از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Pacifica - Stress & Anxiety
Pacifica - Stress & Anxiety

دانلود Pacifica - Stress & Anxiety 7.1.2

  
توسط: Pacifica Labs Inc.
11236
رده سنی: Parental guidance

استرس، اضطراب و افسردگی می تواند در زندگی شما زندگی کند. Pacifica به شما ابزارهای طراحی شده توسط روانشناسان را ارائه می دهد تا آنها را براساس درمان رفتاری شناختی، مدیتیشن ذهن، آرامش، و ردیابی خلق و خوی / سلامتی به کار گیرید.

استرس، اضطراب و افسردگی ناشی از چرخه ای مداوم از افکار منفی است. افکار باعث احساسات و هیجان های جسمی می شوند که باعث اقدامات می شوند. Pacifica کمک می کند تا این چرخه را با استفاده از ابزارهایی که هر یک از اجزای آن را هدف قرار می دهند، شکست دهد روزبه روز، شما یاد خواهید گرفت که با استرس، اضطراب و افسردگی خود را کنترل کنید. ما درباره اصلاحات سریع یا وعده های دروغ نیستیم. ما در مورد پیشرفت واقعی، یک روز در یک زمان هستیم.

# 1 - برنامه شگفت انگیز BuzzFeed برای هر کسی که با اضطراب زندگی می کند
# 1 - فوربس 4 فن آوری نوآوری در سلامت روان

ابزار آرامش بخش و آرامش بخش
با استفاده از یکی از تمرینات 25+ صوتی Pacifica، از جمله تنفس عمیق، آرامش عضلات، تجسم مثبت، مراقبه های ذهن آگاهی و موارد دیگر، آرام کردن در لحظات استرس یا اضطراب. این فعالیت ها برای صداهای آرامش بخش مانند امواج اقیانوس یا رعد و برق تنظیم می شود.

راهنمای صیغه شخصی
مسیرهای طراحی شده توسط روان شناسان شامل درس های صوتی و فعالیت های مفید برای کمک به شما در استرس، اضطراب، یا افسردگی می باشد. اینها عبارتند از: راه مقدماتی، دو مسیر متمرکز بر CBT و مسیر یادآوری.

ردیاب MOOD
خلق و خوی و احساسات را در طول روز، یادداشت های خاصی (وضعیت، ماشه و غیره)، به طوری که می توانید الگوهای را متوجه شوید و در طول زمان بهبود پیدا کنید.

فکر می کنم ضبط، بازپرداخت و تجزیه و تحلیل
از ابزار تجزیه و تحلیل افکار طراحی شده توسط روانشناسان Pacifica استفاده کنید تا بدانید که چگونه الگوهای تفکر تحریف شده به اضطراب شما کمک می کنند. Pacifica از تکنیک های CBT برای کمک به شما در یک روش متعادل تر فکر می کند که به شکستن چرخه تفکر منفی کمک می کند.

چالش های روزانه و ردیابی هدف
Pacifica از تکنیکهای CBT برای کمک به شما در مواجهه با اضطراب خود، یک روز در یک زمان استفاده می کند و به تدریج از طریق چالش های روزانه به اهداف بلندمدت خود می پردازد.

گیرنده سلامت
تنظیم و پیگیری اهداف سلامت روزانه برای عادات که بر اضطراب (ورزش، خواب، کافئین، الکل و غیره) تاثیر می گذارد. یاد بگیرید که کدام یک از اینها موجب بروز اضطراب شما بر اساس الگوهای رفتاری شما می شود. ورزش، خواب و کافئین همچنین می تواند با استفاده از برنامه سلامت اپل ذخیره شود.

انجمن ها و گروه ها
شما تنها در این نیستید به اشتراک گذاشتن داستان ها، مشاوره و بیشتر با جامعه حمایت از Pacifica.


PACIFICA FULL ACCESS PRICE & TERMS
Pacifica رایگان برای دانلود و استفاده است. Pacifica Full Access اجازه استفاده نامحدود از مجموعه ابزارها را می دهد و از طریق یک اشتراک خودکار به روز رسانی در دسترس است. دو گزینه وجود دارد:

1 ماه: 8.99 دلار
1 سال: 53.99 دلار

این قیمت ها برای مشتریان ایالات متحده است. قیمت گذاری در کشورهای دیگر ممکن است متفاوت باشد و اتهامات واقعی ممکن است بسته به اقامت کشور شما به پول محلی شما تبدیل شود. پس از تأیید خرید، پرداخت به حساب Google Play شما پرداخت می شود.

اشتراک Pacific Access کامل شما به صورت خودکار در پایان هر دوره تمدید خواهد شد و کارت اعتباری شما از طریق حساب Google Play شما پرداخت خواهد شد. شما می توانید در هر زمان از تنظیمات حساب Google Play خود تمدید خودکار را خاموش کنید، اما بازپرداخت برای بخش استفاده نشده از این مدت ارائه نخواهد شد.

آیا نیازمند کمک با برنامه هستید؟ لطفا ایمیل info@thinkpacifica.com

TERMS OF SERVICE: http://thinkpacifica.com/tos.html
سیاست حفظ حریم خصوصی: http://thinkpacifica.com/privacy.html


تغییرات :

این نسخه شامل چند رفع اشکال کوچک است.تعداد دانلود :

500,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jan 14, 2019

نسخه فعلی :

7.1.2

توسعه دهنده :

Pacifica Labs Inc.

حجم فایل :

36.36 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

info@thinkpacifica.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد