از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

How To Reduce Belly Fat Fast
How To Reduce Belly Fat Fast

دانلود How To Reduce Belly Fat Fast 1.5

  
توسط: CrisOleo Apps
1628
رده سنی: Mature 17+

چگونه چربی سریع شکم را کاهش دهیم

آیا می خواهید سریع چربی شکم را کاهش دهید؟ میخواهید کمر اب کنه؟ سپس در تمرین بعدی تمرینات شکمی را امتحان کنید. ما به شما مهم ترین تمرینات ABS را آموزش می دهیم تا در هفته ها پاره پاره و تونسته شود.
هدف ما این است که شما را در یک کت و شلوار حمام زیبا نگاه کنید، پس منتظر چه چیزی هستید، امروز برنامه رایگان ما را دانلود کنید و شروع به یادگیری چگونگی کاهش سریع چربی شکم خود کنید!

این تمرین 10 دقیقه ای یک روش کارآمد برای کاهش چربی شکم است، کمر کمری خود را نشان می دهد، قدرت هسته ای را بهبود می بخشد، و شش بسته abs را کشف می کند. برای بهترین نتایج، تمرینات را در پایان تمرین معمول خود تمرین کنید و یا آنها را به عنوان تمرین جداگانه سه تا پنج روز در هفته انجام دهید.

برای کاهش چربی شکم به سرعت، علاوه بر ایجاد این تمرین معمول، ضروری است که یک رژیم غذایی سالم بدون چربی را دنبال کنید، شما با نتایج شگفت زده خواهید شد.


تغییرات :

به روز رسانی گرافیک و رابط کاربر، در حال حاضر با فیلم های تمرین و طرح های دیگر با اطلاعات و راهنمایی در مورد چگونگی کاهش چربی شکم.

یک ماشین حساب شاخص بدن اضافه شده است، یک ابزار کلی برای محاسبه شاخص های اغلب استفاده شده برای اندازه گیری سلامت انسان است.

یک برنامه غذای رژیم غذایی 7 روزه اضافه کرد؛ که نشان می دهد دستورالعمل های غذایی رژیم غذایی سالم است. با 3 وعده غذایی سالم و دو تنقلات در روز، این رژیم غذایی ساده نشان می دهد که الگوهای تغذیه ای سالم شما می توانید برای کنترل وزن مادام العمر به دنبال داشته باشید.تعداد دانلود :

100,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Mar 1, 2018

نسخه فعلی :

1.5

توسعه دهنده :

CrisOleo Apps

حجم فایل :

98.29 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

crisoleo77@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد