Xbox beta

دانلود آخرین نسخه
Xbox beta
Xbox beta
Xbox beta
Xbox beta
Xbox beta
Xbox beta
این یک بتا عمومی از برنامه ایکس باکس است که اسکناس های اولیه را در قابلیت های جدید فراهم می کند. از دکمه بازخورد در برنامه استفاده کنید تا به ما اطلاع دهید آنچه شما فکر می کنید.

XBOX APP BETA AGREEMENT
 
شرایط زیر هر شرایط مجوز نرم افزار را که با بتا ایکس باکس همراه است، تکمیل می کند.
 
موافقت نامه خدمات مایکروسافت. شما تأیید میکنید که قبلا با توافقنامه سرویسهای مایکروسافت موافقت کرده اید. توافقنامه خدمات مایکروسافت برای استفاده شما از بتا برنامه ایکس باکس استفاده می شود.
 
بازخورد. اگر شما بتای ایکس باکس را به مایکروسافت بازخورد بدهید، به مایکروسافت بدون نیاز به حق استفاده، به اشتراک گذاشتن و تجدید نظر در بازخورد خود به هیچ وجه و به هر دلیلی. شما همچنین بدون پرداخت هزینه حق ثبت اختراع برای محصولات، فن آوری ها و خدمات خود به اشخاص ثالث برای استفاده یا ارتباط با هر بخش خاصی از یک نرم افزار یا سرویس مایکروسافت که شامل بازخورد است را نیز ارائه می دهید. شما بازخوردی را که مربوط به مجوز است و نیاز به مایکروسافت برای صدور مجوز نرم افزار یا اسناد خود را به اشخاص ثالث ارائه نمی کند، زیرا ما بازخورد شما را در آنها قرار می دهیم. این حقوق از این توافق پیروی می کنند.
 
نرم افزار قبل از انتشار نسخه بتای ایکس باکس پیش از انتشار است. این ممکن است به درستی کار نکند یا کار نهایی نهایی نرم افزار را انجام دهد. ما ممکن است آن را برای نسخه نهایی، تجاری بازنویسی کنیم. ما همچنین ممکن است یک نسخه تجاری را منتشر نکنیم. "
تعییرات :
این نسخه تغییرات پایداری لازم را برای سرویس های برنامه Backend ما اضافه می کند. برای جلوگیری از از دست دادن قابلیت، لطفا به محض این که این نسخه را به روز کنید.
رفع اشکال: این نسخه همچنین انواع رفع اشکال در دسترسی و بهبود برای خوانندگان صفحه نمایش را به ارمغان می آورد.
دانلود Xbox beta نسخه 1902.0226.2202
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد
اَپ های دیگر از این سازنده

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید