Mail.ru - Email App

دانلود آخرین نسخه
Mail.ru - Email App
Mail.ru - Email App
Mail.ru - Email App
Mail.ru - Email App
Mail.ru - Email App
Mail.ru - Email App
Mail.ru - Email App
Mail.ru - Email App
Mail.ru - Email App
پست الکترونیکی Mail.ru. Mail مناسب برای آندروید گوشی های هوشمند.

برنامه ساده و سریع برای کار همزمان با چندین Mail.ru، Yandex، Gmail، یاهو، Hotmail و دیگر صندوق های پستی. دریافت و ارسال پیام ها، به اشتراک گذاری عکس ها و اسناد. بلافاصله در مورد پیام های جدید مطلع شوید زمان، پوشه ها و خدمات را که میخواهید فشار اطلاعیه ها را دریافت کنید تنظیم کنید. فیلتر اسپم شخصی شما را از ارسال نامه های مزاحم محافظت خواهد کرد. همیشه با نرم افزار Mail.ru ارتباط برقرار کنید!

★ ★ ★ ★ ★

آیا می دانستید که توسعه دهندگان نمی توانند به نظرات در Google Play پاسخ دهند؟ بنابراین، هر گونه درخواست، پیشنهادات و نظرات، لطفا از طریق "بازخورد" در برنامه ارسال کنید و یا پست الکترونیکی mailapps@corp.mail.ru. در این مورد، ما به سرعت پاسخ خواهیم داد و مشکل را در اسرع وقت حل خواهیم کرد.

★ ★ ★ ★ ★

- پشتیبانی چندین حساب تمام جعبه های خود را اضافه کنید و به راحتی آنها را تغییر دهید. در حال حاضر، بین کار و ایمیل خصوصی حرکت می کند به همان اندازه ساده بین پوشه ها در یک صندوق پستی واحد.

- هماهنگی کامل مهم نیست که آیا پیام ها را از کامپیوتر یا تلفن همراه خواندن، پرچم گذاری یا انتقال دهید. تمام تغییرات بر روی سرور ذخیره می شود و بین دستگاه ها هماهنگ می شود.

- پوشه محافظتی برنامه Mail.ru شما را قادر به ذخیره اطلاعات و محافظت از آن می کند. یک پوشه با یک رمز عبور در رابط وب ایجاد کنید. این در برنامه قابل مشاهده خواهد بود و فقط پس از وارد کردن رمز عبور قابل دسترسی است.

- فیلترها مشاهده ایمیل های خوانده نشده، ایمیل های پرچم دار یا ایمیل با پیوست ها

- کل صندوق پستی را جستجو کنید. از موتور جستجوی ما برای یافتن سریع ایمیل استفاده کنید.

- فشار اطلاعیه برای ایمیل های جدید اگر دستگاه اندرویدی شما به شبکه متصل شود، تقریبا بلافاصله در مورد پیام جدید مطلع خواهید شد.

- فیلتر کردن اعلان ها تنظیم زمان برای دریافت اطلاع رسانی، خدمات، پوشه ها را انتخاب کنید یا یک فیلتر شخصی ایجاد کنید تا فقط هشدارهایی را که مهم هستند دریافت کنید!

- ایمیل های ذخیره شده ایمیل ها در حافظه گوشی ذخیره می شوند و بدون اتصال به شبکه در دسترس هستند. پیام ها را بخوانید و ضمیمه ها را در حمل و نقل و یا، مثلا در حومه، مشاهده کنید.

- فیلتر اسپم شخصی آیا پیام هایی از خدماتی که ثبت نام کرده اید را نمی توانید یا نمی توانید از آن لغو کنید؟ هرکدام از نامه ها را از فرستنده وارد کنید و سپس به پوشه مناسب ارسال شود. فقط پیامهای مهم را برای شما بخوانید.

- آواتار ها آسان تر و راحت تر از طریق برنامه های کاربردی با عکس های دریافت کننده حرکت می کند.

- موضوعات ایمیل تمام مکالمات ایمیل خود را بر روی یک صفحه مشاهده کنید، همانطور که در نسخه وب انجام دادید.

★ ★ ★ ★ ★

این برنامه آزمایش شده است و سازگار با نسخه آندروید 5.0 و بالاتر است.
تعییرات :
در این نسخه، ما چند اشکالات و بهبود عملکرد برنامه را ثابت کرده ایم.
دانلود Mail.ru - Email App نسخه 9.4.0.26826
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید