از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

KPN Veilig
KPN Veilig

دانلود KPN Veilig 17.6.0014350

  
توسط: KPN
2486
رده سنی: 3 سال و بالاتر

KPN Veilig یک برنامه آنتی ویروس برای رایانه لوحی و گوشی های هوشمند است. آنتی ویروس KPN ایمن ویروس ها و نرم افزارهای جاسوسی را از بین می برد. اما KPN Veilig همچنین از گوشی های هوشمند خود در مقابل تهدیدهای اینترنتی محافظت می کند.

KPN Veilig رایگان برای 2 دستگاه برای همه مشتریان KPN با اشتراک اینترنت رایگان است. شما می توانید KPN را به 5 دستگاه گسترش دهید.

برای نصب 3 مرحله زیر را دنبال کنید:
1. نام کاربری و رمز عبور KPN ID خود را در دست بگیرید (یا این را از طریق MijnKPN ایجاد کنید)
2. برنامه را دانلود کنید و با شناسه KPN خود وارد شوید
3. مراحل نصب KPN Safe را در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود دنبال کنید
در حال حاضر گوشی های هوشمند خود را با یک ضد ویروس و دیگر روش های امنیتی محافظت می شود. آیا می خواهید از دستگاه های بیشتر محافظت کنید؟ سپس برای هر دستگاهی که میخواهید محافظت کنید، مراحل 2 و 3 را دنبال کنید.

از طریق صفحه مدیریت KPN Veilig (Veilig.kpn.com) شما می توانید دستگاه ها را اضافه یا حذف کنید، KPN با ایمن (دوباره) دانلود و نام یک دستگاه. شما همچنین می توانید ببینید که چند مجوز شما برای محافظت از دستگاه های دیگر با آنتی ویروس KPN Safe را ترک کرده اید. همچنین نسخه KPN Safe برای کامپیوتر / لپ تاپ شما وجود دارد.

KPN Veilig ویژگی های زیر را ارائه می دهد:
- آنتی ویروس
- مرور امن
- قوانین خانه
- 'یاب'
- حریم خصوصی برنامه ها
- مسدود کردن تماس ها

اگر میخواهید از راه دور دستگاه را پاک کنید و قفل کنید، KPN Secure به دسترسی به حقوق مدیر دستگاه نیاز دارد. علاوه بر این، KPN نیاز به مجوز امن برای استفاده از خدمات دسترسی دارد. این خدمات عمدتا برای قوانین خانه استفاده می شود. این اجازه می دهد تا والدین استفاده از برنامه ها را برای کودکان محدود کرده و محتوای وب مضر را مسدود کنند.

توجه: این برنامه از مجوز مدیریت دستگاه استفاده می کند.


تغییرات :

با توجه به اصطلاحات Google تغییر کردهایم، ویژگی Call Barring حذف شده است. علاوه بر این، ما برای آندروید 9 پشتیبانی کرده ایم.تعداد دانلود :

100,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Dec 20, 2018

نسخه فعلی :

17.6.0014350

توسعه دهنده :

KPN

حجم فایل :

6.95 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

apps@kpn.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد