Next Lock Screen

دانلود آخرین نسخه
Next Lock Screen
Next Lock Screen
Next Lock Screen
Next Lock Screen
Next Lock Screen
Next Lock Screen
Next Lock Screen
برنده جایزه بهترین نرم افزار قفل صفحه برای آندروید - AndroidPIT، بهترین برنامه های آندروید سال 2016 (https://www.androidpit.com/best-android-apps)


صفحه نمایش قفل بعدی صفحه قفل نهایی برای حرفه ای های مشغول است. بعد کمک می کند تا محافظت از تلفن خود را از دسترسی ناخواسته توسط دیگران، و شما فورا مولد تر است. این یک برنامه قفل تولید عالی و همراه برای زندگی روزمره است.

عملکردهای زیر را به طور مستقیم بر روی صفحه قفل خود انجام دهید:
- قفل سفارشی: محافظت از گوشی خود را با یک کد پین یا کد الگو. باز کردن اثر انگشت در دستگاه های سخت افزاری موجود است. قفل هوشمند بر اساس مکان (خانه و یا کار).
- اطلاعیه ها: تماس های از دست رفته، پیام های متنی، و پیام های اطلاع رسانی از برنامه هایی مانند فیس بوک، جیمیل و WhatsApp را مشاهده کنید.
- مردم: به راحتی تماس بگیرید و یا متن مخاطبین مورد علاقه خود را از صفحه قفل.
- برنامه ها: برنامه های مورد علاقه خود را با راه انداز داخلی برنامه ما راه اندازی کنید.
- ابزارها: دسترسی سریع به دوربین، چراغ قوه، Wi-Fi، بلوتوث و موارد دیگر.
- آب و هوا: آب و هوای محلی را با به روز رسانی خودکار بررسی کنید.
- تقویم: مشاهده رویدادهای آینده خود، با زمان و مکان کامل است. دریافت جلسات را برای امروز و فردا خلاصه کنید.
- پخش کننده موسیقی: آهنگ های مورد علاقه و لیست های پخش مورد علاقه خود را کنترل کنید. بعد از پشتیبانی از محبوب ترین برنامه های موسیقی مانند Spotify، Audible و Pandora.
- تصاویر پس زمینه: تصویر خود را و یا از گالری ما از عکس را انتخاب کنید. تصاویر پس زمینه بینگ روز را برای دریافت یک تصویر زیبا زیبا بر روی صفحه خود هر روز را انتخاب کنید.

صفحه قفل بعدی در سراسر جهان در دسترس است و از زبانهای انگلیسی، اسپانیایی، پرتغالی و چینی پشتیبانی می کند.

توسط توسط

Thurrott.com: "مایکروسافت در آخر هفته، برنامه قفل صفحه نمایش بعدی خود را برای Android به روز کرد، یک جایگزین قفل شخصی شخصی که به شما امکان می دهد تقویم، تماس های از دست رفته، ایمیل و پیام های متنی را در یک نگاه ببینید و سپس بدون قفل کردن دستگاه خود عمل کنید. ... این واقعا شیرین است. "
(https://www.thurrott.com/mobile/android/457/microsoft-android-next-lock-screen)

AndroidPIT: "فلسفه جدید مایکروسافت در حال پیاده سازی Cross-Platform و Cross-OS با نرم افزار آن سود پرداخت شده است، و Next Lock Screen یکی دیگر از نمونه های خوب طراحی مایکروسافت است که مکمل اکوسیستم Android است."
(https://www.androidpit.com/best-android-lock-screen-apps)

Android Guys: "صفحه قفل بعدی کار بزرگی را برای اضافه کردن بهره وری به صفحه قفل خود انجام می دهد. این برنامه ای است که هر کسی که می خواهد قابلیت های بیشتری را در بالای لیست خود قرار دهد."
(http://www.androidguys.com/2015/05/18/prioritize-your-lockscreen-with-next-lock-screen-monday-makeover/)

LifeHacker: بعد اطلاعات مهمی مانند جلسات آینده، تماس های از دست رفته و پیام های متنی را در صفحه قفل خود برای دسترسی سریع فراهم می کند. شما می توانید اعلان ها را بکشید تا آنها را رد کنید (مانند کشویی مشخص شده) و برای باز کردن قفل صفحه "
(http://lifehacker.com/next-lock-screen-adapts-notifications-and-shortcuts-to-1649930701)

درباره بعدی
Lock Screen Next یک پروژه مایکروسافت گاراژ توسط سازندگان Arrow Launcher، پرتاب ساده و شخصی برای آندروید است. گاراژ مایکروسافت ایده های جدید را به پروژه های واقعی تبدیل می کند. در مورد گاراژ بیشتر بدانید: http://microsoft.com/garage

بعد جامعه مدنظر است
به جامعه بتای پر جنب و جوش ما بپیوندید: http://aka.ms/nextbeta
رای دادن به بهترین مناطق در: http://nextlockscreen.uservoice.com/

با نصب این برنامه، شما با شرایط استفاده (http://go.microsoft.com/fwlink/؟LinkID=246338) و خطمشی رازداری (http://go.micrsoft.com/fwlink/؟LinkID=248686) موافقت میکنید )
تعییرات :
چه خبر:
 - رفع اشکالات
دانلود Next Lock Screen نسخه 3.11.6
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد
اَپ های دیگر از این سازنده

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید