از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Tikkie
Tikkie

دانلود Tikkie 2.0.2

  
دسته: مالی
توسط: ABN AMRO Bank N.V.
4200
رده سنی: 3 سال و بالاتر

درخواست بازگشت پول شما به دشوار نیست. با استفاده از Tikkie، شما می توانید دوستان خود را به سرعت و به راحتی بیش از WhatsApp به شما پرداخت. این کاملا رایگان است و مهم نیست که کدام بانک شما هستید. هر کسی می تواند از Tikkie استفاده کند!

وقتی از Tikkie استفاده میکنی
Tikkie هنگامی مفید است که شما برای شخص دیگری پرداخت کرده اید و پول خود را می خواهید. شما ممکن است برای:
- نوشیدنی با دوستان دانشگاهی شما؛
- نوشیدنی بعد از بازی با تیم خود؛
- بلیط برای جشنواره

Tikkie نیز برای کسب و کار بسیار مفید است.

پرداخت با Tikkie
شما نه تنها می توانید درخواست های پرداخت را ارسال کنید. ارسال پرداخت به طور مستقیم به دوستان شما نیز آسان و سریع با Tikkie است. بدون نیاز به IBAN، شما فقط نیاز به شماره تلفن همراه. انتخاب کنید که چه کسی می خواهید پرداخت کنید، مقدار را وارد کنید و از طریق iDEAL پرداخت کنید. اولین بار دوست شما یک اس ام اس برای دریافت پول دریافت خواهید کرد.

فقط یک WhatsApp دور
با استفاده از Tikkie، شما یک درخواست پرداخت در WhatsApp را ارسال می کنید. درخواست شامل یک پیوند است که دوستان شما می توانند برای پرداختن به شما استفاده کنند. بنابراین شما دیگر نیازی به مبادله حساب ها نیستید! دوستان شما نیازی به Tikkie ندارند، اما لازم است یک حساب جاری هلندی داشته باشند و حداقل 18 سال سن داشته باشند.

پرداخت های IDEAL
با پرداختن به پرداخت های iDEAL با استفاده از برنامه بانکداری خود، دوستان شما به شما بازپرداخت می کنند. هزینه های معامله ای پرداخت نخواهد شد و پول به طور مستقیم به حساب بانکی شما منتقل می شود. بنابراین شما نیازی به تعادل در Tikkie ندارید.

Tikkie برای کسب و کار
آیا شما یک مشتری تجاری ABN AMRO هستید؟ برای شما و مشتریان خود را آسان کنید: درخواست پرداخت خود را برای آنها ارسال کنید! Tikkie در اینجا برای کسب و کار است. از فارغ التحصیل به چند ملیتی. فاکتورهای شما پرداخت شده و مشتریان خوشحال هستند. آنها پول نقد ندارند، شما به پین ​​گران نیاز ندارید.

خلاصه درخواستهای پرداخت شما
شما می توانید وضعیت فعلی هر درخواست را با رفتن به صفحه خلاصه برنامه ببینید. اگر سن شما برای بازگشت پول شما باشد، همیشه می توانید یک یادآوری سریع ارسال کنید.

ابتکار ABN AMRO
Tikkie ابتکار ABN AMRO است. این به این معنی است که اطلاعات شما امن است. ABN AMRO تنها از اطلاعات شما برای اهداف درخواست پرداخت استفاده خواهد کرد. اطلاعات شما برای اهداف تجاری مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.


تغییرات :

ما چیزهای مختلفی را ایجاد می کنیم، اما ابتدا نسخه ای از رفع اشکال کوچک است.تعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jan 23, 2019

نسخه فعلی :

2.0.2

توسعه دهنده :

ABN AMRO Bank N.V.

حجم فایل :

49 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

support@tikkie.me


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد