WhatsApp Business

دانلود آخرین نسخه
WhatsApp Business
WhatsApp Business
WhatsApp Business
WhatsApp Business
WhatsApp کسب و کار شما را قادر می سازد که حضور کسب و کار در WhatsApp، موثرتر با مشتریان خود ارتباط برقرار و کمک به رشد کسب و کار شما.

اگر شماره های کسب و کار و شخصی خود را جداگانه داشته باشید، می توانید از WhatsApp Business و WhatsApp Messenger به همان گوشی نصب شده و آنها را با شماره های مختلف ثبت کنید.

علاوه بر ویژگی های موجود در WhatsApp Messenger، WhatsApp Business شامل موارد زیر است:

• PROFILE BUSINESS: یک نمایه برای کسب و کارتان ایجاد کنید تا به مشتریانتان اطلاعات ارزشمندی مانند وبسایت، مکان یا اطلاعات تماستان را پیدا کنید.

• ابزارهای کسب و کار: برای پاسخ دادن به مشتریان خود، با استفاده از پیام های دور برای نشان دادن که شما دور هستید.

• پشتیبانی زمین شماره / ثابت: شما می توانید از WhatsApp کسب و کار با شماره تلفن ثابت (یا ثابت) استفاده کنید و مشتریان شما می توانند به آن شماره پیام ارسال کنند. در حین تأیید، گزینه «تماس با من» را برای دریافت کد از طریق تماس تلفنی انتخاب کنید.

• هر دو WHAATSAPP MESSENGER و WHATSAPP کسب و کار اجرا: شما می توانید هر دو از WhatsApp کسب و کار و WhatsApp مسنجر را در همان تلفن استفاده کنید، اما هر برنامه باید شماره تلفن منحصر به فرد خود را داشته باشد.

• WHATSAPP WEB: شما می توانید به طور موثر به مشتریان خود درست از مرورگر کامپیوتر خود پاسخ دهید.

WhatsApp کسب و کار در بالای WhatsApp Messenger ساخته شده و شامل تمام ویژگی هایی است که به آن تکیه می کنید، از قبیل توانایی ارسال چندرسانه ای، تماس های رایگان *، پیام های بین المللی رایگان *، چت گروهی، پیام های آفلاین و خیلی بیشتر.

* اتهامات داده ممکن است اعمال شود برای جزئیات بیشتر با ارائه دهنده خود تماس بگیرید.

توجه: هنگامی که شما پشتیبان چت خود را از WhatsApp مسنجر به WhatsApp کسب و کار بازگردانید، دیگر قادر نخواهید بود آن را به WhatsApp Messenger بازگردانید. اگر می خواهید به عقب برگردید، توصیه می کنیم قبل از شروع استفاده از WhatsApp Business نسخه پشتیبان تهیه مسنجر WhatsApp Messenger را روی گوشی خود به رایانه خود کپی کنید.

-------------------------------------------------- -------
ما همیشه هیجان زده هستیم که از شما بشنویم! اگر شما هر گونه بازخورد، سوالات و یا نگرانی ها، لطفا به ما ایمیل بزنید:


smb@support.whatsapp.com (mailto: smb@support.whatsapp.com)


یا ما را در توییتر دنبال کنید:


http://twitter.com/WhatsApp
@ WattsApp
-------------------------------------------------- -------
تعییرات :
- فیلتر لیست چت به سرعت چت بر اساس برچسب ها پیدا کنید یا اینکه آنها خوانده یا خوانده نشده باشند.
- ویژگی های جدید در وب WhatsApp. شما هم اکنون می توانید شاخص های برچسب را مشاهده کرده و فیلتر ها را با برچسب ها با استفاده از نماد فیلتر کردن لیست چت هنگام استفاده از WhatsApp Web. فیلتر کردن پیام های خوانده نشده، گروه ها و لیست پخش در WhatsApp Web پشتیبانی نمی شود.
- لینک های کوتاه (wa.me/your_number) را به اشتراک بگذارید. ایجاد و به اشتراک گذاشتن لینک های کوتاه که باعث می شود مشتریان برای شروع یک چت با شما آسان باشند.
دانلود WhatsApp Business نسخه 2.19.44
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید