ANT Radio Service

دانلود آخرین نسخه
ANT Radio Service
ANT Radio Service
این سرویس شباهت به اجزای سیستم است که سایر شکل های اتصال بی سیم را بر روی گوشی شما فعال می کند (مانند Wi-Fi، NFC) و از کار نمی کند و یا از منابع سیستم استفاده نمی کند مگر اینکه برنامه ای را اجرا کنید که نیاز به ارتباط بی سیم ANT دارد. از طریق سازنده دستگاه شما از قبل نصب شده است تا اجازه دهید که سخت افزار بی سیم ANT در حال حاضر در دستگاه تلفن همراه شما فعال باشد. اگر قصد ندارید از این ویژگی استفاده کنید، سیستم شما تاثیری نخواهد گذاشت و هیچ اقدام دیگری لازم نیست.

اگر این سرویس بر روی گوشی شما نصب نشده باشد، ممکن است هنوز بتوانید ارتباط ANT + را فعال کنید، برای اطلاعات بیشتر به http://www.thisisant.com/developer/ant/ant-in-android/ مراجعه کنید.

ANT چیست؟

ANT فن آوری ارتباطات بی سیم بسیار قدرتمند است. ANT به شما امکان اتصال و استفاده از دستگاه های مختلف ANT و ANT + را می دهد. امروزه این سرویس به شما اجازه می دهد تا دستگاه های ورزشی ANT +، تناسب اندام / سلامتی متداول مانند سنسورهای ضربان قلب، تجهیزات تناسب اندام، محصولات دوچرخه سواری، مقیاس وزن و غیره را به آن متصل کنید. در آینده امکان استفاده از ANT برای فعال کردن طیف وسیعی از برنامه های جدید از دستگاه تلفن همراه خود، از قبیل کنترل اتوماسیون اتوماتیک روشنایی، عملکرد درجه حرارت و قفل درب، امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر به www.thisisant.com مراجعه کنید.

نحوه استفاده:

این سرویس سیستم را نمی توان به طور مستقیم راه اندازی کرد. هر زمانی که برنامه ای که نیاز به ارتباط بی سیم ANT داشته باشد، به طور خودکار در پس زمینه اجرا خواهد شد.
برنامه های فعال ANT + نیز معمولا نیاز به دانلود ANT + Plugins را دارند. http://play.google.com/store/apps/details؟id=com.dsi.ant.plugins.antplus

برخی از برنامه های محبوب با ANT + افزایش یافته است:
* Samsung S Health
* Garmin Fit ™
* SportsTracker توسط STL
* Endomondo
* آهنگ های من
* Run.GPS مربی UV
* IpBike، IpWatts، IPPeloton، IpSmartHr
* Selfloops
* SportyPal
* MapMyFITNESS / RIDE / RUN / WALK + / HIKE / DOGWALK

توسعه برنامه های ANT:

ANT فن آوری بی سیم فوق العاده کم قدرت برای برنامه های کاربردی کم سرعت داده مانند سنسور، مانیتور، چراغ قوه، فرمان و کنترل و غیره است. اتصال دستگاه ها و انتقال داده ها ساده است با استفاده از ANT API ما. توسعه برنامه ها برای دستگاه های ANT + حتی با استفاده از ANT + Plugins API ساده تر می شود. این API ها برای استفاده رایگان هستند. اطلاعات بیشتر در http://www.thisisant.com/developer/ant/ant-in-android/ موجود است.

مجوزهای مورد نیاز Android:

دسترسی کامل به شبکه: سرویس رادیویی ANT هرگز داده ها را از طریق اینترنت دانلود نخواهد کرد. این اجازه فقط لازم است زیرا ممکن است سرویس ANT رادیویی را در یک شبیه ساز آندروید (به عنوان مثال: برای اهداف توسعه) نصب کنید؛ در این صورت برای دسترسی به سوکت های اینترنتی برای ارتباط با USB Stick ANT در میزکار ویندوز PC با استفاده از ANT ابزارهای Android Emulator. این ارتباط نیاز به مجوز INTERNET دارد، اما فقط با کامپیوتر محلی ارتباط برقرار می کند.

تنظیمات سیستم را تغییر دهید: این اجازه می دهد تا زمانیکه حالت هواپیما وارد می شود، آنالیز شود که آیا ANT باید خاموش شود یا خاموش شود.

Admin بلوتوث: در برخی از تنظیمات سخت افزاری ANT ممکن است نیاز به برقراری ارتباط با بلوتوث را در سطح سیستم داشته باشد. با این حال، این سرویس اسکن بلوتوث را شروع نخواهد کرد یا اتصالات بلوتوث ایجاد نخواهد کرد.


اطلاعات بیشتر:
* ANT و ANT + به طور کلی http://www.thisisant.com
* ANT در Android http://www.thisisant.com/consumer/ant-101/ant-in-phones/
* برنامه ANT + Certified http://www.thisisant.com/directory/filter/~115/~/
* سایر محصولات ANT + Certified http://www.thisisant.com/directory/

لطفا هر گونه سوال را به android@thisisant.com ارسال کنید زیرا برای پاسخ دادن به تمام سوالاتی که در بررسیها وجود دارد دشوار است.
تعییرات :
توجه: این سرویس ممکن است توسط سازنده دستگاه شما از قبل نصب شده باشد تا اجازه دهید که سخت افزار بی سیم ANT در حال حاضر در دستگاه تلفن همراه شما فعال باشد. اگر از این ویژگی استفاده نکنید، غیر فعال خواهد شد.

v.4.15:
پشتیبانی بیشتر کلید های شبکه خصوصی
رفع اشکال مختلف

[تغییرات کامل در آینده ما در GitHub SDK README.]
دانلود ANT Radio Service نسخه 4.15.00
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید