از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Collect by WeTransfer
Collect by WeTransfer

دانلود Collect by WeTransfer 3.0.6

  
توسط: WeTransfer BV
58247
رده سنی: 3 سال و بالاتر

جمع آوری توسط WeTransfer بهترین راه برای ضبط، ترکیب و همکاری در ایده است. محتوا را از همه برنامه های خود در یک مکان ذخیره کنید.

- ذخیره عکس ها، لینک ها، آهنگ ها، فیلم ها، اسناد و هر چیز دیگری که می توانید فکر کنید.

- در جریان خود بمانید و چیزهای بیشتری را از گوشی خود ذخیره کنید تا بعدا فقط چند کلیک انجام شود.

- محتوای خود را بر روی تخته های زیبا سازماندهی کنید، مناسب برای متفکران بصری.

- دعوت از هر کسی برای اضافه کردن به هیئت مدیره خود را بدون ثبت نام و یا ورود به سیستم مورد نیاز است. به اشتراک گذاری لینک از طریق ایمیل، Slack، WhatsApp و دیگر کانال های مستقیم از برنامه.

این که آیا شما در حال برنامه ریزی سفر بعدی خود، جمع آوری منابع برای یک خلق و خو و یا طرح کسب و کار آینده خود را، آن را با هم در یک مکان با جمع آوری.

دربارهی ما
WeTransfer ابزارهای زیبایی را نشان می دهد که ایده های زندگی را به ارمغان می آورد. WeTransfer در سال 2009 به عنوان یک سرویس اشتراک گذاری فایل ساده و به خوبی طراحی شده برای جامعه خلاق تاسیس شده است، به مجموعه ای از محصولات برای بخش های مختلف فرآیند خلاق تبدیل شده است. این شامل پلتفورم داستان سرایی WePresent، ابزار اسلایدر سریع، چیدمان برنامه، برنامه جمع آوری مطالب و برنامه WeTransfer.com است که در آن 42 میلیون نفر هر ماه یک میلیارد پرونده ارسال می کنند.


تغییرات :

نیاز به یک راه جدید برای صرفه جویی، نگهداری و سازماندهی ایده ها از همه برنامه های خود؟ ساخت تابلوهای زیبا و دعوت از هر کسی برای اضافه کردن مجموعه های خود را؟ ما تو رو داریمتعداد دانلود :

10,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Nov 12, 2018

نسخه فعلی :

3.0.6

توسعه دهنده :

WeTransfer BV

حجم فایل :

8.46 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

support@wetransfer.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد