از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Microsoft Planner
Microsoft Planner

دانلود Microsoft Planner 1.6.1

  
2533
رده سنی: 3 سال و بالاتر

برنامه ریز مایکروسافت مستلزم مکلف دفتر 365 واجد شرایط یا مدرسه واجد شرایط است. این برنامه حساب های شخصی Office 365 را پشتیبانی نمی کند (به عنوان مثال: name@outlook.com یا name@hotmail.com). اگر شما در مورد اشتراک شرکت شما یا خدماتی که به آن دسترسی دارید مطمئن نیستید، لطفا با بخش IT خود تماس بگیرید.

برنامهنویسی یک روش ساده و بصری برای سازماندهی کار گروهی فراهم می کند. برنامهنویسی برای تیم شما آسان است برای ایجاد برنامههای جدید، سازماندهی و اختصاص دادن وظایف، به اشتراک گذاشتن فایلها، گپ زدن در مورد آنچه که در حال کار بر روی آن هستید، و به روز رسانی در حال پیشرفت.

- سازماندهی کار بصری -
هر طرح دارای هیئت مدیره خاص خود است، جایی که می توانید وظایف خود را در سطل ها انجام دهید. شما می توانید وظایف را بر اساس وضعیت خود طبقه بندی کنید و یا به آنها به آنها اختصاص داده است. برای به روز رسانی وضعیت و یا تغییر تکالیف، فقط کشیدن و رها کردن کارهای بین ستون.

-- دید --
نمایه Tasks من یک لیست جامع از تمام وظایف و وضعیت خود را در همه برنامه های شما فراهم می کند. اعضای تیم همیشه با همکاری در یک برنامه، می دانند چه کسی بر روی چه چیزی کار می کند.

-- همکاری --
برای Office 365 ساخته شده است، برنامهنویس به شما اجازه می دهد با هم کارهای مشابهی انجام دهید، عکس های گرفته شده را مستقیما به آنها وصل کنید و حتی مکالمات را در اطراف کارها بدون تغییر بین برنامه ها انجام دهید. با برنامه ریز، تمام بحث ها و تحویل های تیم شما با این طرح ادامه می یابد و از برنامه های مختلف جدا نمی شوند.

- این نسخهها کار میکند در سراسر دستگاه -
برنامهنویس در همه دستگاههای شما کار میکند و با برنامهنویس، همه همیشه در همان صفحه قرار دارند. ادامه در حال مکالمه و به روز رسانی کارهای خود را در هنگام رفتن و یا در میز کار خود.

شرایط سرویس: https://go.microsoft.com/fwlink/؟linkid=846831
سیاست حفظ حریم خصوصی: https://go.microsoft.com/fwlink/؟LinkId=521839

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا به https://go.microsoft.com/fwlink/؟linkid=849068 مراجعه کنید


تغییرات :

با تشکر از شما برای استفاده از برنامهنویس

ما به طور مرتب به روز رسانی های برنامه را انجام می دهیم که شامل ویژگی های جدید و همچنین بهبود سرعت و قابلیت اطمینان می شود.تعداد دانلود :

500,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jan 14, 2019

نسخه فعلی :

1.6.1

توسعه دهنده :

Microsoft Corporation

حجم فایل :

12.14 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

noreply@microsoft.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد