از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

30 Day Weight Loss - Run Diet
30 Day Weight Loss - Run Diet

دانلود 30 Day Weight Loss - Run Diet 2.10

  
332
رده سنی: همه سنین

احساس چربی یا حتی چاق؟ آیا می خواهید یک منفعت بهتر به عنوان یکی از قطعنامه های سال 2018 شما باشد؟ تلاش برای پیدا کردن یک برنامه کاهش وزن آسان برای کمک به کاهش وزن، اما نیاز به چیزی بسیار آسان است که هر کس می تواند آن را انجام دهد؟ خوشامد گویی به کاهش وزن 30 روزه، برنامه ترکیبی از پیاده روی ساده، پیاده روی سریع، دویدن، دویدن و سرعت بالا برای کمک به شما برای رسیدن به کاهش چربی، همراه با یک رژیم غذایی ساده است که تضمین شده است که به شما کمک می کند تا باریک ترین طبیعی راه بدون مصرف قرص. شما دیگر نباید به خودتان بگویید که "من چربی دارم، بنابراین باید گرسنه باشم" - این برنامه به شما دستورات سالم زیادی می دهد، به طوری که می توانید اندازه کمر انتخاب خود را بدست آورید و همزمان بخورید. شیوه زندگی خود را تغییر دهید، تناسب اندام یا سلامتی و چاقی خود را بهبود ندهید!

امکانات عبارتند از:

✔ برنامه مبتدی HIIT که فقط نیاز به پیاده روی، سریع راه رفتن، اجرا و با حداکثر سرعت دویدن برای هر تمرین است که تضمین می کند برای سوختن چربی شکم و کالری شما.
✔ 100 نوع غذا در برنامه غذایی با لیست خرید برای کمک به شما در رژیم غذایی در راحت ترین و به حداقل درد در راه است.
✔ تمرین سفارشی و برنامه رژیم غذایی برای همه که براساس سن و وزن شما طراحی شده است برای کمک به کاهش وزن در 30 روز! یک هدف بزرگ را در سی روز به دست بیاورید
✔ راهنمایی های از دست دادن وزن، اسرار و یا هک های زندگی به عنوان یادآوری به صورت روزانه ارسال شده است.
✔ سخت است به تدریج به طور روزانه ramped - ایجاد یک عادت برای ورزش برای بهبود سلامت و تناسب اندام بدون بیش از گسترش خود را!


این که آیا شما یک مرد یا یک زن، دختر یا پسر هستید، جوان یا قدیمی، یک مامان مشغول و یا یک نوجوان، تا زمانی که شما می توانید راه رفتن و دویدن، این برنامه برای شما است. بیا به این برنامه بپیوندید تا این وزن ایده آل را برای شما به دست آورید تا از تابستان خود در ساحل در لباس دوشیزه یا کت و شلوار شنا لذت ببرید، در مهمانی یا حتی عروسی خود، درخشید!


تغییرات :

تکرار تکرار تابع را اضافه کنیدتعداد دانلود :

100,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Sep 16, 2017

نسخه فعلی :

2.10

توسعه دهنده :

Weight Loss Specialist

حجم فایل :

17.82 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

benjandho@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد