از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Xbox beta
Xbox beta

دانلود Xbox beta 1810.0108.2254

  
دسته: سرگرمی
51108
رده سنی: 3 سال و بالاتر

این یک بتا عمومی از برنامه ایکس باکس است که زیرساخت های اولیه را در قابلیت های جدید فراهم می کند. از دکمه بازخورد در برنامه استفاده کنید تا به ما اطلاع دهید آنچه شما فکر می کنید.

XBOX APP BETA AGREEMENT
 
اصطلاحات زیر مکمل شرایط مجوز نرم افزار است که با بتا ایکس باکس همراه است.
 
موافقت نامه خدمات مایکروسافت. شما تصدیق میکنید که قبلا با توافقنامه خدمات مایکروسافت موافقت کرده اید. توافقنامه خدمات مایکروسافت برای استفاده شما از بتا برنامه ایکس باکس استفاده می شود.
 
بازخورد. اگر شما بتای ایکس باکس را به مایکروسافت بازخوردی دادید، به مایکروسافت بدون نیاز به حق استفاده، به اشتراک گذاشتن و تجدید نظر در بازخورد خود به هیچ وجه و به هر دلیلی. شما همچنین به شخص ثالث، بدون هزینه، هر گونه حقوق ثبت اختراع مورد نیاز برای محصولات، فن آوری ها و خدمات خود را برای استفاده یا ارتباط با هر بخش خاصی از نرم افزار یا سرویس مایکروسافت که شامل بازخورد است، می دهید. شما بازخوردی را که مربوط به یک مجوز است و نیازی به مایکروسافت برای صدور مجوز نرم افزار یا مستندات آن به اشخاص ثالث نیست، ارائه می دهیم زیرا بازخورد شما در آنها است. این حقوق از این توافق پیروی می کنند.
 
نرم افزار قبل از انتشار نسخه بتای ایکس باکس پیش از انتشار است. این ممکن است به درستی کار نکند یا کار نهایی نهایی نرم افزار را انجام دهد. ما ممکن است آن را برای نسخه نهایی، تجاری بازنویسی کنیم. ما همچنین ممکن است یک نسخه تجاری را منتشر کنیم. "


تغییرات :

به روز رسانی مجوزهای برنامه برای پیروی از یک سیاست جدید Googleتعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jan 9, 2019

نسخه فعلی :

1810.0108.2254

توسعه دهنده :

Microsoft Corporation

حجم فایل :

47.1 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

xboxonandroid@microsoft.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد