News Pro: For You, In Depth

دانلود آخرین نسخه
News Pro: For You, In Depth
News Pro: For You, In Depth
News Pro: For You, In Depth
News Pro: For You, In Depth
News Pro: For You, In Depth
News Pro، یک پروژه مایکروسافت گاراژ، به شما کمک می کند تا اخبار روزانه در اطراف کار و زندگی خود را جستجو کنید. منافع منحصر به فرد خود را با بیش از یک میلیون موضوع انتخاب کنید.
با به کارگیری مهمترین و مهمترین مقالات هر روز با توجه به آنچه که به نظر شما می رسد، به طور موثر آگاه شوید.
قدرت شبکه های اجتماعی را برای اخبار روزانه خود بکار ببرید. شما می توانید وارد فیس بوک و LinkedIn شوید تا روزنامه های روزانه خود را به تجربه کاری و منافع خود بسپارید.
مقالات و موضوعاتی را که نمی دانید مورد نیاز خود را پیدا کنید. News Pro شما می توانید محدوده به روز رسانی اخبار روزانه خود را با ارائه مباحث جدید برای جستجوی بر اساس منافع فعلی خود و با کمک به شما کشف وب سایت های که در آن شما می توانید مقالات که برای شما جالب است را بخوانید. شما همچنین می توانید اخبار مربوط به هر موضوع را در برنامه جستجو کنید، بنابراین شما همیشه می توانید به طور کامل مطلع باشید.
بیا و اخبار را به اشتراک بگذارید و نظرات خود را با همکاران و دوستانتان در گروه ها تبادل نظر کنید. انجمن های محبوب و هیئت مدیره وجود دارد که مردم در مورد یکدیگر صحبت می کنند، به اشتراک می گذارند و یاد می گیرند.
عامل خبری شخصی شما می تواند با موضوعات و داستان های جالبی همراه شما در تمام طول روز نگه دارد. علاوه بر این، ربات به شما خواهد شد تا شما را هنگامی که یک شخصیت خود را آپلود و به اشتراک گذاری با او را تعجب.
News Pro یک پروژه مایکروسافت گاراژ است و ما دوست داریم نظرات شما را بشنویم چون ما همچنان به تکامل و بهبود برنامه ما ادامه میدهیم. مایکروسافت گاراژ یک خروجی برای پروژه های تجربی است که شما می توانید آن را امتحان کنید. در https://garage.microsoft.com بیشتر بدانید.
لطفا ما را در فیس بوک و توییتر دنبال کنید.
تعییرات :
• سقوط برنامه جزئی ثابت شده است
دانلود News Pro: For You, In Depth نسخه 1.2
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد
اَپ های دیگر از این سازنده

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید