Player: Songs, Radio & Podcasts
Deezer Music Player: Songs, Radio & Podcasts

دانلود Deezer Music Player: Songs, Radio & Podcasts 6.0.2.89

  
توسط: Deezer Mobile
1569501
رده سنی: Parental guidance

موسیقی، آلبوم ها و لیست های پخش را که دوست دارید با Deezer، پخش کننده موسیقی شخصی خود پیدا کنید. جریان و دانلود برای گوش دادن به حالت آفلاین و یا آواز خواندن طولانی با آنلاین و به اشتراک گذاری - صدای شخصی شما همواره با شما است. سعی کنید جریان، برای یک لیست سفارشی از آهنگ های جدید و قدیمی، آلبوم و بیشتر.
گوش دادن به لیست پخش بسته بندی شده با آهنگ های برتر و برای تلفن های موبایل توسط داغترین هنرمندان. هر MP3 از آخرین آلبوم ها را دانلود کنید و آهنگ های مورد علاقه خود را با متن ترانه های روی صفحه پخش کنید. گوش دادن به موسیقی خود را بر روی تقاضا، آنلاین و یا آفلاین، در هر کجا و هر زمان که شما می خواهید، و موسیقی را در نوک انگشتان خود را برای بیدار شدن از خواب، سرد شدن و زندگی زندگی می کنند. ویراستاران موسیقی Deezer و تکنولوژی های هوشمند به شما کمک می کنند موسیقی و ترانه های جدیدی را پیدا کنید که با طعم و مزه شخصی شما منطبق باشد. فقط بازی را فشار دهید، و اجازه دهید Flow طعم موسیقی خود را یاد بگیرند.
• کشف جریان، موسیقی متن فیلم شخصی خود را
• جستجو و به راحتی هر آهنگ، هنرمند یا آلبوم را به اشتراک بگذارید
• کشف موسیقی و میلیون ها لیست پخش
• گوش دادن به مخلوط با الهام از آهنگ های مورد علاقه، هنرمندان و یا آلبوم های خود را
• ایجاد لیست پخش موسیقی نامحدود
• دانلود موسیقی و هر MP3 برای گوش دادن به آفلاین
• همراه با اشعار موسیقی بر روی صفحه نمایش بخوانید
• خود را در آنچه که با یک لیست یا کانال دوست دارید بکشید
• کاوش سرگرمی های نامحدود، پادکست ها و کتاب های صوتی
• گوش دادن به ایستگاه های رادیویی زنده
• MP3 های مورد علاقه خود را وارد کنید
• لیست پخش آهنگ خود را به اشتراک بگذارید یا آنها را خصوصی نگه دارید

جریان
جریان موسیقی متن فیلم شخصی شما از ضربه های تازه تازه و آهنگ هایی است که شما را فراموش کرده اید در یک جریان بی نهایت دوست داشتنی. این یک تجربه موسیقی در حال تکامل با یک کلیک است که آهنگهای بدون توقف را که به سلیقه شما متصل است، پخش می کند. به علاوه، بازدید کنندگان جدیدی از اد شین، آدل، جاستین بیبر و دیگر هنرمندان برنده جایزه را کشف کنید. گوش دادن به آهنگ هایی که در رادیو پخش می شوند.

لیست های پخش
ایجاد لیست پخش و دریافت توصیه های از ویراستاران موسیقی Deezer، که هزاران آهنگ را هدایت می کنند، بنابراین شما می توانید آنها را یکی پس از دیگری یا در حالت مختلط بازی کنید. یک لیست پخش از یک سفر جاده ای با Coldplay پیدا کنید یا یک ترکیب تمرین با نمایش های پاپ از Megan Trainor و Nicki Minaj ایجاد کنید. موسیقی را پیدا کرده و لیست های پخش خود را برای همیشه حفظ کنید.

جریان
شروع به گوش دادن به آهنگ ها در اوقات فراغت خود و لذت بردن از موسیقی خود را در هر نقطه با پخش کننده موسیقی همراه خود.

کانال ها
جریان کانال ها و لذت بردن از آهنگ های توصیه شده، توصیه شده بر اساس خلق و خوی، سبک یا رویداد. موسیقی های نامحدود را برای سبک هایی مانند Indie، Pop، Hip-Hop، EDM، Rock، Blues و غیره را کشف کنید. یک کانال را انتخاب کنید تا مجموعه ای از هنرمندان، لیست های پخش، ایستگاه های رادیویی، نسخه های جدید و ویرایشگر را انتخاب کنید.

متن ترانه
Deezer نه تنها به شما اجازه می دهد تا موسیقی نامحدود را پخش کنید، بلکه همچنین به شما اجازه می دهد تا همراه هنرمندان مورد علاقه خود با شعرهای روی صفحه نمایش آواز بخوانید. این که آیا جریان مادونا یا کریس براون، همراه با اشعار موسیقی در نوک انگشتان خود بخوانید. یک آهنگ در رادیو که دوست دارید شنیدید؟ موسیقی را پیدا کنید، اشعار را دریافت کنید و با صدای بلند آواز بخوانید.

مخلوط ها
لذت بردن از مخلوط بر اساس آهنگ های مورد علاقه خود، ژانرهای آهنگ خاص و یا انواع موسیقی مانند 80 راک، موسیقی کشور، آهنگ های دیوید بووی بالا، پاپ مانند مایلی سایرس و یا سرد کردن موسیقی مانند Coldplay. موسیقی خود را دانلود کنید Mix و حتی Mixes خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

جستجو کردن
کاوش کل فروشگاه موسیقی Deezer و گوش دادن به موسیقی با جستجو برای هنرمندان، آلبوم ها و آهنگ ها. جستجو موسیقی برای کشف بهترین هنرمندان و ژانرهای جدید. کشیدن آخرین موسیقی و گوش دادن به آهنگ ها، تمام مدت روز است.

سمعی
تنظیمات صوتی خود را با انتخاب گزینه متعادل تنظیم کنید - کیفیت صدا را هنگام اتصال به WiFi افزایش دهید یا تنظیمات صوتی خود را با انتخاب گزینه سفارشی تنظیم کنید.

Deezer Premium
• موسیقی نامحدود در همه دستگاه ها
• بدون تبلیغات یا وقفه
• کیفیت صدا و صدا پیشرفته
• حالت آفلاین
• درایو با CarPlay، بهترین copilot

خانواده دایزر
• پروفایل های فقط کودکان و نوجوانان
• 6 پروفایل حق بیمه

* شروع به پخش آخرین موسیقی با بهترین پخش کننده موسیقی

دنبال Deezer
فیس بوک: https://www.facebook.com/deezer
توییتر https://twitter.com/deezer
نمایش مشخصات عمومی: https://www.instagram.com/deezer
Pinterest: https://www.pinterest.com/deezer
Snapchat: Dezermusic


تغییرات :

بهروزرسانی راست به چپ
در این بروز رسانی، ما برنامه خود را برای پشتیبانی از زبان های راست به چپ مانند استاندارد مدرن عربی، و ثابت اشکالات مختلف بهبود یافته است.
لذت بردن!تعداد دانلود :

100,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Oct 30, 2018

نسخه فعلی :

6.0.2.89

توسعه دهنده :

Deezer Mobile

حجم فایل :

26.66 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

support@deezer.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد