از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

6x6 Police Truck Water Surfer Criminal Chase Game
6x6 Police Truck Water Surfer Criminal Chase Game

دانلود بازی 6x6 Police Truck Water Surfer Criminal Chase Game 1.0.2

  
423
رده سنی: همه سنین

آمادگی خود را برای هیجان بسیار 6x6 پلیس کامیون آب سرباز جنایی چیس بازی ماجراجویی که در آن شما را در هیئت ماموریت تعقیب پلیس هیجان انگیز با کامیون 6x6 offroad و یا ماشین پلیس واقع در ساحل ساحل اوهو مشغول اند. این بازی کامیون پلیس به شما اجازه می دهد تا فرصت تبدیل شدن به پلیس شهر یا راننده کامیون های بسیار آموزش دیده را داشته باشید که برای انجام مأموریت های نجات شهر از جمله موفقیت آمیز گانگستر واقعی یا گانگستر وگاس طرفدار متعلق به گروه گریز از میامی گروه گانگسترهای شهر است. در این پلیس در مقابل بازی دزدان، شما باید از تعقیب پلیس یا تعقیب جالب هیجان انگیز با ماشین آبرسانی رنگارنگ از بازی های آب در امان بمانید و در عین حال با استفاده از توانایی های گشت و گذار در آب برای انجام هر گانگستر پیاده روی، آب آشفته است. 6x6 پلیس کامیون آب سرباز فرار از زندان شما بازی خواهد شد intimated برای اجرای وظیفه پلیس ماشین برای تبدیل شدن به راننده بنزین پلیس رنگارنگ 6x6 کامیون وانت و یا ماشین پلیس با تکنولوژی بالا همراه با کامیون هیولا واقعی واقع در حال حاضر شبیه ساز رانندگی منحصر به فرد و یا شبیه ساز واقعی شلیک صوتی است که ایده برای بازداشت گانگستر مرگبار از مافیا وگاس فرار از شهر جرم و جنایت.

در 6x6 پلیس کامیون آب سرباز جنایی فرار از زندان شما بازی حالت هیجان فوق العاده را در حالی که تبدیل شدن به راننده کامیون پلیس و یا پلیس شهرستان که باید انجام وظیفه شلوار پلیس ماشین مجاور ساحل آبی دریا اختصاص داده شده توسط پلیس شهرستان پلیس بسیار سازمان یافته است. در این بازی کامیون پلیس، شما با استفاده از کامیون 6x6 مبتنی بر GPRS مبتنی بر GPRS یا ماشین پلیس رنگارنگ تجربه خواهید کرد و در جستجوی هیجان وحشیانه با گانگستر واقعی که پس از ارتکاب جرائم جدی فرار کرده، فرار می کند. آیا شما طرفدار بازی های جنجالی پلیس و یا بازی های بسیار مسخره بازی اتومبیل هستید؟ پس این بازی پلیس را به عنوان نیازهای منحصر به فرد خود پیدا می کنید. در این پلیس در مقابل بازی دزدان، شما باید مأموریت های گشت و گذار مختلف پلیس را با گانگستر های vegas متعلق به جنایات میامی، با شبیه ساز اکشن صوتی و موتور رانندگی مبتنی بر GPRS، انجام دهید. در این پلیس در مقابل بازی دزدان دریایی، تمام ماشین های آبرسانی یا ماشین پلیس پیشرفته همراه با کامیون هیولا پلیس 4x4 از بازی های آب به شدت درگیر در هر پیاده روی پلیس با شبیه ساز رانندگی پیشرفته و یا شبیه ساز پیشرفته تکنیک برای گرفتن هر گانگستر vegas متعلق به میامی جرم.

در 6x6 پلیس کامیون آب سرباز جنایی تعقیب بازی با موفقیت انجام هر ماموریت تعقیب پلیس در سواحل ساحل اواهو با کامیون 6x6 خارج از کشور و یا ماشین پلیس واقع بینانه همراه با کامیون هیولا پلیس از بازی های آب و بازداشت گانگستر واقعی و یا گنگستر وحشی شرورانه از جرم و جنایت میامی با استفاده از شهرستان مهارت های رانندگی کامیون یا کامیون در حوادث مرگبار و یا تعقیب گانگستر واقع گرایانه. در این بازی کامیون پلیس، به طور معقول همه خودروهای پلیس و کامیون های واکر رنگارنگ همراه با ماشین های آبرسانی در دریای آبی را با شبیه ساز اکشن یا مهارت های رانندگی شبیه ساز رانندگی و گرفتن هر گانگستر شهر، هدایت می کنند.

امکانات:
- گرافیک رنگی HD HD با کیفیت بالا از بازی های جنایی پلیس.
- برای تلفن های موبایل با کیفیت بالا و اثرات از بازی ماشین پلیس.
- سطوح بهینه سازی شده بسیار جذاب از پلیس و بازی دزد.
- کنترل های بهینه برای حرکت در بزرگراه شهری شهرستان و ساحل
- بسیار اعتیاد آور پلیس بازی مسابقه بر اساس حالت بازی.


تغییرات :

- مأموریت های پلیس جدید در دریای و زمین
- کنترل بازی کاربر پسند
- رفع بازی های کوچکتعداد دانلود :

100,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jun 21, 2018

نسخه فعلی :

1.0.2

توسعه دهنده :

Real Games Studio - 3D World

حجم فایل :

50.24 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

therealgamesstudio@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد