از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Peaks - Beleggen met je wisselgeld
Peaks - Beleggen met je wisselgeld

دانلود Peaks - Beleggen met je wisselgeld 1.13.1

  
دسته: مالی
توسط: Peaks B.V.
291
رده سنی: 3 سال و بالاتر

چگونه پولتان را عوض می کنید؟
در Peaks شما می توانید تغییر خود را به دو روش سرمایه گذاری کنید. شما می توانید یک مقدار ثابت بین € 1 تا € 10 هر روز را کنار بگذارید. به این ترتیب شما دقیقا می دانید که در آن ایستاده اید. و اگر شما یک حساب Rabobank را پیوند دهید، می توانید بانک های خود را خاتمه دهید. مبلغ بدهی های بانکی شما پس از یورو بعدی گرد می شود و تغییر شما به سرمایه گذاری شما ادامه خواهد یافت. با یک فنجان قهوه ای از € 2.70 شما به جای € 0.30 قرار دهید. در بلند مدت، شما با هم جمع می کنید. اگر میخواهید گام بزرگتری در ساختن گلدان برای بعد ایجاد کنید، می توانید دوبرابر را روشن کنید و تغییر خود را دو برابر کنید (سه یا چهار)!

در هر دو روش سرمایه گذاری تغییر شما، یک بار در هفته شما کنار گذاشته شده از حساب بانکی خود و سرمایه گذاری شده است. حداقل اگر واقعا بخواهید در برنامه شما همیشه می توانید تغییر دهید که در آن هفته ارسال نمی شود.

چه چیزی به شما سرمایه گذاری می کند؟
با هر نمونه ای که شما در صندوق های شاخص پایدار سرمایه گذاری می کنید. این شامل صدها سهام و ده ها تن اوراق قرضه، در سراسر جهان، در بخش های مختلف و شرکت ها گسترش یافته است. به این ترتیب، شما را از خطرات - که فقط بخشی از سرمایه گذاری - جلوگیری از حداکثر ممکن است.

شاخص این بودجه که با Peaks سرمایه گذاری می کنید تنها از شرکت های پایدار در هر بخش تشکیل شده است. توجه به نحوه برخورد شرکت با افراد و محیط زیست و نحوه مدیریت آنها اهمیت دارد. بنابراین شما در سلاح های متضاد، تولید دخانیات و الکل و انرژی هسته ای سرمایه گذاری نمی کنید.

چقدر مناسب است؟
در Peaks ما متقاعد شده ایم که هر کس می تواند سرمایه گذاری کند، حتی اگر شما کمی درک کنید. ما قبلا کار دشواری انجام داده ایم. ما چهار صندوق جمع آوری شده: ملایم، تند، شارپ و داغ. هر پرونده حاوی نسبت های مختلف سهام و اوراق قرضه است. سهام داغ هستند، آنها ارزش زیادی دارند. اوراق قرضه خفیف تر است شما کمتر خطر می گیرید، اما آنها همچنین می توانند به شما کمتری بدهند.

سرمایه گذاری و ریسک دست به دست می شود. شما خودتان را انتخاب می کنید که چقدر ریسک می کنید. اما دقیقا همانطور که سرمایه گذاری های شما انجام می شود، پیشرفت در بازارهای مالی است. در Peaks ما بر آن تاثیری نداریم، ما فقط می توانیم پیش بینی کنیم. ما این پیش بینی ها را بر پایه نتایج گذشته قرار می دهیم. ما نمی توانیم تضمین کنیم که این اتفاق دوباره رخ خواهد داد.

و از آنجا که ما نمی خواهیم شما را برای ریسک غیر ضروری، صرفه جویی کنید، فقط پولی را که می توانید از دست بدهید سرمایه گذاری کنید. آیا شما هنوز پول بیشتری از پیش بینی شده دارید؟ سپس شما می توانید سرمایه گذاری خود را در هر زمان به فروش برسانید. در نظر داشته باشید که با نرخی که در آن زمان اعمال می شود برخورد می کنید. این می تواند کمتر از زمانی است که شما شروع به کار کردید، بنابراین باید سرمایه گذاری خود را از دست بدهید.

هزینه ها چه می شود؟
پس از سه ماه آزاد، برای استفاده از برنامه، اگر شما با کمتر از 2500 یورو سرمایه گذاری کنید، شما 1 یورو به ازای هر ماه پرداخت می کنید. اگر سرمایه متوسط ​​سرمایه شما بالاتر از آن باشد، شما سالانه به میزان 0.5٪ می پردازید. شما این را به صورت اقساط، کمی هر ماه پرداخت می کنید.
علاوه بر این، هزینه صندوق بین 0.20 تا 0.40 درصد در سال است. این در حال حاضر در بازده مورد انتظار از اوراق بهادار Peaks منتقل شده است.

آیا ایمن است؟
Peaks یک شرکت سرمایه گذاری است که با حمایت Rabobank تأسیس شده است و تحت نظارت سازمان هلدینگ بازارهای مالی AFM قرار دارد. این به این معنی است که ما باید قوانین را رعایت کنیم، و ما دوست داریم که این کار را انجام دهیم. ما فکر می کنیم بسیار مهم است که پول و اطلاعات شما بی خطر باشند. ما فقط از داده های شما برای مقاصدی که قبلا با آن موافق هستید استفاده می کنیم. و پول شما توسط Peaks مدیریت نمی شود، بلکه توسط Stichting Derdengelden Peaks. این بدان معنی است که اگر چیزی با Peaks اشتباه باشد، شما همیشه می توانید به پول خود بروید.
همچنین بیانیه حریم شخصی ما را در www.peaks.nl/privacy مشاهده کنید.

می دانید که با سرمایه گذاری ریسک می کنید. و شما می توانید (بخشی از) سپرده خود را از دست بدهید.

www.peaks.nl
Leidsestraat 27-1
1017 NT آمستردام
هلند


تغییرات :

آیا بعد از آن پول ما را نیز کنار بگذارید؟ اکنون یک میانبر برای پول وجود دارد. اگر مقدار بزرگ + را نگه دارید، می توانید یک مقدار را انتخاب کنید و از آن به سمت راست به صفحه iDEAL بانک خود بروید. شما هرگز پولی را که سریع خرج کرده اید خرج نکردید این میانبر نیز کار می کند اگر شما می خواهید پول را اخراج کنید. سپس دکمه بزرگ را نگه دارید.

ما همچنان Peaks را به طور مداوم بهبود می بخشیم. آیا برای ما پیشنهادی دارید؟ سپس ما دوست داریم آن را بشنویم!تعداد دانلود :

50,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Sep 14, 2018

نسخه فعلی :

1.13.1

توسعه دهنده :

Peaks B.V.

حجم فایل :

48.13 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

klantenservice@peaks.nl


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد