از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Kies Ik Gezond?
Kies Ik Gezond?

دانلود Kies Ik Gezond? 1.5

  
توسط: Voedingscentrum
412
رده سنی: 3 سال و بالاتر

با استفاده از «آیا من سالم را انتخاب می کنم؟» برنامه اسکن مرکز تغذیه، شما به راحتی می توانید محصولات را جستجو کنید و مقایسه کنید. در سوپرمارکت یا در منزل روی نیمکت. چگونه می تواند APP به شما کمک کند؟
هیچ مشکلی با چاپ کوچک روی برچسب وجود ندارد.
شما می توانید چیزی را که میخواهید به آن توجه کنید، مثلا کالری، کربوهیدرات یا نمک بدهید.
شما می توانید در یک نگاه ببینید چه انتخاب سالم است.
شما گزینه ای برای دیدن اینکه آیا چیزی در دیسک پنج است، و چه چیزی احتمالا یک انتخاب سالم است.

بارکد SCAN: آسان برای خواندن برچسب بر روی تلفن خود
چاپ خسته بر روی برچسب؟ در برنامه شما مقادیر و مواد غذایی را هنگام بارکد یک محصول اسکن می کنید.

محصولات جستجو: همیشه اطلاعات را پشتیبانی می کند
آیا شما اسکن نکنید؟ شما همچنین می توانید یک محصول را جستجو کنید. شما می توانید نام یک محصول را تایپ یا از طریق دسته بندی محصولات فهرست کنید.

توجه به ارزش های تغذیه ای
شما می توانید در برنامه نشان دهید که ارزش های تغذیه ای که می خواهید توجه بیشتری به آنها بدهید. این مربوط به انرژی (کالری)، چربی ها، چربی های اشباع شده، کربوهیدرات ها، قندها، الیاف، پروتئین ها و نمک است. هنگامی که شما اسکن، جستجو و یا مقایسه محصول، مقادیر تغذیه ای که شما در پیدا کردن مهم هستند در خط مقدم هستند. به عنوان مثال، اگر بخواهید شکر کمتری بخورید، ایده آل است.

انتخاب سالم: ALTERNATIVES IN A ROW
به طور پیش فرض شما می توانید ببینید که آیا یک محصول در دیسک پنج یا نه قرار می گیرد. با محصولاتی که در Schijf van Vijf جا نیافتند، گزینه های سالمتری خواهید یافت یا یک نوک دستی یا یک پیوند به یک دستورالعمل سالمتر پیدا خواهید کرد. اگر شما این را نمی خواهید، زیرا فقط می خواهید توجه به ارزش غذایی خاصی را جلب کنید؟ سپس می توانید این عملکرد را خاموش کنید.

مقایسه محصولات: ارزیابی ساده
با مقایسه در برنامه شما می توانید خواص تا 3 محصولات مقایسه کنید. شما می توانید مقادیر غذایی، مانند مقدار شکر، نمک یا چربی را مقایسه کنید. آیا شما برای مثال مثال زده اید که میخواهید به نمک توجه کنید؟ سپس این اولین بار در Comparator خواهید دید. همچنین می توانید ببینید که محصولات در Schijf van Vijf وجود دارد.

ارزیابی: انتخاب سالم
اگر شما به دنبال یک محصول هستید، می توانید نتایج جستجو را با ارزش های غذایی مرتب کنید. بنابراین شما به راحتی می توانید ببینید که در کدام محصول، به عنوان مثال، حداقل شکر است. شما همچنین می توانید بر اساس حروف الفبا یا ارتباط مرتب کنید.

فیلتر کردن: فقط ببینید آنچه را که دنبال می کنید
اگر شما به دنبال یک محصول هستید، می توانید نتایج جستجو را فیلتر کنید. شما می توانید بر روی Schijf van Vijf، سوپر مارکت ها، مارک ها و دسته بندی محصولات فیلتر کنید. برای مثال، اگر شما در Schijf van Vijf فیلتر کنید، فقط محصولاتی را که در Schijf van Vijf هستند مشاهده خواهید کرد.

سوپر مارکت شما: محصولات مناسب را ببینید
شما می توانید در کدام سوپر مارکت ها خریداری کنید. در هنگام جستجوی محصول، علائم تجاری دیگر سوپرمارکت ها را نمی بینید.


تغییرات :

با توجه به اقدامات امنیتی شدید، ما شروع به استفاده از نسخه های قدیمی تر آندروید کردیم. در عرض دو هفته برنامه می تواند متاسفانه دیگر در نسخه 4.x استفاده نشود. علاوه بر این، برخی از اشکالات کوچک حل شده است.تعداد دانلود :

50,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

May 30, 2018

نسخه فعلی :

1.5

توسعه دهنده :

Voedingscentrum

حجم فایل :

2.74 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

kiesikgezond@voedingscentrum.nl


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد