از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

WeTransfer
WeTransfer

دانلود WeTransfer 2.1.1

  
توسط: WeTransfer BV
55184
رده سنی: 3 سال و بالاتر

برنامه WeTransfer بیش از انتقال است. در بالای عکس ها و ویدیوها می توانید لینک ها، مقالات، موسیقی و موارد دیگر را مستقیما از برنامه های مورد علاقه خود ذخیره کنید. بلافاصله به اشتراک بگذارید یا هیئت مدیره WeTransfer خود را برای جمع آوری الهام و خلاقیت جرقه ایجاد کنید.

این که آیا شما در حال ساخت یک داستاننامه، برنامه ریزی کسب و کار خود را در آینده و یا ساخت آن رویای آشپزخانه روح، برنامه WeTransfer را آسان می کند به هر دو ارسال و دریافت تمام مطالب مورد نیاز شما.درباره WeTransfer

WeTransfer در سال 2009 به عنوان ساده ترین راه برای ارسال فایل های بزرگ در سراسر جهان تاسیس شد. امروزه 42 میلیون نفر در هر ماه یک میلیارد پرونده از طریق پلتفرم ما ارسال می کنند.

ما همچنین بر این باوریم که تفکر خلاق جهان را تغییر می دهد. بنابراین ما در حال ایجاد یک مجموعه کامل از ابزار ساده و شیک برای کمک به مردم در ورود و در جریان خلاقانه خود هستند.


تغییرات :

معرفی موارد ذخیره شده

شما هم اکنون می توانید همه چیزهایی را که به یک برنامه ساده اضافه کرده اید را مشاهده کنید. مرور، انتخاب و اشتراک گذاری موارد و یا سازماندهی آنها را بر روی تخته های WeTransfer.تعداد دانلود :

5,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Aug 24, 2018

نسخه فعلی :

2.1.1

توسعه دهنده :

WeTransfer BV

حجم فایل :

8.39 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

support@wetransfer.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد